А сега кажете това нормално ли е?

  • 3 655
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 434
До нас гори огромен пожар, а пожарните коли са дошли без вода и обикалят квартала да търсят от къде да напълнят колите? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
 Shocked Баси ужаса... А пожарни кранове, като в щатите, у нас май няма? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 3 786
Ако не беше трагично, щеше да е смешно  ooooh!

# 3
  • Мнения: 222
И аз го виждам от нас  пушека от пожара-в Западен парк съм...А какво точно гори?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 434
А пожара се разраства и вече нищо не се вижда навън от черен задушлив дим.В момента чувам,че идват още пожарни, но дали носят вода не знам?

# 5
  • София
  • Мнения: 15 434
И аз го виждам от нас  пушека от пожара-в Западен парк съм...А какво точно гори?
Една изоставена сграда, пълна с боклуци.Но до нея е трафопоста ни и ако изгърми, ще трябва да ходим да живеем на друго място.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 786
О, боже, то е срещу нас.Сега излязох на балкона и го видях.БЯх спуснала щорите до сега и нищо не знаех

# 7
  • София
  • Мнения: 15 434
Гасят вече. Но с маркучите са заобколили цели два блока с по няколко входа, за да ги включат в пожарния кран.

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 15:24 от Тайна

# 8
  • Мнения: 12 648
Пожарни кранове има, но при нас някой умник ги беше отрязал, защото му пречели на строежа. 

# 9
  • София
  • Мнения: 15 434
Пожарни кранове има, но при нас някой умник ги беше отрязал, защото му пречели на строежа. 
Пожарни кранове трябва да има на всяка крачка, а и в жилищните сгради - по етажите, но няма!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Мила родна картинка  Close
Нямам какво да добавя повече  #2gunfire

# 11
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Абсурдистан=България

# 12
  • Мнения: 6 711
Абсурдистан=България

А НЕ! Без такива! Съдейки по отговорите в една подобна тема - отиваш първо в чужбина да се гърбиш, за да видиш ти кое било Абсурдистан! Naughty Naughty Naughty
 Tired Tired Tired Tired

# 13
  • Мнения: 12 648
Боже, какво е това удоволствие от всяко нещо да стигате до плюене на България. От кренвиршите до пожарните кранове.

# 14
  • Мнения: 6 711
Боже, какво е това удоволствие от всяко нещо да стигате до плюене на България. От кренвиршите до пожарните кранове.

 Shocked

Общи условия

Активация на акаунт