Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

козлодуй

Здравейте искам да споделя с вас 4е разбрах 4е съм бременна това е дълго 4акана бременност тъй като предишната  завърши с лош край и сега в мен бушуват смесени чувства на страх и радост.споделям с вас за кураж и  желая здраве и щастие на всички  bouquet
Цитирай

на покрива

Честито желая ти една лека бременност и прекрасно и здраво бебче на финала   bouquet
Цитирай

Варна

Лека и безаварийна бременност! Hug Можеш да се включиш в съответната тема в Очакващи. Peace
Цитирай

София

Здравейте искам да споделя с вас 4е разбрах 4е съм бременна това е дълго 4акана бременност тъй като предишната  завърши с лош край и сега в мен бушуват смесени чувства на страх и радост.споделям с вас за кураж и  желая здраве и щастие на всички  bouquet

Все едно чета за мен.
честито   bouquet  bouquet  bouquet пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче.

Зареждай се с много положителни мисли и леко бременнеене.
Цитирай

софия

Честито!  bouquetИскрено ти желая всичко да е наред!
Цитирай

ЧЕСТИТО!   bouquet   Мисли само положително,не позволявай отрицателни мисли да владеят съзнанието ти и всичко ще бъде наред.Желая ти най-щастливата бременност  Smile
Цитирай

Честито  bouquetи ако не си започнала още да пиеш фолиева-тичай до аптеката Wink
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Честито!Лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet
Цитирай

София

Честито! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче.  Страхът е нормален, но гледай да не му отдаваш голямо внимание. Мисли положително!  newsm10
Цитирай

димитровград

Честито!Желая ти лека бременност и здраво бебче.Гледай да не се натоварваш с лоши мисли,за да не пропуснеш най-хубавите моменти от бременността.  bouquet
Цитирай

България

Всичко хубаво и от мен,мила.Пожелавам ти леко бременеене и успешно раждане след време,а накрая най-хубавото бебе на света.
Цитирай

Плевен

Честито  bouquetЖелая ти лека бременност и прекрасно бебче на финала Hug
Цитирай

във Вила Вилекула

Поздравления!  bouquet
Пожелавам ти хубава бременност и най-здравото бебче!  bouquet
Цитирай

козлодуй

Благодаря на всички за подкрепата.Мисля че този път всичко ще е ок.
Цитирай

Пловдив

Честито , лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора