С каква четка за зъби миете зъбите на дете след 1г и 6м?

  • 2 721
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 587
С детска четка за зъби.

# 31
  • Мнения: 801
Марката е без значение, размерите са два 0-6 години, след 7 години. След 3 година може и електрическа.

# 32
  • Мнения: 136
С детска четка за зъби.
PeaceИ аз така

# 33
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
С детска, подходяща за възрастта Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 073
не...може просто да подържи четката и да пробва Simple Smile
иначе разбира се - аз му ги мия...всъщност и до ден днешен, за да са хубаво измити, аз го върша......

това ако въпроса се отнася към мен, разбира се Wink
иначе само показваме четката на зъбите и това е Laughing
има една руска книжка за чук и пук много е поучителна във връзка със зъбната хигиена направо върши чудеса

# 35
  • Мнения: 27 524
Като марка изобщо за всичко Oral B са #1  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 3 271
На тази възраст не съм мила зъби, а ги нямаме още де.Синът ми се мие с Елгидиум, доволна съм, а и той си я хареса в аптеката

# 37
  • Мнения: 4 784
Откакто започна да си мие зъбите, два - три месеца прези да навърши 2 годинки, използва детска четка, шарена, с разни животинки по нея. Никога не сме използвали четка с накрайник. Мием си зъбите двамата и той го прави с удоволствие. Показах му само веднъж как се прави, схвана и от тогава се справя самичък. Вече сменихме три четки. Не съм гледала марките им. Гледам да не са с много твърд косъм и да са весели откъм дизайн.

# 38
  • София
  • Мнения: 17 592
С каквато дойде, отговаряща на възрастта... май най- често аквафреш, просто понеже най- често такава срещам.

# 39
  • някъде
  • Мнения: 4 955
с мека детска четка за вьзраст от 0 до 3 годинки

# 40
  • Мнения: 2 011
Не мисля,че е важна марката,по-скоро възрастовата граница,която си е посочена на четката.Аз отдавна съм предоставила на малката истинска четка.  Grinning

# 41
  • Мнения: 681
На дъщеря ми е на Аквафреш 0-4 год.  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 717
ELGYDIUM baby - от нула до две, на малката.
Голямата - пак ELGYDIUM, но от две до шест.

Общи условия

Активация на акаунт