Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Мили дами има ли някоя от вас която разбира повечко от астрология да ми каже какво мисли за хороскопа на детето ми което е зодия Близнаци
асц.   Везни
луна   Водолей
Венера Близнаци
Марс    Близнаци
Чувала съм че това са най-важните планети в хороскопа на човек
Мерси предварително
Цитирай

През девет форума в десети

Нищо не разбирам от хороскопи, ама бих те посъветвала да го връзваш здраво това дете към земята, че ще хвръкне направо от този набор, който си изредила.  Laughing
Цитирай

София

Е все пак разбираш щом си наясно колко въздух има в моето слънце Smile
Цитирай

Бургас

По това,което си написала доста малко неща могат да се кажат.По принцип се дава точна дата,час и месторождение.Само не разбирам,ако ти е малко детето за какво ти е още от сега да му гледаш хороскопа.
Цитирай

София

Е то хороскопа нали си е един и същ без значение дете или голям човек
Цитирай

София

Здравей,

Незнам колко е голямо детенцето, но не се препоръчва "надникване" в хороскопа преди навършване на 7-години. Въпреки това, по малкото данни нещата изглеждат доста хармонични и "хвърчащи"..
Ако детенцето е навършило 7 години, дай дата, точен час и място на раждане, за да можем да ти дадем по конкретна информация.

Поздрави,
Цитирай

София

Не мило,детето ми скоро навърши годинка,не знаех че не е хубаво да се прави хороскоп на дете.Това суеверие ли е или има някаква дуга причина?
Цитирай

София

Това с навъшените 7 години на детето има ли нещо общо със Сатурн?
Цитирай

София

Счита се, че циклите в живота на човек са 7-годишни..Детство-юношество, вероятно си чувала - "липсват му първите 7-години"...Пълният цикъл на Сатурн  е 28-годишен...на всеки седем години се образува квадратура..не съм се замисляла от тази гледана точка...възможно е да е свързано. По скоро винаги съм приемала, че детето трябва да е минало в следващия цикъл на развитието си  Smile. Което не пречи да съм надникнала в хороскопа на сина си и  през цялото време да се опитвах да избягам от асцендент скорпион, но никой не може да избяга от съдбата си.. Smile
Цитирай

София

Благодаря ти много за отделеното време,ако и аз се изкуша да надникна в нейния хороскоп ще ти дам точни дата ,час и тн. Става ли?
Цитирай

София

Счита се, че циклите в живота на човек са 7-годишни..Детство-юношество, вероятно си чувала - "липсват му първите 7-години"...Пълният цикъл на Сатурн  е 28-годишен...на всеки седем години се образува квадратура..не съм се замисляла от тази гледана точка...възможно е да е свързано. По скоро винаги съм приемала, че детето трябва да е минало в следващия цикъл на развитието си  Smile. Което не пречи да съм надникнала в хороскопа на сина си и  през цялото време да се опитвах да избягам от асцендент скорпион, но никой не може да избяга от съдбата си.. Smile
И аз много се притеснявах от асц Скорпион но за щастие красивото лице и трапчинките на Венера няма как да се сбъркат Very Happy
Цитирай

http://www.astrotheme.com/atlas.php
Има опция за изчисляване на това, което те интересува...  Но и аз чух наскоро, че не е добре да се прави хороскоп на дете.
Цитирай

Бургас

Моят съвет е да не навлизаш в тези неща за детенцето ти.Хороскопът на даден човек не е само "цветя и рози"...Той е нещо доста сложно.Опитните астролози в България се броят на пръсти.Ще ти кажат някои неща,ама дали ще е така един Господ знае.Само къде ще ги мислиш после.Аз лично не бих го направила за толкова малко дете,ама все пак ти си решаваш...

http://www.astro.com/
Цитирай

Защо се вкарваш във филми!
Гледай си детето,малко ли ти са грижите по-него ooooh!
Какво искаш да чуеш?!
Ето:денят му ще е изпълнен с напрежение,разпра с колегите по-количка и тежест м/у крачетата,лекар обаче няма да му е нужна,в памперса се крие отговорът! Peace

Цитирай

Пловдив

Не се прави на малко дете хороскоп. И аз не знам точно защо, но се бях пробвала в 2 сайта и в двата ми изписа, че не се прави Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора