Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Варна

Момичета извинявам се ако има подобна тема. От всичко прочетено във форума, разбрах, че доста от вас са много доволни от тази марка боя за коса, но нямам идея кои салони оперират с нея Smile))
Цитирай

Не съм напълно сигурна, но мисля, че салонът в Пикадили парк до Почивка работи с тях (Нуши).
Цитирай

Варна

В Гръцката махала, около Патентното ведомство има такъв салон...някъде из темите миналата година бях дала и адрес  Crazy
Цитирай

Варна

Благодаря Ви момичета. А този салон в гръцката махала как се казва и пробвала ли си го лично ?
Цитирай

Варна

Салонът MGM вече не е в гръцката махла, а на ул. ДРагоман срещу La PAstaria.
Ходя там отдавна, доволна съм от продуктите на Paul Mitchell , а уменията на фризьорките не бих заменила с други.
Ако искаш телефон за записване на час, пиши на лични.
Цитирай

Варна

Не съм го чувала този салон, но щом го препоръчвате значи е добър. Интересувам се, както от боята за коса на Paul Mitchell, така и разбира се фризьорите да са кадърни и да знаят какво да правят, по-точно да могат да ми подберат правилния цвят Smile)) Че само качествена боя не е достатъчна Wink
Цитирай

Варна

В Нуши не работят с тях.Аз ходя там и работят с Лореал и Керастаз
Цитирай

В Нуши не работят с тях.Аз ходя там и работят с Лореал и Керастаз
За Нуши знам много добре, че работят с Лореал и Керастаз, купувала съм си от тях неща на Керастаз. Tired
Но си спомням, че преди време един фризьор ми обясняваше за фризьорски салон в Пикадили парк, където работили с Paul Mitchell. Тогава не ме интересуваше и не го разпитах, но сега се сетих, а единственият салон там е на Нуши. Затова го написах, лично не съм проверявала, може и да се е объркал.
Цитирай

варна

На Драгоман - срещу механа Алекс - салона мисля, че работят с тази боя newsm78
Цитирай
hey momi4eta nqko imoje li da mi prepory4a nqkoi dobyr frizor na dobra cena vyv Varna
Цитирай
Салонът MGM вече не е в гръцката махла, а на ул. ДРагоман срещу La PAstaria.
Ходя там отдавна, доволна съм от продуктите на Paul Mitchell , а уменията на фризьорките не бих заменила с други.
Ако искаш телефон за записване на час, пиши на лични.
v tozi salon kakvi sa cenite?
Цитирай

Варна

Да, малко по-нагоре съм го писала същото. И не само боята, а всички продукти на Paul Mitchell.

nikitta_m цените на кое?
Цитирай

Да, малко по-нагоре съм го писала същото. И не само боята, а всички продукти на Paul Mitchell.

nikitta_m цените на кое?
ami cenata primerno da damsko podstrigvane
Цитирай
na men mi prepory4aha studio K , za nego ne6to mojete li da kajete?
Цитирай

Варна

ami cenata primerno da damsko podstrigvane

Подстригване - 10-15 лв. (включва измиване и сешоар)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора