До мамите с количка Рапидо на Чиполино

  • 2 379
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 793
Вчера сглобихме количката ,но имам 2 въпроса. Има едно бяло нещо като протектор за матраче и с мъжа ми спорихме къде се слага,аз мисля че се слага в чувалчето за крака за да не пропуска newsm78 а той предполага че някъде под седалката newsm78 ? А втория ми въпрос е от дясната страна на сенника има едно метално като кукичка newsm78 то каква роля изпълнява? Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 392
Аз съм с Рапидо.Това бялото нещо е за раничката,да стане нещо като термо чанта.А,за кукичката само не те разбрах?

# 2
  • Мнения: 793
Олее...колко съм глупаваааа....  Embarassed  Много ти благодаря Hug  А кукичката се намира от дясно на сенника тя какво закрепва??? защото отделно за сенника има от двете страни две пластини за застопоряване...а само от дясно има една кукичка ,където не мога да разбера за какво е newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 43 904
без да я имам...да не би да е като се сгъни количката да не се разгъва или нещо от сорта....няма ли опътване?

# 4
  • Мнения: 793
Упътване има..обаче не за всичко...има за гумите ,за поставянето на седалката..а пробвах дали е за сенника...обаче не стига до него.. А от двете страни си има отделно едни платини които го застопоряват. newsm78

# 5
  • Мнения: 9 392
Ако е това,зо което си мисля-кукичката е като сгънеш количката да я застопориш,за да не се разгъва

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
Ами сгънете я и вижте дали няма да си намери мястото Wink
иначе реално няма за какво да има кукичка там....

# 7
  • Мнения: 793
Трябва да пробваме...мерси за съветите Hug  Малко ме е срам че питам за такива неща...ама  Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 013
Аз съм с Рапидо.Това бялото нещо е за раничката,да стане нещо като термо чанта.А,за кукичката само не те разбрах?

Това не е ли за подлагане при смяна на памперс?!  newsm78
Нашата е Палома на Чиполино и има такова. Thinking

# 9
  • Мнения: 793
Не знам за какво да го използвам..но ще пробвам и двата варианта....  Flutter което ми е по удобно Grinning и това е добра идея Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 392
Цитат
Това не е ли за подлагане при смяна на памперс?!  newsm78
Ползвам го като термоизолатор Peace

# 11
  • Мнения: 80
И ние сме с Рапидо. Аз си мисля, че бялата подложка е за смяна на памперс. Виж за куката не съм сигурна каква й е функцията.
Имате ли проблем с предните въртящи колела. Ние ги сменихме и двете.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 904
това с предните колела е основен проблем при чиполино....много често точно там им е слабото място.....на всички модели.

# 13
  • Мнения: 2 013
Аз си мисля, че бялата подложка е за смяна на памперс.

Аз я използвам за това,а и определено звучи най-логично. Grinning

# 14
  • Мнения: 9 392
Поръчах си чанта за количка от сайта на Чиполино и вътре имаше същата бяла подложка,но по-голяма.Едва ли е за смяна на памперса! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт