Град ЛЕВСКИ !!!!

  • 9 697
  • 277
  •   1
Отговори
# 60
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 Simple Smile И аз така си мислех и с двете , ама и двете ги родих с по два дена закъснение . Леко ражданее и дано сте кротички .  Peace

# 61
  • Мнения: 6 441
Благодаря ти!И аз все се надявам да е кротичко,но знае ли човек Simple Smile

# 62
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Абе стори ми се онзи ден , че те мярнах пред видеотеката , ама ми стана неодобно да питам дали си ти или не си .  Blush

# 63
  • Мнения: 6 441
Ееее,защо не ме пита!!Аз още не мога да се сетя коя си!!Другият път ме попитай(аз от утре спирам работа,но все ще се видим някъде)!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 171
Мале тази Снежка каква е клюкарка, окупирала форума да разпитва хората - кой, къде, кога, как  #2gunfire

# 65
  • София
  • Мнения: 171
Сега се прибрах от изпити, утре ако излизаш обади ми се, отивам да спя Heart Eyes

# 66
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Миличка как да ти се обадя като днес се прибрах от Плевен . Вчера махахме на малката третата сливица бе скъпа . Ама нали си си тъпа п...а , сигурно си забравила .

# 67
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
бут бут

# 68
  • Мнения: 847
Леле какви изрази само ,тва от Левски сте много отворени мами... Mr. Green
Снеж,как мина на Плевен ,надявам се нашта снаха да е добре...
Хайде пийте по едно кафенце и заради мене,и да
4естит ви 8 Март на вси4ки!!!!!
Я кажете какво ново в нашия роден град...4увам нови магазини се отворили ,как са ?

# 69
  • София
  • Мнения: 171
 Two Hearts  baloni newsm51ЧЕСТИТ 8 - МИ МАРТ НА ВСИЧКИ МАМИ!!! newsm51  baloniTwo Hearts

# 70
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 На Плевен всичко мина както трябва да е , снахата ви е добре , не се притеснявайте въобще . Успокой зетя , че всичко е ОК . Иначе откриха нов детски магазин страхотен е , направо избягвам да влизам там , че ми намирисва че ще ме изгонят от вкъщи . Тази вечер видях още една табела за нов детски магазин ама не знам на кого е . Вие как сте , няма ли да си идвате ?!

# 71
  • Мнения: 6 441
Къде е този нов детски магазин?В Левски ли си я видяла тази табела? newsm78

# 72
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да в Левски . Стария съд където беше , до него има един блок , отдолу в гаражите са направили ама незнам вече дали работи . Минах онзи ден с колата и видях табелата .

# 73
  • Мнения: 6 441
Е,то това е блока,където аз живеех преди Simple Smile Трябва да намина и да видя за какво става въпрос  Hug

# 74
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Възможно е , незнам . Как си иначе , бебчо дава ли зор ?!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт