Строй се, преброй се в 135-та НЕМСКА тема

  • 13 477
  • 314
  •   1
Отговори
# 75
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нищо не разбирам от смешките ви с немския. Simple Smile

# 76
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Сърф, нямаш ли снимки от гащите на англичаните? Mr. Green

Ти сега ме попитай и дали не съм съм мизофилка Crossing Arms.
 Mr. Green
Така, както съм го написала, на човек може да му хрумне тази мисъл...

Ама аз сериозно, без да намесвам психичните отклонения, не снимахте ли с какво са накичени палмите? Wink Сигурно си е било голяма гледка.

Мърмор, няма как да разбереш, тъй като трябва и превод. Ама сега нямам време, тичам да свърша още нещо....иначе бих ти ги превела.

# 77
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, не се притеснявай. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 508
Страшни сте. Много ви благодаря Hug
Ей сега отивам да чета.
Сърфи, там където работих по договор от БГ, сина на шефовете, ходеше в стаята и си играеше с бикините ми, бельото. Хващала съм го Shocked. Тогава беше около 17 годишен. С една година е по_малък от дъщеря ми. Та ми е интересно от какво, въzпитание, среда, психично отклонение може да си докара човек такава идиотщина.
А аz нямах в стаята си мръсни гащи. След душ си ги иzпирах на ръка и си ги нятах да съхнат където е хавлията окачена на мивката. Точно с тях си играеше. Души ли, целува ли...неzнам. Дебнеше ме да zамина и хоп, там. А иначе, много искаше и да ме докосва. Абе болен моzък.
Хайде, качай англогащи hahaha
Откъде ги мислите със Сърфов Joy

# 79
  • Мнения: 7 605
http://bg.wikipedia.org/wiki/Мизофилия българският вариант във уики е още по-страшен  Shocked

# 80
  • Мнения: 508
Нищо не разбирам от смешките ви с немския. Simple Smile

Tогава специално zа теб ще раzкажа една българска случка Mr. Green
Годината е 1993. Продава се много алкохол_менте. Правен, не е оригинален.
Работя пак сервитьорка в току_що откритото Вариете Каzино Албена. Луксоzно, ново.......единствено на Балканите. Сервитьорките само с конкурс иzбирани. Униформата ни, цикламен фрак с мноооого къса черна пола и черен копринен потник. Масите много ниски със сепарета. Муzиката силна като в дискотека. Пристига някакъв с дебел врат и около 5 красиви мадами. Вzемам поръчката, но не смея да клекна, ще ми се видят гащите, не се навеждам, ще покажа цицата. Стоя права като точилка. Той пита, имате лиииииии Балантайссссссссс, Паспооооооорт...момент каzвам, Балантайс имаме, но дали е с паспорт не zнам, ще питам бармана Mr. Green
Тоz ми ти барман като чу, та като почна една луда подигравка. Не ме питайте как се върнах при клиента Embarassed

# 81
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Ей, кога я пуснахте, кога я изписахте ooooh!

# 82
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хах, перла, представих си. Wink

Аз се чудя дали да излизам на терасата с басейна днес - излиза ми се от една страна, топло ми е и с кеф ще се бухна във водата, но май ще вали... Което не прави къпането по малко приятно, разбира се... Но май ме мързи. Simple Smile До преди малко бях на разходка, не точно, де, ходих до университета, после се прибирах пеша от някъде, не от НБУ, че е доста далеч. Simple Smile И това съм го правила, но не на токчета със сигурност. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 685
Здравейте отново.
Перле, така съм се смяла до сега.
Ние днес с Вики сме сами. Преди малко ходихме до един магазин и на гости на СМГ. След половин час пък отиваме на плуване. Добре че се стопли малко, че моето зиморничаво дете снощи умря от студ. Утре отново го дават хладно.
МГМ в понеделник валеше дъжд из ведро, а деца на около 6-7 годишна възраст бяха в басейна. Така че, май дъжда много не пречи.

# 84
  • Мнения: 7 605
Що да пречи, нали така или иначе се намокрят  Crazy

# 85
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, то е много готино като вали да си в морето/басейна. Simple Smile

Хора, слънцето не прощава на никого. Вие в Германия сте си добре на хладно - тук е някакъв ужас. Вижте само Клюкарника за какво става дума, масово хората се карат, никой никого не разбира, четох преди малко една тема за майките в градинките, ей, ще се избият, някой казал нещо, другия не го разбрал, третия разбрал трето... Хората слънчасаха. Ужас. Wink

# 86
  • Мнения: 1 636
 Joy Хихи Перле, че как са те иzбрали там, като не си ги zнаела? Аz бях между иzбраните zа бара в Новотела, като го отвориха, но ни иzпитваха всяка вечер на менюто. А не zнаеш неЩо, а са ти скъсили от zаплатата  Twisted Evil
Днес пак ми дигнаха нервите. Преди ваканцията Мартин ми раzкаzваше zа 1 си съученик, който не искал с него да се прибира (пътя им до нас е един), zаЩото бил българин. Мартин му обяснил, че е роден и иzраснал тук, само майка му е българка. На другият ден накарал и другото дете да иzбягат двамата от него. Днес се прибира и ми каzва, че майка му била с баЩа му в БГ. Това е мнооого бедна страна с много деца беz родители по улиците, всичко много лошо и имало само 4 шпаркасета  Shocked Ние тук имаме едно, zа какво са í повече? Ние можем да плаЩаме с карта, тя не може ли? С карта се тегли и от автоматите ... Ей това насъскване не съм го очаквала тук и само чакам да я zасека  Twisted Evil Днес има Щамтиш, но не мога, че Чиколинов е в Лайпциг  Close

# 87
  • Мнения: 707
Аз нали съм умница пак не разбрах "имаше ли в крайна сметка Балантайса паспорт или намаше"?  Mr. Green Joy

Сърфи,
вярно от къде ви хрумват такива идеи  Laughing? Много оригинално! В началото се подвоумях дали са били ползвани гащите, ама като стигнах до шиенето и сама си отговорих  Wink.

# 88
  • Мнения: 1 329
Хе хе , Чико..това е положението тук. Много от хората са настроени така, дори и да нямат основателна причина. И най-лошото е че действат на детската психика по много елементарен начин - кофти е, че и в училищата не се опитват да интегрират децата по максимално полезен за тях начин. Говорете с учителката на Мартин.


Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 20:10 от Bis-kara

# 89
  • Мнения: 9 052
Перле супер си  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт