Как мога да удължа косата си бързо, по естествен начин...?

  • 8 560
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Мами, кажете наякой съвет без удължители, а  нормален, бърз разтеж на косата...?  bouquet

# 1
  • Мнения: 156
красива мама?

# 2
  • Мнения: 148
Е, да не трябваше тук да помествам темата, но е моя грешката...

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 4 651
Виж сега, каквото и да правиш 1 см на месец и това е, по- бързо и да искаш, не съм чувала да може да се върви срещу природата в тая насока. Има разни хранителни добавки за коса и кожа, но те са по- скоро за здравина май.

# 6
  • Мнения: 1 284
Не съм чувала за такова чудо.

# 7
  • Мнения: 879
Зависи какво разбираш под бързо  newsm78. Аз съм ползвала хининова вода като си я пусках и ефекта беше невероятен, а пък си е и евтино. Дори фризьорката ми години след това още ме дава за пример колко бързо ми расте косата Mr. Green. Не трябва обаче да очакваш чудеса,за два месеца от къса в дълга няма как да стане по естестен начин Hug

# 8
  • Мнения: 35
Хининова вода Peace

# 9
  • Мнения: 148
Не съм чувала за такова чудо.
Зависи какво разбираш под бързо  newsm78. Аз съм ползвала хининова вода като си я пусках и ефекта беше невероятен, а пък си е и евтино. Дори фризьорката ми години след това още ме дава за пример колко бързо ми расте косата Mr. Green. Не трябва обаче да очакваш чудеса,за два месеца от къса в дълга няма как да стане по естестен начин Hug




Ами колко см порасна... и какъв е бил ефекта...?

# 10
  • Мнения: 804
Измиваш косата с мек шампоан, слагаш качествена маска, увиваш я на стегнат сноп, закачаш с много щипки на полилея и висиш докато се "разтегли" до нужната дължина. През това време ти носят храна, вода и аналгин, а ти търпиш и си с памперс.

# 11
  • Мнения: 879
Цитат
Ами колко см порасна... и какъв е бил ефекта...?

Ох, отдавна беше и не искам да давам наизуст числа. Зависи и колко бързо ти расте по принцип. До колкото си спомням около два пъти по-бързо растеше, стана по-лъскава  и здрава и след известно време употреба започна да капе значително по- малко. Трябва обаче постоянство и да се внимава, че има много фалшименти на пазара. Помня само, че беше в розова в малко шишенце, марката не. За съжаление не мога да кажа, че стана по-гъста Tired, където не дал, не дал.
  Може пък да пробвам рецептата на Бабилия с  хоризонтално висене, ше пиша ако помогне Joy

# 12
  • Мнения: 1 432
С овча маска много ясно  Mr. Green Тривитаминол търси, от ветеринарна аптека и потърси с търсачката темите във форума. Овчата маска прави чудеса  Flutter

# 13
  • Мнения: 148
Измиваш косата с мек шампоан, слагаш качествена маска, увиваш я на стегнат сноп, закачаш с много щипки на полилея и висиш докато се "разтегли" до нужната дължина. През това време ти носят храна, вода и аналгин, а ти търпиш и си с памперс.
Да, но косата ми е 3 см... как да я увя на соп и да я закача на полилея...?

# 14
  • Мнения: 617
И аз съм за хининовата вода. Супер ефект има. Е, не очаквай да се събудиш с коса до кръста, но като мине малко време ще се учудиш колко много е пораснала.

Общи условия

Активация на акаунт