Да играем заедно Куест игри 2

  • 38 774
  • 452
  •   1
Отговори
# 75
  • Smallville
  • Мнения: 994
Инсталирах си Сибир,но не ми се отваря вратата на бюрото на нотариуса... smile3547
Заповядай!
Мерси,но в играта има такъв файл и аз правя всички както е написано newsm78 ....но не се получава #Cussing out
Все някъде грешиш,опитай отново newsm78 Thinking

# 76
  • Мнения: 92
Една малка, лека, приятна игра - Dream Day Wedding - Viva Las Vegas

# 77
  • Мнения: 1 092

Ще я изтегля да видим Peace

# 78
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Все някъде грешиш,опитай отново newsm78 Thinking
Каквото и да правя все не става Crossing Arms Интересна ми е но май ще се откажа от тази игра.

# 79
  • Мнения: 54
Благодаря момичета,пуснах сега да тегля версията,която даде _baby,да видим.След това ще пиша каква съм я свършила.

# 80
  • Мнения: 92
Изиграх я  Sunglasses  А сега започвам тази Adventure Chronicles: The Search for Lost Treasure

# 81
  • Мнения: 127
Момичета,къде без мен,6 страници от новата тема Crazy
Не се отказвайте от Сиберия.Тя е една от най-добрите игри,които съм играла.Сега нямам много време за такива,но си заслужават.Четете хубаво описанието на инсталацията в торентите.Ползвайте Daemon Tools много е лесна.Ако ми се отвори малко време скоро мога да драсна няколко реда относно инсталациите на различните видове и формати на игрите.
И да не е без хич, аз играя това , но на английски

# 82
  • Мнения: 1 065
Свърших Рай, малко тъжно стана накрая. Чак след нея не ми се играе нищо.

# 83
  • Мнения: 772
Коя игричка е подобна на Саманта?

# 84
  • Мнения: 92
Коя игричка е подобна на Саманта?

А коя е Саманта  newsm78 ? За Samantha Swift and the Golden Touch или Samantha Swift and the Hidden Roses of Athena
 ли става въпрос?
Ако - да, то бих предложила Natalie Brooks Secrets of Treasure House  Peace

# 85
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Момичета,къде без мен,6 страници от новата тема Crazy
Не се отказвайте от Сиберия.Тя е една от най-добрите игри,които съм играла.Сега нямам много време за такива,но си заслужават.Четете хубаво описанието на инсталацията в торентите.Ползвайте Daemon Tools много е лесна.Ако ми се отвори малко време скоро мога да драсна няколко реда относно инсталациите на различните видове и формати на игрите.
И да не е без хич, аз играя това , но на английски


  Аз с удоволствие ще прочета обясненията ти, защото хич ме няма и така пропускам доста игри за, които е нужен  Daemon Tools .

# 86
  • Мнения: 49
Момичета,къде без мен,6 страници от новата тема Crazy
Не се отказвайте от Сиберия.Тя е една от най-добрите игри,които съм играла.Сега нямам много време за такива,но си заслужават.Четете хубаво описанието на инсталацията в торентите.Ползвайте Daemon Tools много е лесна.Ако ми се отвори малко време скоро мога да драсна няколко реда относно инсталациите на различните видове и формати на игрите.
И да не е без хич, аз играя това , но на английски


  Аз с удоволствие ще прочета обясненията ти, защото хич ме няма и така пропускам доста игри за, които е нужен  Daemon Tools .
ами когато качиш играта вкомпа си отиваш долу в дясно на малката иконка със светкавичка и натискаш десен бутон пише маут имидж натискаш го и ти дава да влезеш да си намериш играта като я намериш я зареждаш и играеш ако има втори диск го вкарваш и него

# 87
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
 

И да не е без хич, аз играя това   
Днес изтеглих тази и я изиграх,много е приятна Party


 

# 88
  • България Сливен
  • Мнения: 245
divayla92, благодаря ти за обясненията! Hug

# 89
  • Мнения: 92

И да не е без хич, аз играя това    
Днес изтеглих тази и я изиграх,много е приятна Party

При мен нещо не можаха да се спазарят с антивирусната и все ми изтрива инсталационния файл  Crazy Знам, че има вариант да я изключа ( антивирусната ), но все пак не мисля, че е добра идея, понеже няма Crack в играта  Tired

Общи условия

Активация на акаунт