Каква е разликата /в годините/ между децата ви?

  • 17 912
  • 272
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Моля ви да споделите голяма или малка е разликата в годините между децата ви? Кои са положителните и отрицателните черти на съответната разлика? Споделете опита си!

# 1
  • Мнения: 735
Аз имам син.Сега чакаме бебче.Разликата им ще бъде 8 години.Не мога да сподел опит още, но се надявам нешата да са добре.За сега сина ми е в двете крйности-ту иска, ту не иска беето.Но май напоследък все повече свиква с мисълта.Искаше ми се разликата а е по-малко, но не стана тка.Да са ми живи и здрави! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 650
Аз за сега съм с едно, но ми се иска разликата ня двете ми деца да е м-у 5 и 8 години, а може и повече. Първото го родих на 21 , второто искам около 30.

# 3
  • Мнения: 6 390
сложи си анкета за по прегледно  Mr. Green
иначе 3,5г е разликата на моите деца

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 20:26 от Eli_cz

# 4
  • Мнения: 6 713
Анкета сложи, и на мен ми е интересно да видя! Party

# 5
  • Мнения: 3 500
ОК. Ще сложа и анкета. Но на мен ми е по-интересно да разбера положителните и отрицателните черти на малката, съответно на голямата разлика в годините, отколкото статистиката.

# 6
  • Мнения: 3 500
Eli_cz , сподели как е с такава разлика. Играят ли заедно, разбират ли се? И за теб трудно или лесно беше отглеждането им?!

# 7
  • Мнения: 11 607
Не мога да отговора в анкетата.....

Първо - Второ - 3г. и половина; Второ - Трето - 4 години; Първо - Трето - 7 г. и половина

Първо и Второ - куче и котка, може би и защото са от различен пол, другите варианти - понасят се отлично!



За мен - всичко си зависи как ще подходят родителите към дадена разлика, как ще помогнат на децата си да се сработят и дали ще помогнат на децата си да преодолеят в определени ситуации възрастовата разлика.

# 8
  • Мнения: 13 512
ние със сестра ми имаме 9 години разлика. Като деца нямахме нищо общо, освен стаята и то до време. Не исках децата ми в никакъв случай да са с такава разлика. Те са с 4 години без малко. Много се разбират. И преди, и сега. Не са се карали много, сега не могат един без друг. Аз съм "за" малката разлика- до 3-4 години

# 9
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
При моите разликата е точно 10 години. Положителното в случая е , че може каката да ми помогне нещо, да я забавлява и т.н. Отрицателното е че при такава разлика не им вървят игрите. Съвсем различни интереси.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 227
2 години. Wink

# 11
  • Мнения: 1 341
Ще бъде 3г. и 3м. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 500
И двете са момчета. Сигурно пада голяма игра.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
...
 И двете са момчета. Сигурно пада голяма игра.
Не ме питай. Laughing Едното е Маугли, а другото - Тарзан! Скука няма, много е весело, когато не се бият за някоя играчка ooooh! Laughing.

# 14
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Моите деца са с 12 години разлика.Много съм доволна от резултата.Дъщеря ми вече е голяма и сама се оправя,когато трябва се намесвам и аз,разбира се.Така,спокойно отделям нужното внимание на сина си.А,иначе двамата се поскарват,но и много се обичат.

Общи условия

Активация на акаунт