Някой по-опитен ,моля,да ми отговори

  • 3 849
  • 50
  •   1
Отговори
Изневерява ли ми съпругът ми?Това не е пързалка!
От 4 години имаме сексуална връзка със съпруга ми от 2 до 3 пъти месечно.Напоследък и 1 път месечно.Женени сме от 7 години.
Не знам вече какво да мисля?

# 1
  • Мнения: 46 504
Само по честотота на сексуалните контакти не може да се каже.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нещо друго кара ли те да се съмняваш? Не че преди това е била кой знае каква бройката.
Напоследък тук е пълно с жени,които се оплакват от липсата на желание от страна на мъжете си Thinking

# 3
  • Мнения: 2 011
Да, само това не е повод да мислиш , че ти изневерява.  Поговорете ( но не за изневери) .... Може да го мъчи нещо newsm78

# 4
  • Мнения: 2 478
Ние няма как да знаем. Защо не говориш с него директно по въпроса за намалените ви сексуални контакти?
Никол е права, че това не е критерий за изневяра, поне не е достатъчен.

# 5
  • Мнения: 1 008
Само по честотота на сексуалните контакти не може да се каже.
И аз това питам?!
Не си водя статистика на половите контакти,но
и в моето семейство има разлика:ако преди е
било 3/седмично,сега е 1,примерно.
Нямаме си любовници,имаме си грижи.

# 6
Поведението му към мен е много променливо.Понякога се държи отвратително,понякога нежно и мило.Но напоследък е груб и циничен.

# 7
  • Мнения: 2 011
Искаш съвет а не казваш подробности - пие ли, има ли някакви грижи или проблеми  в работа ... ?
Кога се държи отвратително? След като  се прибрал от работа, след като  е пил или след като не ти  е харесал яденето например  newsm78
Вие разговаряте ли ??? Confused

# 8
  • Мнения: 1 008
Ама Gost3,систематизирай малко нещата
и дай повече подробности.Непознатите
от форума едва ли биха могли да кажат
ей така на гьотора дали човекът
изневерява.

# 9
Не,не пие.Спим в отделни стаи от доста време.В началото тои искаше да спи отделно,а после аз свикнах с тази ситуация и вече ми е по-добре така.
За работата, доколкото споделя,няма проблеми.
Предимно когато нещо не стане така както той иска-започва да вика и да ме обижда.

# 10
  • Мнения: 4 111
На мен не ми харесва тази ситуация, вие сте си явно като съквартиранти с разликата, че ако бяхте такива нямаше да се обиждате и да си викате. Ако не предприемете нещо ( с желание от двете страни) не виждам добър изход. Не че съм гледачка, при мен нещата също не са розови и ми ясно за какво става дума.

п.с. и по-долният постинг ме подсети да кажа, че от това не може по никакъв начин да се заключи, че ти изневерява. И за да се съсипе всичко, не е нужно да има трети човек.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 23:14 от Лилянчо

# 11
  • Мнения: 171
Седнете и поговорете с него по този въпрос...защото и аз съм на мнение, както другите момичета..., че не можеш да мислиш, че мъжът ти ти изневерява..само защото честотата на сексуалните ви контакти е намаляла...

# 12
На мен не ми харесва тази ситуация, вие сте си явно като съквартиранти с разликата, че ако бяхте такива нямаше да се обиждате и да си викате. Ако не предприемете нещо ( с желание от двете страни) не виждам добър изход. Не че съм гледачка, при мен нещата също не са розови и ми ясно за какво става дума.
А какво да предприема?
Сега е решил да си купува нова кола на изплащане.Вече изплащаме един заем.Но той е решил с викане,обиди и заплахи да постигне каквото е решил.И постига каквото си е наумил,защото аз в крайна сметка отстъпвам.Настава за кратко мир,докато не му хрумне нещо друго.И всичко пак се повтаря.

# 13
  • Мнения: 4 111
Отговори си сама на някои въпроси, аз не мога да ти кажа какво да правиш с живота си!
1. харесва ли ми това и бих ли желала да живея така?
2. уважава ли се моето мнение, зачита ли се от "половинката"?
3. обичам ли го или всичко, което изпитвам е само навик и страх от самота?
4. говорих ли достатъчно, опитах ли се да защитя себе си и мнението си?
5. мога ли да кажа с чиста съвест, че направих всичко по силите си и промяна няма?

... помисли си, не е нужно да казваш отговорите, бъди себе си и обичай себе си!

# 14
  • Мнения: 7 723
Изневерява ти... Thinking

# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
той груб, а комшийката как е?

# 16
  • София
  • Мнения: 622
Не съм "опитна" и слава богу. Но едно мога да кажа- имате проблем и то немалък. За любовница не бих се притеснявала- тя по-скоро би била следствието във вашия случай, потърси причината. Говорете.

# 17
  • Мнения: 2 011
Трудно бих  живяла с някой  , който постига с грубости  каквото поиска и каквото си науми. Трудно бих живяла с някой, който дори не иска да  спи до мен ....  Outta Joint
Може изобщо да няма  трети във вашата  семейна снимка. Поговорете и си изяснете отношенията - трябва да имаш мъж приятел до себе си  а не грубиян  на който не знаеш кога ще му избият чувиите ...  #Cussing out #2gunfire
Дай си време и  някакъв срок за да  видиш дали има промяна в отношението му, говорете си ....
И  ако недай си боже нищо не се промени трябва да се замислиш сериозно за бъдещето си , ако нямате  деца бих те посъветвала и да не бързаш.  newsm78  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 641
Ако човека е с по-ниско либидо мож еи да не ти изневерява.А някакви здравословни проблеми?
За мен не е нормалн оведнъж месечно ,ама никак.Че вие сам осъквартиранти ли се, къд ее близостта и интимността.Нали това го различава от другите хора за теб. Винаги ли е бил груб и агресивен или напоследък?
Дано има ефект от рагзговорите, моите наблюдения от подобни разговори са ,че след няколк одни всикч оси търгва по-страрому
Важното е да се чувства жена, обичана и искана, да си щастлива? Помисли си има ли някаква вероятнсот за промяна и после действай

# 19
  • Мнения: 539
как е с отсъствията от вкъщи ?
ако са по-честички - изневерява ти !

# 20
  • Мнения: 2 309
Време ти е за нов мъж

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Не, не ти изневерява.
Изневерява на някоя друга с теб 1-2 пъти месечно.

# 22
  • Мнения: 34
Отговори си сама на някои въпроси, аз не мога да ти кажа какво да правиш с живота си!
1. харесва ли ми това и бих ли желала да живея така?
2. уважава ли се моето мнение, зачита ли се от "половинката"?
3. обичам ли го или всичко, което изпитвам е само навик и страх от самота?
4. говорих ли достатъчно, опитах ли се да защитя себе си и мнението си?
5. мога ли да кажа с чиста съвест, че направих всичко по силите си и промяна няма?

... помисли си, не е нужно да казваш отговорите, бъди себе си и обичай себе си!

Стига с тези съвети.  Joy Ако моят принц прочете тези въпроси и ако се сети да си ги зададе......жална ми майчицата  Confused

# 23
  • Мнения: X
Не знам дали изневерява,но определено не те обича и имате проблем.
Мъжът ти е още маминото момче,което си мисли ,че живее с мама и тя е длъжна да търпи капризите му и да го обслужва ,без да мрънка.Е,те с такова животно няма как да се разбереш ,а още по-малко да живееш.
Не казваш на колко години е ,но според мен е на не повече от 25-26 ,а акъла му е още на 15 ... 
Ако изобщо узрее и поумнее,то няма да е преди 40 -та му годишнина...ако ти си склонна да го чакаш и  да го търпиш...но,според мен не си струва.Такива мъже не са добри съпрузи,нито добри бащи.
Много по-добре ще си без него.   

# 24
  • Мнения: 38
Ако не ти е изневерявал до сега то скоро ще е .
Ако не е то какво го кара да се държи грубо с теб какво го кара да спи отделно
Ако прецениш че можеш наблюдавай го , поставяй го най различни ситуации отвори очи и виж как ще реагира -експерименирай с него,промени и нещо в себе си съблазнявай го по всяко време
не бъди кротка -бъди нежна .Изпробвай всички те му сетива за реакция спрямо теб и ако и тогава нищо ново не се случи -ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО МОМИЧЕ

ЖИВОТА МОЖЕ ДА БЪДЕ СЛАДЪК СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК ДА ГО ПОИСКАШ

# 25
  • Мнения: 269

Защо търсиш вината само в него? Като искаш секс  - съблазни го! Флиртувай с него! Предполагам знаеш как. Промени нещо в себе си. Направи си нова прическа, купи си секси дрехи, покани го на романтична среща и т.н. Заедно сте от доста време, може нещо в теб да му е омръзнало.

 1dating kiss Kissing Heart lovekiss luvbed

Ако не ти е изневерявал до сега то скоро ще е .
Ако не е то какво го кара да се държи грубо с теб какво го кара да спи отделно
Ако прецениш че можеш наблюдавай го , поставяй го най различни ситуации отвори очи и виж как ще реагира -експерименирай с него,промени и нещо в себе си съблазнявай го по всяко време
не бъди кротка -бъди нежна .Изпробвай всички те му сетива за реакция спрямо теб и ако и тогава нищо ново не се случи -ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО МОМИЧЕ

ЖИВОТА МОЖЕ ДА БЪДЕ СЛАДЪК СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК ДА ГО ПОИСКАШ

Напълно подкрепям мнението на bogito-d



# 26
  • Мнения: 3 641
Ей това е панацеята на щастливия  брак-нова прическа и секси бельо.Очаквах да се напише. Ако имаше ефект щеше да е добре,но не е така

# 27
  • Мнения: 38
Въпросът не е в новата прическа
Въпроса е в това да му подейства под кожно,да му разбуди сензорите
бях чела някъде за едно научно изследване-колко често си мислим за секс-
мъжете са на всеки 2минути
Е как този мъж ще спи в друга стая или как няма да те шляпне по дупето точно когато си се навела да си извадиш обувките от шкафа
Безразличието убива ако го искаш опитай всички женски хитрини
ако нищо не излезе това би ме навело и на друга мисъл...............

# 28
  • Мнения: 2 829
незнам ,,
,по честотата на сексуалните отношения не може да се съди

# 29
  • Мнения: 7 723
Аааа, чакайте малко сега Stop
Спането в различнии легла в никакъв случай не значи,
че мъжът няма съвест, или не мисли за секс.
Нито пък значи, че мисли за секс с друга жена.
Да знате случай за крал и кралица, които споделят обща спалня?

Това пък, със шляпването по дупето ми е най- любимо.
Не всеки мъж го тресът тийнейджърски навици.
Още по- любимо ми е да се демонстрира такава близост пред гости ooooh!

Според мен проблемите на авторката идват по- скоро от това,
че той демонстрира грубост към нея, че има други признаци на изневяра. Thinking

# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, дори грубостта не е признак за изневяра. Човекът може да си е органичен простак.

# 31
  • Мнения: 269
Ей това е панацеята на щастливия  брак-нова прическа и секси бельо. Ако имаше ефект щеше да е добре,но не е така

Аз никъде не съм споменала "щастлив брак". Не всичко се оправя само с думи. Трябва и да се действа. Смятам, че ще е добре да поговорят за това, което се случва с техния брак, но преди това мъжът й трябва да я "забележи", тя трябва да привлече вниманието му с нещо.

Не познавам авторката, незнам как изглежда, но ако след толкова години брак се е "занимарила" външно,  логично е мъжът й да не я желае сексуално.

