Има ли жена, която не иска да е булка?

  • 7 738
  • 225
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Може би има такава тема, но ме извинете - нова съм  Embarassed Замислям се каква е ценностната система в днешно време ... може би аз съм с остаряло мислене и морал, или съм наивна романтичка .... За това ще питам вас  Simple Smile  С приятеля ми живеем от много време заедно, започнахме да говорим за деца, за по-голям дом ..... сигурна съм че той е човека за мен, той ми е казвал много пъти че е повече от сигурен че аз съм тази с която иска да прекара дните си .... планове много, дните си минават леко и неусетно в обич и разбирателство ..... Проблема ми момичета е там , че аз искам "Мъжа ми" да ме поиска, да ми предложи брак .... да бъда неговата жена .... искам семейство с табелка на входната врата  Grinning колкото и глупаво да звучи. Знам че един подпис нищо не дава , аз си имам всичко и сега , но не мога да пречупя морала си , да остана несемейна , да не сложа бялата рокля, да не се врека пред Бога .... все нелепици, но съм отраснала в семейство с обичаи , с много любов и много семейни ценности и навици. За мен ако нямам брак и имам дете, то си е мое и ще носи името на моя баща  Embarassed Голям инат ме гони по тази тема , всички казват че съм луда но съм възпитана така и това е моята мечта . А за него това е свързано с много пари , нерви и излишна показност .... Аз също не искам да ставам музеен експонат и предпочитам да се венчая само пред родители и кумове .... но все не достигат пари, винаги има нещо спешно , винаги има време. Повечето му приятели са пречупили жените си и живеят на семейни начела - с деца без брак и той почна да се ослушва и да хитрее - намеква за деца , а  ще мислим за сватба .... Аз не се давам , искам много дете , колкото него , но продължавам да пия противозачатъчни. Кажете аз ли съм единствената луда която не се дава или мъжете изхитряха и им е полезно така ? Това е просто принцип и мечта за всяко момиче. Наистина ли има жена която не иска да се види в бяла рокля?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 011
Даааа , има такива жени, които не искат да  са булки. Колежката ми например има семейство без брак вече доста години но ми  е казвала, че не иска да  е булка. Аз пък веднъж вече бях Бяла Булка и пак искам ....  Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 300
За мен бракът не е свързан с това да си булка. Никога не съм искала да бъда булка в смисъла на тържеството, на бялата рокля или каквото и да е там. И за брак не съм мечтала. Не съм романтична.
Друг е въпросът, че когато намерих човека, сключихме брак. Но пак казвам, по никакъв начин не го обвързвам със сватбата като купон.

# 3
  • Мнения: 34
Слава Богу, че минах през приказката да съм булка!!! Иначе, не ми се мисли как при всяка сватба щях да гледам булката и все нещо щеше да ме жегва, бррррррр, само като си помисля...а и моят принц е олицетворение на романтиката!  Hug - за него, с благодарност

# 4
  • Мнения: 125
Да, аз не исках да съм булка, не сме правили сватба.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 203
Аз не искам нито да съм булка, нито да сключвам брак.. Добре си живеем и без тия работи  Wink

П.С. Малко ми е странно, че хем искаш тия неща, хем пишеш за тях като за "нелепици"  Rolling Eyes
Също и какво значи приятелите му били "пречупили" жените си и живеели без брак. Не допускаш ли, че тия жени просто не искат да сключват брак?

# 6
# 7
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аззззз, имам брак без сватба, без да ме искат... Simple Smile.
Никога не съм искала да съм булка, бяла рокля и всички тинтири-минтирита произтичащи от това.
Всеки има право на гледна точка, тези които имат голямо желание не бива да се лишават, според мен.

# 8
  • Мнения: 156
да, има жени, които не искат да са булки. нормално е, понеже хората сме различни и всеки ис иска неговоти си - една иска да е булка, друга не иска. брак можете да сключите и без да правите сватба. аз не мога да си представя да се инатя така, но това е понеже на мен не ми пречи живеенето без подпис. ако пък решим някога да се ожени, то ще е заради купона.

# 9
  • Мнения: 4 380
Това е. Изхитряха мъжете и масово бягат от отговорност. Един мъж който бяга от брак подсъзнателно се страхува от разводи и раздели на имущество. Не желае да дели с теб общи имоти. Няма други причини за да не желаят брак. Смятат че ще дойде някоя и ще ги обере до шушка. В дъното на това поведение стои най-обикновен егоизъм. И липса на чувства бих казала също.

Аз не бих търпяла подобно отношение защото е много унизително. Ултиматум и като не иска, прав му път! Или е с мен, или е против мен.

# 10
  • Мнения: 4 509
Някой ден ще се омъжа за мъжа ми  Grinning, със сигурност. От административна гледна точка. Няма да имам бяла рокля, тържество и гости. Само задължителните за процедурата свидетели, кумове или както там им се вика. Втриса ме от мисълта да съм 'булка'.

# 11
  • Мнения: 34
Това е. Изхитряха мъжете и масово бягат от отговорност. Един мъж който бяга от брак подсъзнателно се страхува от разводи и раздели на имущество. Не желае да дели с теб общи имоти. Няма други причини за да не желаят брак. Смятат че ще дойде някоя и ще ги обере до шушка. В дъното на това поведение стои най-обикновен егоизъм. И липса на чувства бих казала също.

Аз не бих търпяла подобно отношение защото е много унизително. Ултиматум и като не иска, прав му път! Или е с мен, или е против мен.
Тс тс тс, ти изобщо четеш ли си писанията.  #Cussing out Аз се омъжих и правихме две огромни сватби, но имам близка приятелка, която самата тя не желае да е булка, а си живеят и то взимат на макс от живота! 

# 12
  • София
  • Мнения: 7 984
Аз не исках да съм булка...И не бях. Имам брак, защото съпругът ми настояваше. Влудяваше ме цялата церемониалност на събитието и я избегнах. 
След като за теб е важно, сложи картите на масата и нека младежът да избира.

# 13
  • Мнения: 156
Това е. Изхитряха мъжете и масово бягат от отговорност. Един мъж който бяга от брак подсъзнателно се страхува от разводи и раздели на имущество. Не желае да дели с теб общи имоти. Няма други причини за да не желаят брак. Смятат че ще дойде някоя и ще ги обере до шушка. В дъното на това поведение стои най-обикновен егоизъм. И липса на чувства бих казала също.

Аз не бих търпяла подобно отношение защото е много унизително. Ултиматум и като не иска, прав му път! Или е с мен, или е против мен.
оф, с тази меркантилност какво да очаква мъжа от една сватба?! жената ако е на място, няма нужда да обира когото и да било. бягане от отговорност... ако съм мъж и усетя някоя жежка пача да се умилква около мен само заради така скъпоценните ми имоти, изобщо няма да я консидерирам като приятелка, пък какво остава да се женя за такава. а какво ако съм за брака, но с предбрачен договор? пак ли е бягане от отговорност и изхитряне и липса на чувства?

# 14
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз неща
това суетнята, намъкването в стискаща бяла рокля, комарник на главата - ааа не
ресторант с музика и глупости
и първият танц за младоженецът и булката - още по не

виж за брака не се знае


Общи условия

Активация на акаунт