1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 86

  • 20 305
  • 456
  •   1
Отговори
  • на морето
  • Мнения: 103
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

         
Онур             Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

     
Бурак     Мелек     Периде           Севал

             
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан       Нимет              Айше


   
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

     
Еда             Хандан             Аху                 Сезан



Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80, Тема 81, Тема 82, Тема 83, Тема 84 ,Тема 85


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img]http://се замества с : [img height=300 (или 200, 100,
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 21:14 от asha

# 1
# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
тук съм  - на плантацията съммммммммммммм  Peace Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 10 797
ей някой ме изпревари #Crazy Hug Hug

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Браво! Ето ме на първа страница!  


 Peace   Hug       Peace      bouquet       bouquet

# 5
  • Мнения: 1 168
Кльоп!  bouquet Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 580
Ох как ще спра да мисля за този филм незнам,помагам колкота ми е възможно с ентъра не е много но е от сърце.
Силно се надявам да има още един сезон някак незавършен ми седи сериала иска ми се още нещо да покажат.
 newsm17

# 7
  • Мнения: 54
Имам въпрос: От доста време не са давали г-жа Периде, станало ли е нещо с нея, явно съм изпуснала?

# 8
  • Мнения: 10 797
тя замина за Париж и няма да се връща Joy

# 9
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
И аз се записвам ! И  отивам пак там !   Hug Hug Hug
То май деня Х започна ! Или по точно не е спирал !  Hug

# 10
  Hug  bouquet

http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=715


Şehrazat & Onur - Binbir Gece
Görüntülenme 32647989
Toplam Oy:113 209 345


Asi & Demir - Asi
Görüntülenme 32649748
Toplam Oy:113 536 232

# 11
  • Мнения: 635
И аз съм тук. Както някой писа в предната тема  всеки филм вече ще сравняваме с 1001 нощ. Той ще е скалата, с която ще мерим другите. Иколко ли ще се връщаме назад и ще го гледаме..........

# 12
  • Мнения: 7
като цяло с много от актьорите във филма се приключва участието им по странен начин... или умират от раз, или изчезват нанякъде изведнъж, или после въобще не се появат.

Писах кои са ми любимите актриси, просто да споделя, не че е имало такава анкета... кво да направя, ама много харесвам тая Фюсюн - златна е, и отделно много красива - а е на 37 години.
Интересно ми беше кво става с Михрибан, Сезен, Аху... на персонажите им се случи нещо и до там... мисля, че филма можеше да се сбие до 85 серии.. случките с Енгин не ми харесват как се развиват - сюжетът губи от смисъла си, заради бързото развитие - в 84 еп. Шех напусна Он и в 86 прие сватба с непознатия Енгин... да не говорим, че чисто сюжетно образа й си противоречи от първите серии... ама филм...
яд ме е само, че не помня много от случките, които са се случили в първите епизоди и се присещам за забавни ситуации, чак ми се иска да ги гледам втори път сериите - за щастие - има ги вече в нета Wink

# 13
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте отбор, давайте с малко ни водят. В службата ме заболяха пръстчетата докато стигнем сто и десет милиона, но трябваше да си тръгна и сега продължавам. Между другото не си спомням дали някой писа за сюжета на Аси. Може ли малко резюме - интересно ми е да знам срещу какво сме изправени

# 14
  • Мнения: 25
Dinah, Шеф бе така мила подробно да ми разкаже сюжета сега ще го намеря и ще ти го пратя на ЛС, някой може да не иска да чете Wink

Общи условия

Активация на акаунт