Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юни 2009, 15:38 ч.

С какво ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ? - 2част

• 63 609
  • 773
  •   1
Отговори
старата я заключиха. добре дошли в новата.   bouquet

# 1
  • Пловдив
Moята нова свекърва още с нищо не ме е дразнила. Не живеем заедно и си ми  е добре!  Peace

# 2
Moята нова свекърва още с нищо не ме е дразнила. Не живеем заедно и си ми  е добре!  Peace
пожелавам ти все така да сте  Praynig ,макар че живеенето заедно не е задължително,за да те дразни.  Peace

# 3
  • София
И ние с половинката вече сме отделно, но това не и пречи да дразни! Е не е толкова колкото преди, но все пак...

# 4
  • Пловдив
И ние с половинката вече сме отделно, но това не и пречи да дразни!

Активно или пасивно те дразни ? Тя ли те дразни, или ти й се дразниш ?

# 5

това ме разсмя  Joy

# 6
пожелавам ти все така да сте  Praynig ,макар че живеенето заедно не е задължително,за да те дразни.  Peace
newsm10

# 7
  • София
Peace

# 8
  • Пловдив
А като се замисля , ако живеем заедно все ще се намери нещичко да ме издразни. ако  е възможно да  сме си отделни домакинства е супер. Не искам нито да ми готви , нито да  ми чисти ...искам да съм си у нас и ако ще и гола да се разхождам ... Crossing Arms
Но тя  е разбрана жена - откривам  и общи черти с нея , но  е ужасен работохолик а аз обичам да   мързелувам когато мога!!! Нея това ще я издразни ... newsm78 bowuu

# 9
  • София

Действа подмолно!

# 10
дай пример

# 11
  • На морето!
Цитат
Прави сте,така си е,но като знам какво преживях след една такава грешка...
Извинявайте,че се намесих тук,но някой от Вас,определено ме стресираха.
Не е лесно и от другата страна на барикадата.
В къщи ме плюят,че му давам съвет да си намери,някое разведено момиче с детенце и аз да съм спокойна,
че то ще е по отговорно и сериозно,
ама само дето не ме замеряха с камани останалите от семейството.
Благодаря за съветите и по леко приемайте нещата,живота е кратък,след време,ще се чудите как сте се ядосвали за такива неща.
Ти какво искаш- да натресеш на момичето и твоето дете ли да гледа? Адски странно постъпваш, наистина светът е пъстър, аз не мога да те разбера.

# 12
  • Сoфия
Леле, колко се е изписало вече в новата тема!Уау!

# 13

Ах, катя, привет. Вече имаш бебе, нямаш ли си достатъчто работа, освен да се дърлиш със свекървата.

# 14
  • Сoфия

Ах, катя, привет. Вече имаш бебе, нямаш ли си достатъчто работа, освен да се дърлиш със свекървата.

Joy Joy Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт