в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 194 382
  • 809
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 588
На мен ми пролича към третия- четвъртия месец. Но хората почнаха да забелязват, че съм бременна чак като бях в петия месец.  Ако ти е първо обикновено проличава по- късно.

И при мен е така. Иначе честито baby_neutral

# 61
  • Мнения: 136
В третия месец започна да ми личи коремчето

# 62
  • Мнения: 270
И на мен трети-четвърти месец някъде ми порастна корема,но повечето,които не знаеха си мислеха,че съм напълняла hahaha.Иначе 5-6 месец вече си бях с бременно коремче.Зависи и от структурата. Peace Лека бременност! Hug

# 63
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
на мен ми пролича през третия месец. Даже и сега които ми види , си мисли че съм в шести месец , а аз съм в 8-ми.Макар че бебето расте голямо според лекарите.Всичко си е до структура.

# 64
  • Мнения: 96
3 месец  pregnant

# 65
  • Мнения: 3 372
Още в третия Crazy

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Доста раано- в началото на 3 месец.

# 67
  • Мнения: 76
още от началото на 3-ти

# 68
  • София
  • Мнения: 368
В 5 месец изглеждах като леко попреяла, в 6 месец започна да се оформя бременното коремче.

# 69
# 70
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 742
На мен - в края на 6-ти месец. Дори сега продължавам да си нося нормалните дрехи (качила съм общо 6 килограма до момента), но във всеки случай това си е индивидуално.

# 71
  • Мнения: 2 960
в края на 6-ти месец Peace

# 72
  • Мнения: 5 026
Към 5-я.

# 73
  • Мнения: 49
На мен към четвъртия месец.Дотогава никой от колегите не беше, забелязал че съм бременна.

# 74
  • Мнения: 2 110
С първата бременност към 6 месец, а започнаха да забелязват ,че съм бремена към края на 8 -мия. С втората имах коремче към 4.5 месец ,а започнаха да ме забелязват в 7 месец.

Общи условия

Активация на акаунт