Транспорт до България

  • 537
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 173
Така....докарахме го до никъде (мислено) с преподреждането на къщата.
Решиме, че мъжо трябва да се сбогува със скъпоценния си бар  Peace, щото по друг начин не можем да наместим багажерията.  Whistling
Мислихме, мислихме и накрая стигнахме до заключението да пращаме бара в България в новата къща. Ама въпроса е Как? newsm78

Та тук на дневен ред идва и процедурното запитване... да знаете някоя фирма, която да се занимава с такива неща?  Thinking

# 1
  • Мнения: 4 212
Отваряш жълти странници и вътре гледаш интернационален транспорт.Друго не се сещам  Thinking
Оба4е Ки4ка Конкретната има няколко въпроса. Mr. Green Тоз бар, нещо като домашен бар ли е  newsm78 Аз си представям нещо такова или....друго, вие трайно ли ще се местите в България? Ако е така много късмет и леко раждане на бебето  Hug И да не ни забравиш ей   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 173
Отваряш жълти странници и вътре гледаш интернационален транспорт.Друго не се сещам Thinking

Да бе верно  doh ...скивай ква съм тъпка крушкова.... smile3502


Оба4е Ки4ка Конкретната има няколко въпроса. Mr. Green Тоз бар, нещо като домашен бар ли е newsm78

Да домашен бар, като секция, само че бар......от пред има едно малко дет да се опреш, а отзад е стената с чашите и бутилките....ма и аз само как го обясних... Crazy


вие трайно ли ще се местите в България? Ако е така много късмет и леко раждане на бебето Hug И да не ни забравиш ей bouquet

не бе... преустройваме за бебето, че и то стая собствена ще иска, и за сега остава единствения вариант да сложим столовата във всекидневната и столовата да я направим детска стая, щото мъжо каза, че работната стая още не си я давал.. smile3515

Щеше да е хубаво да си ходим към България....ама се надявам, че един ден и това ще стане.... newsm17

# 3
  • Vienna
  • Мнения: 266
ags umzugsfirma те имат и офис в БГ, каzва се ags Bulgaria, може6 да ги намери6 в жьлти страниzи

# 4
  • Мнения: 4 212
Аааа, разбрах за разместването. Зна4и ви 4ака сладка работа  Mr. Green Аз много оби4ам да правя нови стаи, хеле ако е за бебе  Hug

# 5
  • Мнения: 4 244
Да притичам да дам малко идеи?  newsm78  Wink

# 6
  • Мнения: 1 173
Да притичам да дам малко идеи? newsm78 Wink

Аз съм те поканила, ама ти нещо не ми откликваш на поканата. smile3506
Сигурно причината ще е в мен... newsm12

# 7
  • Мнения: 4 244
Да притичам да дам малко идеи? newsm78 Wink

Аз съм те поканила, ама ти нещо не ми откликваш на поканата. smile3506
Сигурно причината ще е в мен... newsm12


Не си търси вина.
Просто момента е лош
А аз дода ли оттърване от мен няма  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 173
Не си търси вина.
Просто момента е лош
А аз дода ли оттърване от мен няма Mr. Green

Знам бе дарлинг, виж че съм се разлигавила. newsm62
Ти донеси добри новини във вторник, пък после знам ко ша та праим....  smile3534

# 9
  • Мнения: 1 465
Zoi4e, blagodaria parvo za snimkite Flutter,

nie v4era se varnahme ot sveki. E bravo na vas 4e 6te pravite stai4ka za bebo Peace
Bara, ako ne namerite eftin transport po-dobre go prodaite, 4e da ne vi izleze po-skap samia transport.
Kak izkarahte do kraya na po4ivkata? Ti kak si? A razbrahte li kakvo shte e beb4eto Flutter
  bouquet newsm53

# 10
  • Мнения: 1 173
Zoi4e, blagodaria parvo za snimkite Flutter,

nie v4era se varnahme ot sveki. E bravo na vas 4e 6te pravite stai4ka za bebo Peace
Bara, ako ne namerite eftin transport po-dobre go prodaite, 4e da ne vi izleze po-skap samia transport.
Kak izkarahte do kraya na po4ivkata? Ti kak si? A razbrahte li kakvo shte e beb4eto Flutter
 bouquet newsm53

Радвам се, че сте се върнали доволни и отпочинали.
Ние и мебелите избрахме вече, ама е май още рано и затова сме на етап организация. Вие купихте ли вече легълце и количка? То време при вас не остана.
На моренцето беше много красиво и хич не ми се тръгваше.
Добре, че ме светна за онова CAP 3000, че на връщане от Монако трябваше спешно да си купя дрехи, че се бях навряла в една рокля от предбременните ми времена и не я бях пробвала до деня, в който тръгнахме за Монако. Голям смях бях, защото и циците са ми пораснали и едвам дишах в нея. Ще пратя доказателствени материали.
Утре съм при чичо доктор и се надявам бебо да е застанал добре, че да можем след това да ходим до магазина за бои, че стая трябва да се боядиса, докато е още хубаво времето.

За бара ... не ми се продава, много си го обичкам, защото е някакси по различна мебел от всичките, които продават по магазините. Затова решихме и да го пратим за България.
Чакам снимков репортаж от почивката.

Общи условия

Активация на акаунт