1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 86

  • 20 310
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31
Ани, недей така, джанъм, аз за Халит плача, ти Алито ми натрисаш аааааа  Mr. Green Crazy

ама с брада бива, той и във филма си беше пуснал за малко, докато беше с Джансел

ади да бегам

# 46
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Аз като гледам, тия дето сме дневна пак сме и нощна смяна  Joy Hug  Както каза Пенда от родата на Гюро Михайлов  Joy  Ах, защо ли не беше с по-голям род ?

Анче Халит , като е живял в Америка цяла година и е работил като сервитьор, може да те е обслужвал, ама ти не си разбрала  Joy Де да беше сега в Чикаго сервитьор в някое кафе, сигурно щеше да пиеш по 20 кафета на ден ! Joy Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 3
Şehrazat & Onur - Binbir Gece
Görüntülenme 33347970
Toplam Oy:116 143 024




Asi & Demir - Asi
Görüntülenme 33345261
Toplam Oy:116 116 294

Как не се кротнаха малко да напреднем !
Само като  погледна резултата и ми идва да се #2gunfire
Аз          smile3505

# 48
Ari888,аз съм на автопилот Joy Joy,ама докога ще устискам  newsm78.Между двете смени и на работa ходя,добре че не съм на процент Simple Smile,че децата гладни ще плачат Embarassed

# 49
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

АСИ НИ ИЗПРЕВАРИХА

# 50
  • София
  • Мнения: 3
За съжаление е така

# 51
Toplam Oy:116 248 980

Toplam Oy:116 318 058 - Asi #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 52
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5

Да видях !  Shocked Ама какво да направим повече не знам ! Като си спомня вторниците колко реда бяхме на балкона и колко благодарности имаше за преводачките ! Абе като е да получим нещо всички сме на линия, ама за даването ......айде да не казвам по добре!  Hug Hug Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 3
Ако сме само тези на тръстиката ще ни разкажат играта!

Да видях !  Shocked Ама какво да направим повече не знам ! Като си спомня вторниците колко реда бяхме на балкона и колко благодарности имаше за преводачките ! Абе като е да получим нещо всички сме на линия, ама за даването ......айде да не казвам по добре!  Hug Hug Hug
И като си помисля, че за тези две седмици ми се събира  по 3-4 часа сън на денонощие започвам да се ядосвам! Сега оставям автопилота и си лягам !
От мен лека нощ! Утре с нови сили!

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 02:28 от Kati52

# 54
Все се надявах,че утре като е почивен ден,тази нощ ще имаме подкрепа newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 3
Все се надявах,че утре като е почивен ден,тази нощ ще имаме подкрепа newsm78
Нали така говорихме, да наваксваме и дръпнем напред!
ДА ама НЕ?!

# 56
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Ако сме само тези на тръстиката ще ни разкажат играта!
Кати аз не знам дали имаме и 20 гласуващи фенки ! Все ми се струва , че вече сме и доста по малко ! И на всеки му се налага да прекъсне за някакво време и тогава скоростта ни пада и е много мъчително да стоиш часове почти без резултат! Да не говорим през нощта !
 Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 31
Ари, не се ядосвай, мила, не гледай балкона, той не е критерий
много момичета не влизат, за да не губят време, но гласуват  Peace Hug
пък и не можем да накараме никого, нали, всеки решава сам за себе си, но лудите  Crazy сме доста, щом стигнахме до тук  Hug

за Гюро първо ти го припозна за роднина, аз само се присламчих  Blush Laughing

а за статията за Халит се сетих още нещо : "първо продавал бърсалки за под, а после бил сервитьор и компютърен специалист" , точно така пишеше  Joy Joy Joy

:newsm80 newsm80 newsm80 newsm80

# 58
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Пенда аз не гледам балкона, защото и аз като е напечено не идвам  тук. Днес съм на компа от 11 часа без прекъсване , а влязох тук чак вечерта ! Аз си правя изводи по скоростта !  И аз включвам на автопилот и  smile3524     
 Hug Hug Hug

# 59
Аз ще събирам сили за утре Hug
Лека и от мен

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт