Гласуване за ФШ конкурс на тема-"Покана за кръщене"

  • 3 377
  • 15
  •   1
Отговори

Анкета

Може да гласувате за две от творбите които най-много са ви харесали

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 13 юни 2009, 20:35
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 7
Задачата беше да се направи покана за кръщенето на малката Паола.
Ето и приказните покани


1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Големи може да ги видите тук:http://mamite08.multiply.com/photos/album/183/183#

# 1
  • Мнения: 7
Гласувах за 6 и 8.Успех!

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 1 259
Големи красоти... и все пак 3 и 6!

# 5
  • Мнения: 318
Момичета искам да ви благодаря много за прекрасните покани които направихте,коя от коя по-хубава,ние вече си избрахме една утре ще я пуснем за печат,но мисля че няма да е коректно от моя страна да кажа коя е,тъй като всички сте се постарали да направите  хубава покана,признавам,че изборът беше многоооо труден,още веднъж благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 666
1 и 4, въпреки, че всички са много красиви.

# 7
  • Мнения: 57
моят глас е за номер 3  Peace

# 8
# 9
# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 76
6 и 8 са моят избор - издържани са добре и от двете страни, въпреки че при номер 8 шрифтът не е много подходящ.

Всички останали покани, с изключение на 1 и 2, също са издържани добре от двете страни и изглеждат като едно цяло, което е добре.
Но при 7 например, цвета на текста е неподходящ - червеното не изпъква и не се чете на синьото. Може би цветът на текста трябваше да е бял.
При 5 ангелчетата са добре за случая, но детенцето е сякаш залепено при тях и няма цялост. Малко като недовършено и празно седи. Текстът е прекалено тежък с тези сенки.

4 е красива, но от детенцето нищо не е останало...само личицето му не е достатъчно.

3 ми харесва много и бих гласувала за нея, но не е много релевантна за кръщене май.

Успех на всички!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
6 и 8 е и моят избор. Peace

# 12
  • Мнения: 293
Браво на № 6 !   bouquet
Моята е № 8.

# 13
  • Мнения: 6
Мерси на всички гласували.
Мерси и за милите думи.Този конкурс значи много за мен и се радвам че най-после успях да спечеля!!
Няма по-голямо признание от това.


П.П:Моята е номер 6

# 14
  • Мнения: 7
Тук се разписах с 4  Blush

Общи условия

Активация на акаунт