Нова усмихната седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 6 617
  • 205
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 419
Ха здравейте и от мен - не мога да стигна до седмичната - толкова много сте изписали събота и неделя  Naughty

Дари, не се отказвай - продължавай да пробваш - то когато реши ще дойде - както сама виждаш не става точно когато искаш  Confused

Леа, много съжелявам, че не те е пропуснала лелката - толкова исках да ни се похвалиш този месец... Но моля те не се отчайвай.

Аз също бях решила като свърша Оргаметрила да спра да се занимавам с лекари и хапове поне полвин година, ама мъжа ми не е на същото мнение  newsm78 - вярва че трбва да намерим причината и че ще стане скоро, а на мен малко ми поомръзна да се тревожа непрекъснато и да мисля какво ли ми има  Close

Сега пък от 3 дни ме боли около яйчниците между все едно ще ми идва и като преди овулация - снощи беше апогея и все едно имах овулация, ама не е нормално толкова рано... Тъпото е, че всеки месец около 9-10 ден ми спада температурата като за ову, а то е чак 17-18 ден  Shocked
На някой да му се е случвало нещо подобно?   #Crazy

Съжелявам, че излезе такъв ферман  Blush

# 31
  • Мнения: 2 120
Леа, ако знаеш каква депресия ме тресе този месец ,когато ми дойде, все едно от осем месеца не ми се е случвало.
Мислех да ходя на психоаналитик, защото три дни ревях на почивки, но знам, че не бива да спирам, защото организмът трябва да се настрои и само това ме крепи, а иначе от една година само един аборт и резултат нула и годините ми са 35, и не съм имала други деца, и ще ми е за първи път--този ред на мисли е крайно обезнадеждаващ, но не мисля за него, а за предстоящо ову и секс за бебе.

# 32
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен, сладуранки! Гадината не ме пропусна и този месец #Cussing out а така се надявах нещо да е станало... Sad Вече се чудя дали да не се откажа от мисълта за второ дете...Писна ми от всичко! И по доктори не ми се ходи.
Леа, много добре те разбирам и аз така се чуствам. Въпреки, че правим опити от 3 месеца вече взех да си мисля, че нещо не е наред. така се надявах този месец да е станоло, но уви днес ми дойде и съм в ужасно настроение.  Правих хормони, а мъжа ми спермограма и уж резултатите са добри, а бебе няма. Вече напълно психясах с това мое огромно желание за бебе. Ама няма да се отказваме! Ти правила ли си изследвания за запушени тръби?
Успех мила! Дано в скоро време да ни се сбъдне мечтата за бебе!

# 33
  • Мнения: 144
Привет на всички сладуранки!!!   love001
Пожелавам ви много  EFP и много успех на бебеправещите. newsm10 newsm51

А, на всички който са в насторението на Лея бързо да им минава да не тръгна с метлата. newsm75  newsm68


Лека и усмихната седмица на всички.  love001

# 34
  • Мнения: 1 531
и от мен да ви е приятна особено основното занимание:бебеправенето Mr. Green Mr. Green Mr. Green
пък на мен си знам,че ми стискате палци, и утре ще ви кажа или в онази дълга тема за втората бледа 4ерти4ка или в нова,ако съм в еуфория,вече дали съм или не съм:
ДАНО ДА ВИДЯ нашто зародишче бебче след 3 часа и половина НА ЕХОГРАФСКИЯ ЕКРАН Praynig Hug Praynig

иначе аз съм телец Flutter

# 35
  • Мнения: 471
Хайде отново Sad преди няколко часа писах - писах и накрая не пожела да ми го постне Sad огорчих се много и се отказах, но сега с нови сили се захващам пак с писане  Grinning
Първо да се накарам на Лея, че ги пише такива - не се отказвай, ще стане, скоро ще гушкаме по един малък бебок и ако трябва малко да ходим по доктори, то ще е за да се радваме много повече на усмивките на нашите  newsm32 след това. Горе главата, много сме и ще се се справим с общи усилия  newsm10 И аз се отчайвам отвреме на време, дори този месец нещо ме ядоса мъжа и реших, че окончателно се отказвам от идеята за бебе, обаче като седнах да чета нещо във форума и ...  Smile пак съм тук. Чакам си овуто - тая температура сега пък не ще да спре да пада - вече е 36.5 направо се можах да повярвам, никога не ми е била толкова и утре да има късмета да не се качи  #2gunfire
Весела, слънчева и много усмихната седмичка, изпълнена с добри новини и положителни емоции.

П.С. Няма ли някой Стрелец като мен? Самичка ли ме оставихте?

# 36
  • Мнения: 4 212
ЛЕА, това е за таб мила   bouquet

Когато изглежда, 4е няма надежда, 4е вси4ко е свършило ве4е,
недей се спотайва, недей се от4айва, недей се предава 4ове4е!
Кажи, не ми пука от таз несполука, аз вярвам, аз зная, аз мога.
И въпреки факта, това е антракта, това е антракта, не края!
"От огън опърлен, от вси4ки захвърлен, зклю4ен в най тъмната стая",
недей се от4айва, недей се предава 4ове4е!


Би4кам те  Heart Eyes

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Privet i ot edna RIBKA!!! Sorry 4e pi6a na latinica, no foneti4nata mi izbqga nqkyde. Joy
   Specialno kym LEA-mila, gore krasivata glavica, ne se ot4ajvaj i predavaj-tova e naj-lesnoto. Smelo napred, a rezultatyt nqma da zakysnee.
USPE6NA SEDMICA NA VSI4KI MILI4KI!  bouquet

# 38
  • Мнения: X
slonchetka, и аз съм Стрелец Simple Smile

Леа, не се отказвай! Но малка почивка ще ти се отрази добре. Ние ще подновяваме опитите за бебче от януари и сега съм много по-спокойна, смея се по-често, играя гимнастика, започнах да отслабвам и повече удоволствие ми доставят игрите с детето... Може би имаш нужда от малко разтоварване. Отдай се с цялото си сърце на нещата и хората, които обичаш и след няколко месеца започвай с нови сили!

 
Ниночка, чакаме да се похвалиш Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 4 273
Ох, момичета, много сте милички Heart Eyes Просълзихте ме! Няма да се отчайвам. Обещавам!
Да ви се похваля, купихме на Боби костюм и обувки за сватбата, че нали в неделя ще е шаферче Wink Той като го пробва и взе да се върти пред огледалото...не е истина ooooh!...едва го накарах да го съблече. Голям сладур е! Ей това нещо ми пооправи настроението. А и утре смятам да го заведа на София Ленд. Ако някой иска да ни прави компания, да ми пише едно лично съобщение.
Да ви кажа какво ме разсмя на обяд. Мъжът ми се е записал на курсове по английски и са им казали да пишат писмо. Миличкият е започнал да пише писмо до мен. Уж е някъдех далече и много му липсвам Wink И като писал: Не мога да излизам на разходка без теб, не мога да ям без теб... hahaha hahaha hahahaУмрях от смях! Joy Не можел да яде без мен! Ами да го нахраня hahaha Да беше писал просто, че му липсвам...
Благодаря ви още веднъж, милички, за подкрепата! Много си ви обичкам всички  Heart Eyes и от октомври май ще тръгна по изследвания newsm78

# 40
  • Мнения: X
Леа, успех!  newsm10

# 41
  • Мнения: 529
Леа, само така, ти си такъв оптимист,  Grinning от постингите ти винаги лъха ведрина и настроение. А на такъв хубав човек няма начин да не му се стовари някоя сладка бебочка през комина в най-скоро време.  Heart Eyes
Аз да ви кажа момичета, си ви чета редовно, ама не ща да досаждам с мрънкане, та затуй не пиша. Но след като днес най-после си извоювах цяла една седмица отпуска, мога да ви се похваля най-после. Та - от петък отивам в Пирин, първо в Банско, после към Гоце делчев и мисля хубаво да си почина. Mr. Green
Иначе на бебешкия фронт - мисля си че съм станала пълна кухавелка. След като ходих на 2 прегледа този месец /последно на 16 ден/ и лекаря категорично   заключи "месец без овулация"  #2gunfire, назначи ми дуфастон от 16 ден 10 дни за да ми дойде поне навреме, та сега ми е вече 36 ден, а цикъл липсва.  Rolling Eyes И аз лудата, си правих тест вчера /отрицателен, разбира се Sad/, а днес цял ден чета първите признаци на нашите бремелинки  newsm78. Бам-куко, какво да ме правиш #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 329
Лея,
той твоя мъж не можел да яде без теб....разсмя ме...

Абе човека е искал да използва повече научени думи, това е Mr. Green

# 43
  • Мнения: 806
Леа, само така, ти си такъв оптимист,  Grinning от постингите ти винаги лъха ведрина и настроение. А на такъв хубав човек няма начин да не му се стовари някоя сладка бебочка през комина в най-скоро време.  Heart Eyes
Какичка цитирам те защото много ми хареса и твоята версия за идването на бебе- аз сутринта писах за пързалка ти сега за комин та аз си помислих че това може да е хубаво допълнение към поверието което ми разказаха-от пързалката може дирекно през комина на къщичката да влизат baby_neutral
Ох момичета дай Боже скоро найстина да се похваля със спуснато бебче по пързалката и влязло точно в нашия комин baby_neutral Praynig baby_neutral.Желая го на всички  bouquet
Сега с риск да ви досадя ще ви пиша по-често защото живи и здрави от 1-ви ще започвам новата работа и тогава може дълго време да нямам тази възможност а така ще ми липсвате Cry Sad Cry

# 44
  • Мнения: 4 298
Здравейте и от мен  bowuu Laughing

Пожелавам ви мноого усмихната седмица, макар и в края на лятото Sad , много да се обичкате и  EFP!
Как ще ме посъветвате кога да отида на фоликуметрия на 9-тия или на 12-тия ден newsm78? За първи път ще ходя и не зная. Търсих в библиотеката, но не намерих. Може и да е имало, но да не съм видяла. Извинявам се предварително.

Общи условия

Активация на акаунт