За момченцата и момичешките играчки

  • 4 964
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 147
Бяха неразделни,


Сетих се и аз за една снимка  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 707
Да не ти пука от коментарите! Има много ограничени хора  ooooh!.
Нека детето си играе с каквото му е интересно - няма мъжки и женски играчки.
Моята девойка все с коли и камиони играе  Grinning.

# 47
  • Мнения: 361
мен като малка бабите ме обявяваха за "мъжкарана", само с пистолети, автомати, лъкове и т.н. си играех, при това само с момчетата пред блока- на момичетата им обръщах количките и изхвърлях "бебетата". та майка ми постоянно повтаряше как може да се държа като момче, как се срамувала от това и т.н. е, и до днес не обичам да нося поли и рокли, пречат ми /като малка все гледаха да ме набутат в някоя префърцунена рокличка, която пречеше по време на игра/, имам доста приятели мъже, но и жени, но не съм станала "обратна", както се опасяваха навремето майка ми и бабите- имам смейство, дете и т.н. та затова сега никак не се "впрягам", когато дъщеря ми си играе с коли, мотори, играе футбол и иска момчешки играчки /тя е на моменти- в един момент си играе на принцеси, а в следващия- на футбол/. не мисля, че играчките трябва да се делят на момичешки и момчешки, децата трябва да играят както си искат. моя приятелка има момиче и момче: и двамата си имат бебешки колички и си ги бутат по площадките:-)

# 48
  • Мнения: 2 090
Ето моя отговор Wink,в лицето на сина ми.Намирам го за напълно нормално.
Да не ти пука от подобни коментари  Peace

# 49
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  И на моят син много му харесват количките за кукли.В яслата,често го заварвам да бута такава количка или да готви на детската
 готварска печка.Наскоро бяхме на рожден ден на едно момиченце и той почти през цялото време си игра с количката за кукли.
 Дори се замислям дали да не му купя такава количка.
  Спомням си,че брат ми обожаваше да си играе с кукленските ми сервизи.
  На бабите от блока кажи в какъв грижовен баща ще се превърне синът ти ,щом от тази крехка възраст разхожда бебетата.
 

# 50
  • Мнения: 22 785
Детето ми е играло и играе с играчки,които е поискал и са му интересни: колички,кукли,тенджери,тигани...Никога не ме е притеснявало това,нито пък хорското мнение.

# 51
  • Мнения: 1 437
И моят син си играе с "момичешки" играчки .Въобще не се притеснявам

# 52
  • Мнения: 800
Не съм съгласна въобще да разделям играчките на момичешки и момчешки. Играчките възпитават, учат децата на разни неща, затова и трябва да ги има всичките. Имам и дъщеря и син и знам как съм купувала камионче за каката и сега количка за малчо, защото кака не си я дава ...
По повод лакирането на ноктите - случвало се е да лакирам и ноктите на сина си, просто защото не съм успяла да измисля с какво да заменя всички джувки, шнолки, пръстенчета, герданчета и т.н. които слагаме на кака ... даже писах в една друга тема, че за момченца има сравнително по-малко аксесоари ... Не мисля, че лакирането на едно 2 годишно момченце би определило неговата сексуална принадлеждност в бъдеще .. На децата всичко им е интересно и трябва да го видят, опитат - в кухнята ми помагат и двамата докато готвя, по същия начин и двамата "носят" багаж, "поправят" коли ...

# 53
  • Мнения: 417
И ние сме на тази вълна...Синът ни много обича  да бута на момиченцата количката за кукли а мъжа ми и дума не иска да чува да му купим CloseОбаче аз имам план Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 44 041
за мен няма момичешки и момчешки играчки.
сина ми е имал и количка за кукли и печка с тенджерки.....
еее...все пак за момента е завладян от превозните стредства...но в градината си готви и т.н. с другите деца....

В крайна сметка един ден като стане голям мъж и дай боже има семейство, деца...много ще се радвам ако чат-пат отменя жена си, да й сготви, или да разходи бебето им или нещо от сорта.....
та нека си играе...няма лошо.

Виж в никой случай не бих го лакирала и гримирала....но и момиче да имах на 2-3-5 годинки не бих го правила....грозно ми е...съжалявам....като стане тийн да си се мацоти сама....ако има желание.

# 55
  • Разград
  • Мнения: 2 102
За мен няма момчешки и момичешки играчки.  Peace

Нямам против ако сина ми напр. си играе с "момичешка" играчка.

# 56
  • Мнения: 2 005
Всички момченца на възрастта на дъщеря ми имат такива колички за кукли  Laughing
Нищо странно не виждам.Дъщеря ми обича да си играе с коли,е какво сега,да й ги взема ли?Заради предразсъдъците на комшийките.Не обръщай внимание,гледай си детенце и му се радвай.

# 57
  • Мнения: 4 999
То от 2 годишно ако му набиваш  в главата, че момичешките неща не се пипат, как ще помага на жена си после Laughing Купих му и аз миналата година количка за кукли на моя син, за ужас на цялата рода Laughing И без това в парка и кафетата се караха постоянно точно за тези колички, поне да си има негова.

# 58
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на много момченца са им интересни Peace..... може ми не правят разлика кое е за момиче и кое за момче, за тях просто е една нова играчка, ставаща за игра. все пак това са деца Peace

# 59
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Аз също миналата година купих на сина ми количка за кукли и като я видя баща му каза,че съм се побъркала.Малкият игра със нея точно 2 дни и я захвърли,сега трябва пак да я извадя,че само взима на децата количките и ги кара като състезателни коли. Laughing
За миналата Коледа му подариха и кукла бебе,защото само за това говореше,но даже не е играл със нея,а взима на момиченцата.
Просто това са деца и няма нищо лошо според мен да играят със различни играчки,за това,че ние сме със изкривено мислене и  не им даваме определени играчки те не са виновни.

Общи условия

Активация на акаунт