Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 юни 2009, 21:08 ч.

бременност

• 1 132
  • 19
  •   1
Отговори
Имам следния въпрос възможно ли е работодатреля да е внесъл осигуровките и декларацията на 11.04.2009 и на вечерта да ми изплатят болничния .ТОЛКОВА БЪРЗО в един и същи ден.

# 1
  • Плевен
По принцип до 2 седмици след подаването на документа и внасянето на осигуровките се изплащат обезщетения,според мен неможе толкова бързо да стане Simple Smile

# 2
  • под голямата лоза
Ако наистина има такъв случай, ще пусна хвалебствена тема за НОИ  ooooh! Joy Joy Joy

# 3
Ако наистина има такъв случай, ще пусна хвалебствена тема за НОИ  ooooh! Joy Joy Joy

Аз те подкрепям с две ръце!  Crazy

# 4
Едва ли. Naughty
В друга тема момичетата обсъждаха колко време нямат превод на пари.Не вярвам в НОИ толкова да са се разработили,че чак на един и същи ден. Crossing Arms

# 5
  • София
Абсолютен и тотален абсурд!
Технологично няма как да стане да получат и обработят болничен лист в рамките на 1 работен ден, че и да преведат парите.

# 6
  • Варна
Да видя няма да повярвам... Naughty

# 7
  • София
Ако пък е вярно - ще влезеш в историята  Crazy

# 8
  • До две съкровища
Да видя няма да повярвам... Naughty
и аз, като ги знам как се мотат. Crossing Arms

# 9
  • София
става въпрос че на 11.06.2009 работодателя плаща осигуровките за месец април и същия ден ми изплащат болничния за 01.04-31.04.2009 възможно л ие че е по стар болничния затова толкова бързо да стане превода ама малко нереално

# 10
  • Ееееей там!
Според мен АБСУРД.

# 11
  • Плевен
Майтапиш ли се Mr. Green

# 12
Според мен няма шанс.

# 13
  • Разград
Няма как толкова бързо да се прехвърлят парите, че преди това да предвижат и документите.

# 14
  • София

аха аха  Peace не мога да повярвам  newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт