дайте мнение моля

  • 1 497
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
здравейте мами,ще ме извините ако не съм попазнала на правилното място да пиша,имам предвид клюкарника ,но то сърце се надявам да получа мнение по темата ,която горещо ме интересува.Искам да ви питам как ви се струва ,ще има ли търсене на кексчета,бисквитки ,диетични разбира се  и съобразени с диетата на Дюкан.Питам ,защото започвам производство на такива сладки-твърде дълго търсех и се лутах по магазините ,но типично дюкански сладки не се продават.Та реших да разширя бизнеса си.Как намирате идеята ми?Естествено мисля да предлагам продуктите си в цялата страна ,а не само във Варна от където съм.Предварително благодаря за отговорите ви и ако не съм на правилното място ,моля кажете къде да пиша?

# 1
  • Мнения: 27 524
Трудно можем да ти кажем точно. Предвид масовата напоследък истерия около Дюкан и диетата му, имаш големи изгледи за успех, така че - действай  Hug

# 2
  • Мнения: 34
Искаш с малко пари, да удариш кьоравото, но с малко пари нищо не става  Laughing

# 3
  • Мнения: 740
Ако започнеш да произвеждаш сладкиши с подсладители подходящи за диабетици, аз ще съм най-редовния ти купувач

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Искаш с малко пари, да удариш кьоравото, но с малко пари нищо не става  Laughing

ти пък как разбра, че парите са малко?  Thinking

# 5
Бе да ти кажа не знам дали съм права, но според мен Дюкан манията малко стихна. Никога не съм спазвала диетата, но имам бегла представа за какво става въпрос. Моето мнение, че ако ти беше хрумнало миналата година по това време, може би щеше да е по- добре.
Ще разясня с пример какво разбирам под "стихнала", за да не наскачат някои мами.
Всички мои познати, които спзваха диетата на Дюкан, вече са "прикючили" със свалянето на килограми и скоро не съм чувала такава истерия каквато имаше преди една или две години.
Може само в моето обкръжение да е така, не знам.

# 6
  • Мнения: 34
Предположих  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
Според мен има бъдеще идеята ти  Peace
А зная, защото работата ми е свързана с храни.

# 8
  • Мнения: 2 960
Има бъдеще идеята ти.
За Дюканската диета  съм чела ,ровила съм се и в темичката на Дюканките тук.Основното, което ми прави впечетление е как в един момент дамите буквално се чудят с какво да разнообразят менюто си.И ето -идваш на среща със свежи идеи. bowuu
Дано успееш Peace

# 9
  • Мнения: 6
Страхотна идея според мен  Peace
Въпреки, че в действителност "Дюкан манията" стихна малко, все още е  достатъчно популярна. Имайки в предвид и добрият ефект, който се постига с нея, мисля че дълго време ще има последователи.
Та в този ред на мисли ти желая успех в начинанието и дано успееш  Hug

# 10
  • Мнения: 4 585
Питай Дюканките. Абе Дюкянките ядат ли сладки?
Има деца на диета без глутен,
има и на диета без глутен и казеин. Ако търсиш предизвикателства - моля.

# 11
  • Мнения: 4 806
Шанс, разбира се, че има. Но не е безусловен.
Първо - редно е добре и ясно да се позиционират. Вероятно не само за Дюканската са приложими. Те са без мазнини. Вероятно с бавни въглехидрати. Такива работи. Да, може и за диабетици да стават. Иска си сериозно проучване.
Второ - да не се претупва откъм качество.
Вярно, че голямата вълна премина. Но популярността не е на нула.
Успех!
П.С. Вълчо, да, ядат сладки неща.

# 12
  • Мнения: 88
Цитат
Как намирате идеята ми?
Идеята ти е супер. Аз не съм на тази диета точно по тази причина- няма кой да ми ги прави хлебчетата и кексчетата. Confused Така че- дерзай! (Жалко, че не съм от Варна, та пак ще ми се размине Дюкан) thumbsup

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако не слагаш аспартам и анилин и ги докараш с приличен вкус , може даже и аз да си купя.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако не слагаш аспартам и анилин и ги докараш с приличен вкус , може даже и аз да си купя.
е, ти па нищо не искаш Joy

Общи условия

Активация на акаунт