Утрогестан-мнение относно схема!

  • 1 041
  • 1
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте,момичета!Отдавна не съм пускала теми,но..сега съм принудена относно схемата на прием на утрогестан.
Пуснах търсачката за да проверя и почти всички мнения бяха,че се приема след Ову.
накратко историята:прием на противозачатъчни 6мес заради киста -която изчезна още на 3-тия месец и започнах да се боря с тънка лигавица 3,6-4мм в различни дни от ПРМ и след двумесечен прием на естрофем /по схема/+дуфастон от 16-я ден на цикъла и док се отказа от ИКСИ и ....пак ме върнаха отначало Cry
сега докато измисля към коя друга клиника да се насоча с моята гинеколожка пуснахме хормони и само прогестерона ми е много нисък  на 26-ти ден е 1,42nmol/L /всички други ПХ са в норма/
решихме да подменим дуфастона с утрогестан,но...да го пия от 11-я до 25-я ден на цикъла с което направо ме  #Crazy  Rolling Eyes #Crazy.
въпроса ми е ще подтисне ли овулацията?и дали е правилна тази схема,защото след изчетеното по въпроса малко ми е под съмнение тази схема!  
Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 343
Ако О ти е след 11 ден утрогестанът ще я потисне. С този нисък Е2 наистина няма смисъл от ИКСИ.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт