Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 447 отговора

София

Екранизацията е по романа на Решат Нури - "От Устните До Сърцето" - Dudaktan kalbe .  

В ролите:         Аслъ Тандоан           Бурак Хаккъ      Игит Йозшенер         Йозге Йозгер        Фадик Севин  Атасой

Ламия                      Кенан               Джемил                       Джавидан                Лейла

Намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и така до желания размер.

За предстояща информация относно развитието на сериала, моля използвайте бели букви-
          избира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял,
 [color=red ]... [/color]; [color=white ]... [/color]

официален сайт на сериала

Предишни теми
                                                                          Тема 1      Тема 2

САУНДТРАК

Mоля,преди да пишете и коментирате прочетете!!!

Можете да изтеглите епизодите от тук:

www.bananabg.com/

http://www.bgshare.com/      

http://www.lapache.info/              
« Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 14:26 от geradost »
Цитирай

гр.София-Красна поляна

Хехеее,и аз съм му голяма фенка на Кенан  Loveама и Джемил не бих изпуснала. Wink
Колкото до Джавидан тя се омъжи за Кенан въпреки,че знаеше за Ламия така,че сега ще търпи.
Цитирай

в зоната на здрача

geradost ,хубаво оформление.. Hug
Цитирай
geradost блогодаря за всичко  bouquet
Цитирай

София

благодаря  Wink ,само незнам дали няма да махам Лейла  Thinking

Г-жа Нимет  няма проблем  Hug
Цитирай

Бургас

Чудесна тема   bouquet
Цитирай

гр.София-Красна поляна

Боже,забравих и аз да благодаря на geradost.  bouquet
Цитирай

Плевен

bouquet
Цитирай

bouquet
Благодаря и от мен!
Да ви кажа и на мен Пашата ми е много смешен само как командва парада  ooooh!
Цитирай

ее лейла ще ми липсва ,  Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad не трябваше да умира толкова скоро тя ми беше любима  Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad
Цитирай

au bout du monde

Днес изпуснах епизода,но утре смятам да гледам повторението и след това новия епизод  Laughing
Цитирай

Вселената

Чудесна нова темичка Едно голямо Благодаря и от мен
Аз глесам и повторението и новата серия и не ми омръзва Love
Може и да пуснем анкета да видим кои има повече фенки Кенан или Джемил Love Love
Цитирай

на полето

Пу,на първа страница!  Love

Голямо благодаря на geradost ! smile3525
Цитирай

София

Страхотно оформление герадост!И аз започнах да  следя  сериалчето, даже бавничкото му действие много ми допада - в унисон с Кенанчо! Very Happy А пашата и Джемил  Love
Цитирай

Чудесна първа страница.БРАВО.
Прави ми впечетление,че тази Джавидан приема обръщението "принцеса" като нещо съвсем естествено как един път не каза на този клоун пашата---"Моля,наричайте ме Джавидан,аз не съм принцеса."
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 447 отговора