Сигурна съм, че всяка една от вас познава поне по 1 такава жена, която след дългогодишен брак се е отпуснала и занимарила, пък после "Мъжът ми, не ми обръща внимание", "Мъжът ми, не иска да излизаме заедно", "Мъжът ми, не иска да спи с мен" и т.н.

P.S. С написаното от мен, не казвам, че авторката е такава - всичко е просто пример.

# 32
  • Мнения: 38
незнам ,,
,по честотата на сексуалните отношения не може да се съди
Да ама за каква честота говорим щом е веднъж месечно
а по въпроса за краля -той гласи целия двор защо да спи с кралицата

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 14:13 от bogito-d

# 33
  • Мнения: 2 309
Несигурността кара мъжете да се борят за жената до себе си,колкото повече е в кърпа вързана...толкова повече е безинтересна
Какви са тези глупости,ново парцали,прически и т.н. ooooh!
Добрите момичета имат място само в Рая а лошите в мъжките сърца Flutter

# 34
  • Мнения: 7 723
незнам ,,
,по честотата на сексуалните отношения не може да се съди
Съгласна-ама за каква честота говорим щом е един  път месечно
а що се отнася до краля той гласи цял двор с придворни -разбирасе че ще спи отделно
Тва па кога го казах? newsm78 Grinning
Придворните нямат нищо общо. Просто държи на добрия сън Whistling Joy

# 35
  • Мнения: 2 131
Не можело да се съди по честотата на сексуалните контакти?Глупости!
И спят разделени и той станал груб...
Изневерява ти , да!Може би и в теб има вина за това?Говорете, че иначе не ти завиждам как ще продължавате да живеете...

# 36
  • Мнения: 7 947
Изневерява ли ми съпругът ми?Това не е пързалка!
От 4 години имаме сексуална връзка със съпруга ми от 2 до 3 пъти месечно.Напоследък и 1 път месечно.Женени сме от 7 години.
Не знам вече какво да мисля?
То не е само до секса, има много други неща, по които би могъл човек да се съмнява.
Така погледнато - еми не всички са сексуални ненаситници и правят секс по няколко пъти на ден - има хора, които изместват секса в таблицата на потребностите и желанията на по-задно място.

# 37
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 483
Има вариант и да е груб, защото е незадоволен, да не забравяме все пак. Нуждата от секс е като нуждата от храна, сън и т.н. Т.е-когато е недоспал, недоял и недо.... става раздразнителен, естествено.

# 38
  • Мнения: 830
 Gost3, а аз да те питам ако се изнесеш от къщата ще забалежи ли отсъствието ти? Ако не, изневярата ти е най-малкият проблем.

# 39
Gost3, а аз да те питам ако се изнесеш от къщата ще забалежи ли отсъствието ти? Ако не, изневярата ти е най-малкият проблем.
Може дори да се зарадва.Защото ,ако се изнеса аз и децата се изнасят.Така ще може да си позволи много неща -по цял ден пред компЮтъра,разни лиготийки-скъпи естествено,нова кола.Единственото което ще му липсва-няма да има кой да му чисти и готви.

# 40
# 41
  • Мнения: X
Цитат
Може дори да се зарадва.Защото ,ако се изнеса аз и децата се изнасят.Така ще може да си позволи много неща -по цял ден пред компЮтъра,разни лиготийки-скъпи естествено,нова кола.Единственото което ще му липсва-няма да има кой да му чисти и готви.
Тогава наистина изневярата ти е най-малкия проблем...

# 42


виж какво малката стига си гадаела и тук никой не може да ти отговори
сядай с мъжа си на масата и направо го питай
от предположения и губене на време няма смисъл

# 43
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Физическото отчуждение води до емоционално отчуждение (обратното не е задължително). Не зная изневерява ли ти, бройката не е показател (първия ми съпруг ми изневеряваше при 7 контакта седмично минимум), но определено нещата не вървят при вас и в някакъв момент ще се случи.

# 44
Според мен човекът е отегчен.
И вече е намерил някаква промяна (или поне се опитва)
Грубото държание е белег, че не му пука дали ще те нарани.
Кажи му, че нямаш против да си купува нова кола, при условие, че това не се отразява на семейния бюджет... ако ти трябва да  покриваш разходите за насъщните нужди просто му кажи, че в такъв случай  и ти ще си вземеш кола...


# 45
  • Мнения: 206
Сядай ,говори и после на отчет Crazy
Но,като случам какви ги дробите,незнам,най-много да ти каже,че си внушаваш и ,че "пак ли започваш с товите фантазии". Например newsm78

# 46
  • Мнения: 801
Нормално е след дълъг съвместен живот, да станете като брат и сестра, е добре де, като близки братовчеди. След 7 години брак на много им се иска да се приберат, да хапнат и да опънат краката, а не да се бъхтят върху жената. Това е типично за ствестния мъж, който обича спокойствието и не фантазира денонощно къде, как и на коя.
Намери си хоби и обществени мероприятия, с времето или ще свикнеш или ще намериш жребец за следващите 7 години.

# 47
  • Мнения: 16
Ужас, това пък със колата е като по учебник!

Да, изневерява ти.
Преди всичко заради грубото държание. То по принцип наистина не е признак, но когато "започне" да се държи грубо, тогава е 99% сигурно.  Confused Няма смисъл да продължаваш да се залъгваш и да му търсиш оправдания.

А на причината да ги прави тези неща и викат мъжки климактериум. Другия признак дето го дават, освен колата, е боядисване на косата. Ама това не съм го виждала наистина.  Laughing

Странното е че според това което аз съм чела, това трябва да настъпи някъде в 40-те. А вече за няколко случаи чувам, че се случват на мъже в 30-те. Акселерация?!  Crazy

И друго - няма да успееш да го накараш да си признае. Нещата са отишли твърде далеч. Трябва да намериш необоримо физическо доказателство. Евентуално в комп-а, в комуникационните програми, в хисторито, социални мрежи...
И тогава може пак да не си признае, верен на принципа - и на калъп да те хванат, отричай  #Cussing out

# 48
  • Мнения: 92
НИКОГА не бих седнала да правя запитване във форума дали ми изневерява половинката NaughtyТези неща са толкова забележими,придружени с толкова много промени както във физически,така и в чисто емоционален аспект.Ако ти сама не си разбрала досега,че съпругът ти изневерява,надали някой тук ще ти помогне.Тя КЛОНКА много хубаво ти го каза:НЕ,НЕ ТИ ИЗНЕВЕРЯВА-ИЗНЕВЕРЯВА НА НЯКОЯ ДРУГА С ТЕБ 1 ПЪТ МЕСЕЧНО!!!Направо не мога да повярвам,че има жени,на които очите им сякаш на задника са залепени,когато става дума за мъж-кръшкач ooooh!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Нормално е след дълъг съвместен живот, да станете като брат и сестра, е добре де, като близки братовчеди. След 7 години брак на много им се иска да се приберат, да хапнат и да опънат краката, а не да се бъхтят върху жената. Това е типично за ствестния мъж, който обича спокойствието и не фантазира денонощно къде, как и на коя.
Намери си хоби и обществени мероприятия, с времето или ще свикнеш или ще намериш жребец за следващите 7 години.

 Peace

# 50
  • Мнения: 38
НИКОГА не бих седнала да правя запитване във форума дали ми изневерява половинката NaughtyТези неща са толкова забележими,придружени с толкова много промени както във физически,така и в чисто емоционален аспект.Ако ти сама не си разбрала досега,че съпругът ти изневерява,надали някой тук ще ти помогне.Тя КЛОНКА много хубаво ти го каза:НЕ,НЕ ТИ ИЗНЕВЕРЯВА-ИЗНЕВЕРЯВА НА НЯКОЯ ДРУГА С ТЕБ 1 ПЪТ МЕСЕЧНО!!!Направо не мога да повярвам,че има жени,на които очите им сякаш на задника са залепени,когато става дума за мъж-кръшкач ooooh!
Това е верния отговор

Общи условия

Активация на акаунт