Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юни 2009, 20:26 ч.

избор на акушерка

• 2 381
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
Някои знае ли колко струва избор на акушерка в Св. София .И дали си заслужава.Дано има мами които са раждали така да изразят мнение ,защото на мен сега ми предстой раждане и ми препорачаха да си избера вместо екип акушерка,ако сте имформирани за цена -моля кажете .

# 1
  • София
това е най-правилния избор...не лекар, а акушерка...при следващо раждане и аз бих наравила същото...мисля, че е 100лв...но най-добре се обади в болницата и питай...всъщност акушерката стои до теб през цялото време, затова е по-добрия избор...а лекаря само проверява за разкритие и те пита как си...успех и леко раждане...

# 2
  • София
това е най-правилния избор...не лекар, а акушерка...при следващо раждане и аз бих наравила същото...мисля, че е 100лв...но най-добре се обади в болницата и питай...всъщност акушерката стои до теб през цялото време, затова е по-добрия избор...а лекаря само проверява за разкритие
Точно така! По-добре избор на акушерка, отколкото на лекар. В крайна сметка акушерката върши цялата работа.
Миналата година изборът й беше 100 лв

# 3
  • София
Някои знае ли колко струва избор на акушерка в Св. София .И дали си заслужава.Дано има мами които са раждали така да изразят мнение ,защото на мен сега ми предстой раждане и ми препорачаха да си избера вместо екип акушерка,ако сте имформирани за цена -моля кажете .

А ако в процеса на раждане се наложи секцио?

Акушерката не е по-добрият избор.
Лично аз бих си избрала екип.

# 4
  • София

А ако в процеса на раждане се наложи секцио?

Акушерката не е по-добрият избор.
Лично аз бих си избрала екип.
Надали ще те оставят така, дори и да не си избрала екип......

# 5
    E, то и надали ще те оставят така, ако не си си избрала и акушерка... Simple Smile

Иначе аз залагам на лекар. Peace Може да се наложи не само секцио, а и ревизиране на маточна кухина и т.н., което акушерката не може (няма право) да направи. Peace
    Успех и леко раждане! Hug

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 12:32 от Nellina

# 6
  • София
Хора, става въпрос за предполагаемо нормално раждане...в хода на което могат естествено да станат хиляди неща...но ако всичко е нормално, най-нужния човек в случая е акушерката...която си знае работата...ако избора на екип включва акушерка, коят ода ти стои до гъза по време на цялото раждане нека е избор на екип, но наистина е по-добре да е акушерка...благодарение на жената, която стоя до мен Теодора Костова(акушерка от Iво АГ Света София) раждането ми беше бързо и лесно и с много малко естествени разкъсвания...нямах уговорка с нея, но жената стоя до мен...ако се наложи никой няма да те остави на произвола (въпреки, че има и такива случаи)...
за такива като мен родили без усложнения, нормално за 4часа от постъпването ми в болницата до появата на дъщеря ми (през които, два часа силни контракции и малко напъни) най-добрия избор е избора на акушерка...

# 7
  • Шопия
Де да беше всичко по план програма.
Бих предпочела всякакви акушерки да стоят много далече от мен.

# 8
Nai-dobrata aku6erka v Sveta Sofia e akusher Eva Belishka.Pojelaite neja az rodih pri neja normalno tia mi rakovodi cialoto rajdane,a lekaria posle samo mi napravi dva sheva.Posle moja priatelka sa6to rodi pri neja i e mnogo dovolna.Nai-dobrata akusherka a prisastva i nasekcio.S dve race glasuvam za neja.

# 9
  • София
и аз чух добри отзиви за Ева Белишка
а ако си платиш за акушерка, вип зала и присъствие на таткото дали ще може да дойде и той?
или от болницата изискват да заплатиш за избор на екип, за да може и таткото да участва?

# 10
  • София
и аз чух добри отзиви за Ева Белишка
а ако си платиш за акушерка, вип зала и присъствие на таткото дали ще може да дойде и той?
или от болницата изискват да заплатиш за избор на екип, за да може и таткото да участва?

за да присъства таткото трябва да имаш вип зала, за да имаш вип зала, трябва да имаш избор на екип...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт