1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 87

  • 30 390
  • 445
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 64
    Браво на всички,и в другия форум ликуват-те гласуваха денонощно със стратегия,която се разпространяваше тайно-само по е-мейл smile3501  bigdance2 newsm18 newsm18 newsm18 Tada.
  Момичета,от там имат предложение да се напише писмо до Гала,че българските фенове изведоха двойката на 1-во място.
  А вие добре се справяте с писмата. smile3523-здраво държите руля smile3548Ще напишете ли?

# 76
  • Мнения: 683
Момичета, гледам и не мога да повярвам на очите си че най накрая имаха милост и спряха гласуването. Направо Рила планина се стовари от плещите ми. За пореден път доказахме че интусиазма и обединението планини премества.
Просто нямям думи да изразя благодарноста си на всички които се включиха в гласуването. Дори когато падахме пак се изправяхме, отърсвахме праха от себе си, слагахме лепенка на кървавите колене и пак продължавахме. Това е комплимент за всички вас. Нямам друг такъв форум...Изказвам ви още веднъж моите адмирации и се чувствам обогатена от факта че ви срещнах и ви познавам макар и виртуално.


шампанско без сълзи и от мен...

# 77
  • Мнения: 118
здравейте момичета, редовно ви чета но досега не съм писала, много ви моля ако някой е гледал Календар да каже какво казаха за Халит и Берг че неможах да го гледам  Sad

# 78
  • Мнения: 683
Само че екипа на Гала са взели интервю което ще бъде излъчено но не казаха кога...

# 79
  • Мнения: 118
Е дано скоро го излъчат цялото че нямам търпение да го гледам Simple Smile

# 80
  • Мнения: 7
В новият сериал "Перла"има пак един Онур,но не е толкова хубав,колкото нашия Онурррр #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 417
В новият сериал "Перла"има пак един Онур,но не е толкова хубав,колкото нашия Онурррр #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не е толкова готин мдаа.Ама Мехмет е сладур Heart Eyes

# 82
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Muronka дай линк към другия форум ! Интересно ми е да видя и други фенове как се радват !  Hug
Anna  Hug Hug Hug   
А не ви ли прави впечатление , че Mimata67 липсва от известно време  newsm78  На мен почна да ми липсва всяка една от вас  Joy И Venetat днес се губи ! Да не е заспала на работа, след толкова дни изтощително гласуване !

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 20:55 от Ari888

# 83
  • Мнения: 21
Момичета, гледам и не мога да повярвам на очите си че най накрая имаха милост и спряха гласуването. Направо Рила планина се стовари от плещите ми. За пореден път доказахме че интусиазма и обединението планини премества.
Просто нямям думи да изразя благодарноста си на всички които .... пак продължавахме. Това е комплимент за всички вас. Нямам друг такъв форум...Изказвам ви още веднъж моите адмирации и се чувствам обогатена от факта че ви срещнах и ви познавам макар и виртуално.


шампанско без сълзи и от мен...


и аз за всичик и всичко  bouquet  bouquet- във форума - ясно е ,нали?

# 84
  • Мнения: 21
здравейте момичета, редовно ви чета но досега не съм писала, много ви моля ако някой е гледал Календар да каже какво казаха за Халит и Берг че неможах да го гледам  Sad
Представиха се с истинските си имена и казаха ,че това е за зрителине на Нова ТВлБяха мили и любезни.

# 85
  • Мнения: 64
Muronka дай линк към другия форум ! Интересно ми е да видя и други фенове как се радват !  Hug


http://www.slusham.com/12224/komentari-123/#comments


http://www.slusham.com/12224/komentari-108/#comments

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 20:58 от muronka

# 86
  • Мнения: 378
Е сега даваха ли интервюто по новините или пак нищо.Ако някой е гледал да разкаже или линк ако са го качили някаде Praynig  bouquet

# 87
  • Мнения: 2 022
Няма интервю.
Щели да го дават по-нататък в предаването на Гала.

Момичета, моля да ми отговорите на един въпрос: Какво става с Мелек, Бурак и Мерт?
Че все нямам време да изгледам сериите, които преведохте с толкова труд. Само от тук - от там ги прехвърлих, колкото да видя какво става с най-важните двойки.
Embarassed

# 88
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ей, мацки, много сте луди, бе! Wink Овършахте тръстиката с бригадирски устрем Heart Eyes
ЧЕСТИТА ПОБЕДА! newsm18

И поклон доземи на бойната дружина!

Какво се чува за екскурзията? Ако не стане, дайте поне една среща да си чукнем, толкова сълзи проляхме заедно, време е да се видим!

# 89
  • Перник
  • Мнения: 396
Момичета, много се радвам за победата Party Помагах с каквото можах, въпреки че не стана така както го бях замислила. От 4 дни имаме нет по 1 час на ден - като на режим Twisted Evil
Важна е победата Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт