Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в София
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Хайде да се видим, време е вече, след лятни почивки и доста отлагания, да се срещнем.
С Никол отправяме покана към всички майки от Люлин, бъдещи и настоящи, във вторник - 30 август от 13.00 ч. на сладкарница Неделя в Люлин 8 или на пейките пред Бързаков в Люлин 6. Където пожелаете, ние сме и за двете места Wink.
Цитирай

Вече сме септември, свършиаха почивките и предполагам се посъбрахме в Люлин  newsm78
Кажете кога да си направим срещичка  Very Happy
Цитирай
откога чакам да се появи такова предложение!мисля,че не съм закъсняла защото май люлинските мами ги помързява.за кога предлагате да е срещата,аз съм свободна винаги,с редки изключения.
Цитирай

софия

И аз съм ЗА среща!!!
 Ако искате тази седмица поне според прогнозата ще бъде слънчево, например за четвъртък - 8 септември към 11ч. пред бързаков
Цитирай
няма проблем,аз ще дойда,независимо дали ще има други.ще се познаем,поне аз по 6месечното коремче
Цитирай

София

Ами хайде де. Веднъж и аз да се включа в срещата.
Цитирай
да питам,защото не съм съвсем сигурна,нали "Бързаков"казвате на терена около сладкарница "Лучано"?не знам точно имената на магазините,иначе няма проблем,ще го намеря и с питане
Цитирай

софия

да питам,защото не съм съвсем сигурна,нали "Бързаков"казвате на терена около сладкарница "Лучано"?не знам точно имената на магазините,иначе няма проблем,ще го намеря и с питане
Да, "Бързаков" е детския магазин до сладкарница Лучано. Май няма много ентусиасти за утре???
Цитирай
мами,аз ли не видях никого или просто никой не дойде?вярно,че днес беше пълно с народ заради църковния празник и може да сме се разминали Sadза следващия път-пълно описание и точен час,иначе не тръгвам.   иначе-честит празник на всички,нали днес било малка Богородица-ден на майката и детето.да сме живи и здрави и дано скоро да се видим!
Цитирай

София

Направете го събота след обяд или неделя, много  ви моля. Аз работа все пак  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad немога през другото време
Цитирай

София

Ние бяхме там .. и още 3 майки с бебоци..  ти да не би да си ни чакала пред Лучаното  newsm78   щото магазина е от другата страна на блока или по-точно на ъгъла и бяхме на пейките отпред..
Цитирай

Жалко, но ние спинкаме до късно  Confused
Аз мога след 13 ч., независимо от часа, без събота и неделя, че тогава сме с тати.
Ако има  други, на които са им е удобно това време да пишат Very Happy
Цитирай
бях си пред детския магазин и питах 2-3 мами с бебоци,но те не бяха за срещата.нищо,за следващия път ще се разберем по-добре.който има предложения,да пише,аз съм само бременна и времето си е мое,така че ще се съглася каквото и да предложите
Цитирай

UK, Harlow/София

Crossing ArmsЗнаех си аз,толкова се канихме и чак сега се решихте newsm50 Аз пак ще протестирам smile3530
Цитирай

София

Crossing ArmsЗнаех си аз,толкова се канихме и чак сега се решихте newsm50 Аз пак ще протестирам smile3530
Ами да ти кажа май Люлинки сме най- несериозни!Като чета други колко се събрали,пък снимки пускат и т.н.
Аз 2 пъти ходя на такива срещи.Единия път НИКОЙ,а втория само една мама Радост се отзова!
Имам предвид колективните срещи,защото иначе с "лични" уговорки се виждахме и с други мами   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора