Дружбенски летни фиести (20)

  • 15 957
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8


А на мамите в очакване им желая леко бременеене...Сега ви е мн хубаво, като се родят светът се обръща на 180 градуса, но пък колкото и да е трудно да си мама, с нищо по-хубаво не може да замести човек миговете, прекарани с детето си... Hug

Хубав ден на всички newsm51


Благодаря за хубавите думи   bouquet

Иначе за сериалите...аз от както съм бременна,гледам само комедии!Много добре ми действат  Peace

# 31
  • Мнения: 4 393
Един бърз запис и от мен.
Светле казвай кога ще ви е удобно и ние с Ния пристигаме   bouquet

# 32
  • Мнения: 189
Привет и от нас... Тук времето е ужасно   umbrella

Сядам да уча, че от деца не ми остава време  ooooh! Да стискате палци в събота Mr. Green

Женя, когато решите ви чакам Hug

# 33
  • Мнения: 4 393
Мацки утре съм запланувала един плаж с детето.Ако някой иска да се включи да свирне, ще се радвам да ходим заедно    Hug

# 34
  • Мнения: 140
svetlu6ka ще стискаме!
mimi.petrova утре ако дойдеш на лекцията в ЦУМ, обади се на всяка цена!

# 35
  • Мнения: 8
Там съм..стига да ме пуснат  Whistling

# 36
  • Мнения: 189
Добро утро мами, хайде на кафето !!!


# 37
  • София
  • Мнения: 1 163
Светлуши , успех утре на изпита   Praynig
Аз се усещам, че с възрастта съвсем не мога да се концентрирам да седна да чета, и желание нямам.
Хайде приятни почивни дни.

# 38
  • Мнения: 140
Светлушко, чакаме новини и почерпка за взетия изпит  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 581
Олеле, как не съм знаела, че има такава темичка. Добре че погледнах в Здравния, та да видя мнението за педиатрите в Дружба
Ще ви бъда благодарна ако ме приемете във вашите редици
Аз съм Нели, на 30г. в момента чакам моето момиченце - секциото ми е за 06.07. Много ще се радвам да чета полезна информация за района, в който живея вече 3 год. и половина. Предполагам, че с някои от вас, които чакат бебчета скоро си пишем и в темата за Юлките  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 5 079
nellyr, Добре дошла!

В кой блок живееш, къде се разхождаш?

# 41
  • Мнения: 8
nellyr - Добре дошла  Hug

# 42
  • Мнения: 140
Олеле, как не съм знаела, че има такава темичка. Добре че погледнах в Здравния, та да видя мнението за педиатрите в Дружба
Ще ви бъда благодарна ако ме приемете във вашите редици
Аз съм Нели, на 30г. в момента чакам моето момиченце - секциото ми е за 06.07. Много ще се радвам да чета полезна информация за района, в който живея вече 3 год. и половина. Предполагам, че с някои от вас, които чакат бебчета скоро си пишем и в темата за Юлките  bouquet

Здравей Hug!
И аз по същия начин открих наскоро кварталната темичка  Laughing
Ние чакаме бебо в началото на август, но за всеки случай се оглеждам и в темата на Юлските мами  Party

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Благодаря за посрещането  bouquet
Олче, живея в 217 блок, но засега нали още не съм родила и не се разхождам толкова в квартала. Иначе до езерото ходя, но предпочитам с колата и там да обикалям Mr. Green
Napetia, виждам че пишеш при нас   bouquet. Желая ти здраво и хубаво бебче

# 44
  • Мнения: 451
Добро утро!




Добре дошла nellyr    Hug

Как сте мацки в това смотано време ?

Нещо пак ни е опустяла темичката  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт