ВМ НВХ Пържолчица цвърчи, сланинката ми се топи-40 част

  • 39 647
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13
Я да се похваля, най-накрая си намерих Патешки сърца, ауууууууууу много мазни. Приготвям си ги в масло и течна сметана /животинска ест./
Вкуса е уникален Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 488
Ха,чак се замислих от къде мога да намеря!
Пинки хайде муцка,много си несериозна.Аз да си призная уж друг режим пазя,ама пак към мазното се ориентирам.Маслинки,зехтинче.А преди няколко дни гледах едно семейство на нашият режим.Яко се пържат яйцата в свинка мас и все едни такива мАЗНИНКИ!
От Другият месец съм с здраво с нашето режимче.Целувки и лека вечер.  bouquet

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 00:15 от Щък

# 62
  • Мнения: 1 280
Тка е Щъкчо...но от утре пак си започвам нашият режим,то къде ли не обикалях като цветарка..то Дюки подхванах,после точки смятах..и все на месо и мазно си налитам,също като тебе..ми то защо ли го правя се чудя,като вече ми е станал режима втора природа,ама аз нали все искам нещо ново,нещо за разнообразие..Така,че няма това,онова,от утре баш си е понеделник,направо си започвам..от сега съм омазала едни пържолки с подправки и лук,и чакат утрешният ден в хладилника.. Laughing  Мазно млекце съм купила,яйца,зарзавати ,сметанка...И за да започна на чисто,като съм се разшетала 2 дни,не мога са позная..и утре ще дефилирам по шкафове и гардероби,всичко изхвърлям,което не се ползва от 1 година насам...ама обувки,дрехи,хартийки,каквото се сетите..идва новолуние,и  съм решила да преполовя къштата от към ненужни неща,че да направя място за нови хубавини.Отчетох се... Hug

# 63
  • Мнения: 1 488
А така пинки и аз с теби.И спорт!Още утре,като остявя детето на ясла отивам да дръпна един крос в морската,после ще се пльосна в моренцето  ще изсъхна на пясъка и тарам тарам към къщи за душ и някоя салатка със сметана и месо  Wink Да не се заричам да не ми мине котка път.Целувки и лека нощ ви желая  Wink  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 280
Днес добре го почнах,както обещах! Никакви издънки,смело напред! Почивен ден ми е и като съм се разчистила...дятиту се изплаши и отиде на кино...ама поне нейната част си я оправи...като се разчистя и всички изчезват! Обаче аз хитър...сега като избягаха,аз пък си лягам!  Ще сънувам каква съм заслабнала,една съм станала..като фиде ! Shocked....хайде  отивам да гушна възглавницата,кой като мен! Hug

# 65
  • Мнения: 13
Дайте нещо и аз да драсна...
Днес мисля да по спортувам, едно 5х5 на зала да направа Simple Smile
Храната е ясна - яйца, масло, свинско каре, патешки сърца, спанак и броколи със сметана
Приятен ден !

# 66
  • Мнения: 1 280
Ама я   да попитам аз Господина Танчева,защо нищо не знам за вас,моля? Разкажете нещо  повечко...Години,кг,восочини ,от кога спортувЪтИ,докладвайте на отбора,моля...освен ако не съм пропуснала,а ти да си разказал  преди на компанията.... newsm12  ?

# 67
  • Мнения: 1 488

Кафенце  Wink довечера ще пиша повече  Grinning

# 68
  • Мнения: 13
Ама я   да попитам аз Господина Танчева,защо нищо не знам за вас,моля? Разкажете нещо  повечко...Години,кг,восочини ,от кога спортувЪтИ,докладвайте на отбора,моля...освен ако не съм пропуснала,а ти да си разказал  преди на компанията.... newsm12  ?
Хехе, най-накрая някои да прояви интерес към мен  Sunglasses
години - 21
височина - 180
килограми - 80
Историята ми е много простичка, преди 2 години с тегло от 120кг реших, че е време да променя нещо в себе си. Е направих го Simple Smile
За 2 години съм минал през всякакви диети и т.н. Смея да твърдя, че вече съм открил начина ми на хранене, научих се да се храна с качествена храна и да права разлика. На ВМ съм от март месец, от тогава до сега не съм сменял нищо държа под 5% въглехидратите почти през цялата седмица /много рядко мога да ги кача до 10-12%/. Подкожните мазнини мисля че съм някъде около 15% /грубо/.
Тренировките са не разделна част от мен. Чувствам се добре, когато съм тренирал и не смятам да ги спирам. Основно тренирам 5х5. Кардио не правя Simple Smile Понякога ходя с приятели кросчета или спринтове.
И може направо на Тони да минем Simple Smile

А за днес съм си подготвил храна от следното:
яйца, бекон, масло, свински черен дроб, свински пърджоли, малко синьо сирене.

# 69
  • Мнения: 1 488
С.Танчев   Wink
И аз да си кажа,вчера направих един мазен ден и малко плуване
Днес пак така.Тъкмо омахах 2 свински пържолки със сметана и половин краставичка.Довечера ще видим.Скоро миш маш не съм бъркала.Лекинка и хубав ден на всички.Утре смятам да спретна едно таеБо!Ади сега се махам,че се поуморих и ще заема хоризонтално положение  Wink

# 70
  • Мнения: 1 280
Браво Тони,много се радвам за теб! Да се осазнаеш толкова млад е голямо постижение! Hug Най-сетне и в нашата тема да се появи един пич!
Аз вчера бях скапшана от работа,но ве1ерта имах супер хубаво изкарване...с приятелка и малката Пикла на ве4еря,за книжки..после на късно кафе ,и много смях ! Така се върнах заредена....спала съм страхотно ! Днес съм почивка и ще има серия разкрасяващи процедури,пак на кафе с други мадами../без деца този път!/,  ходена по магазини малко и в залата + плуване..ако и с режима го докарам да съм Ок,направо ще съм супер! На всички ви желая няколко такива дни релаксиращи като моите..Трябваше да допълня или поясня защо са толкова неангажиращи и релаксиращи дните...ами мъж ми е в командировка..няма :"Какво ще ядеме?",няма празни приказки,недоволни физиономии..пей сърце...командировката му ще е  дългичка...е,сега ако не "Разцъфтя",не знам кога ще е..брей,спокойствието е голяма работа!

# 71
  • Мнения: 1 488
Pinki така си е!Особенно това с какво ще ядем,много позната картинка  Grinning
Днес изкарах един режимен ден и спортуващ имам мускулна треска.Ами бая си се натоварих
17 км пеш бехтене и плуване и съм гроги. Simple Smile
Лека вечер от мен   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 280
Олеле,ша са капичнеш някъде бе Щъкчо ! Я по-кротко ,че да имаш мерак за по-дълго..Аз карам втора младост...волна птичка-самичка ! Пак днес на кафенце..на разходка,пу-пу....спокойсрвието е голяма работа...сега отивам да се ширя в покоите ми...че утре съм работен. Ама като се върна пак никой няма да ме пита нищо,много кеф!  Ах,рахатлък,рахатлък..... Hug

# 73
  • Мнения: 1 488
Днес увеличихме плуването.Ходенето съм се зарекла да го намаля.
Закуска режимна,кисело с трици
После ме почерпуха един Суджук Wink и сега смятам да си метна едни яйца така с масълце,лучец и пиперче  Grinning
Ади бай! Днес бях се зарекла таеБо да играя,но нали увеличих дозата с плуването затова ще почивам  Mr. Green
Разните му там малини,буболечки и други твари да се сбаждат де ходят и кви ги вършат в тия жеги  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 13
Ехо, как сме днес банда. Аз съм със супер заредено настроение.
Храната си е на ниво дори днес си я премерих контролно на везната Simple Smile
Яйца - 6
Емментал - 50гр
Свински пърджоли - 300гр
Свинска кайма - 100гр /хоме маде  Wink )
Масло, и за зилено съм си подбрал спанак и броколи.
Някъде към 2000кал, но не съм смятал какво ще вечерям все още. Смятам към 2400-2500 Simple Smile да ги направа.
Също така имам едно запланувано кросче.
Хайде приятел ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт