ясла за деца под 2 г има ли???

  • 2 101
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!

Бихте ли ме напътствали къде има такива ясли, приемащи деца под 2 г, та дори и частни? Говорим за Варна.

Благодаря на всички отзовали се!

# 1
  • София
  • Мнения: 11 701
Яслите не са ли за деца от 10 месеца до 3 години?

# 2
  • Мнения: 4
да, но никъде не приемат - затова питам дали някой някъде е успял да настани бебок по -малък от 2г

# 3
  • Мнения: 1 558
Сина ми тръгна на ясла на 1г и 1м.Странно е,че не ви приемат newsm78

# 4
  • Мнения: 4
коя е яслата?

# 5
  • Мнения: 1 558
В София е,но това трябва да е за всички ясли.Казаха ми,че трябва да е проходил,но още пълзеше като го приеха Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 849
Не ви приемат, заради това, че няма места, а не, че пречка е възрастта. Синът ми тръгна на 1,9г.

# 7
  • Мнения: 132
не ги приемат,защото не им се занимава с бебета. #Cussing out
откакто сме навършили годинка търсим ясла в която да ходим,но на всякъде ни отказват,макар да ходи от 11ят си месец.тук проблемът не е местата,а това,че неискат да гледат бебета,макар и за половин ден.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 280
joana_karolina, те всички са бебета. А и Все пак едно е да ти свършва майчинството и детето ти да е на 2 друго да е на 11 м.
а и в наредбата няма изискване децата да са ходещи, за да не са бебета.

# 9
  • Мнения: 1 046
В ОДЗ 5 в Левски в групата на сина ми всички деца бяха на по година и 3-4 месеца, на две почти нямаше. И в трите яслени групи беше така, приеха деца навършили годинка, а не две.
Според мен не е пречка възрастта, а липсата на места.

# 10
  • Мнения: 132
joana_karolina, те всички са бебета. А и Все пак едно е да ти свършва майчинството и детето ти да е на 2 друго да е на 11 м.
а и в наредбата няма изискване децата да са ходещи, за да не са бебета.
в кварталните детски на благоевград няма проблем с места,а с желанието да се гледат по-малките бебета.тук има места,но за деца навършили 2 год.нас ни приемат от есента-изрично подчераха,че защото навършваме 2,а не защото няма място.
съседското дете сега навърши 2 и го приеха лятото,на нас ни отказаха,защото не сме ги навършили.
тук нередбите не важът,има си вътрешен правилник,но май освен мен никой не иска да се оплаче на зам.кмета по хуманитарните дейности,и "само с едно посмо неможело да се направи проверка"

# 11
  • Мнения: 413
в някои частни ясли приемат и под 2 годишни деца  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 189
Всички ясли са деца от 10 месеца до 3 години. Условието уж е да са проходили, но в някои градини ги вземат и без да са.

# 13
  • Мнения: 1 672
Всички ясли са деца от 10 месеца до 3 години. Условието уж е да са проходили, но в някои градини ги вземат и без да са.
и аз така знам,да не би причината да е че няма места и затова да не ви приемат иначе да изтъкват такава причина като това че била малка е нелепо  ooooh!

# 14
  • Мнения: 455
Баткото тръгна на 1г. и 1м. а малкия тръгна сега - на 1г. и 2м. - нито тогава нито сега някой е направил на въпрос това, че са много малки.
Яслите са за това - да се приемат деца от 1м. до 3 год.

Общи условия

Активация на акаунт