Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,решила съм да си кръстя детето на Кръстова гора.Някой знае ли телефон,на който могат да ми дадат информация какво ще ми е необходимо и кога можем да го кръстим?Ако някой е кръщавал там моля да сподели впечатления.
Цитирай

София

Здравейте,решила съм да си кръстя детето на Кръстова гора.Някой знае ли телефон,на който могат да ми дадат информация какво ще ми е необходимо и кога можем да го кръстим?Ако някой е кръщавал там моля да сподели впечатления.

Аз не съм кръщавала, но миналата седмица бях там. Личното ми мнение е, че не бих пътувала дотам с моето дете. Пътят е ужасен. Асфалтиран е, но са такива завои, че аз щях да пукна догоре.
Цитирай

Разград

Погледни тук!   Peace
Цитирай

Аз ходих преди 2 години и не е чак толкова лош пътя.Явно ще трябва пак да отида и да видя как стоят нещата за кръщенетата.Дано утре някой запознат да се включи
Цитирай

Наистина пътя не е чак толкова лош.Къде-къде беше като кръщавахме сина ни преди 5г. ... Mr. Green
mmtomova,мога да ти дам тел. на игумена на ЛС,пиши ми.Надявам се,че не го е сменил. Peace
Цитирай

Мами,аз намерих телефона и говорих с игумена.Оказа се,че можем да идем по всяко време,винаги има отче там,който да извърши кръщенето.Необходимите неща са както навсякъде.
Цитирай
Бихте ли ми дали телефона на игумена на Кръстова гора,искам да кръстя там детето си.от Стара Загора съм.
Цитирай

София

ейй дадохте ми страхотна идея. Помолиха ме да стана кръстница на една сладуранка и сега ще им предложа да я кръстим там. Обаче... къде може да пренощуваме? Ще сме с 4 деца
А кръщенията къде се правят?
Цитирай

Обаче... къде може да пренощуваме? Ще сме с 4 деца
А кръщенията къде се правят?
Има си стаи за нощувка,в самата местност.
Как къде,в православния храм разбира се. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.