Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

Цитат
здравейте казвам се мария,и очаквам своето съкровище съвсем скоро. определена съм за 27.06.2009. на видеозона ми излиза че ще е момиче но които ми види корема казва че ще е момче как мога да разбера със сигурност.
zdraveite kazvam se mariq,i o4akvam svoeto sukrovi6te suvsem skoro. opredelena sum za 27.06.2009. na videozona mi izliza 4e 6te e momi4e no koito mi vidi korema kazva 4e 6te e mom4e kak moga da razbera sus sigurnost.

---------
Пишете на кирилица!
« Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:06 от Доня Туфиня »
Цитирай

Sf

Ами съвсем скоро ще разбереш със сигурност.  Laughing
Леко раждане!
Цитирай

Със сигурност ще разбереш след две седмици. До тогава можеш да се довериш или на техниката, или на рентгеновия поглед на всички, които ти гледат корема.
Цитирай

Пловдив

Докато не се роди няма 100% сигурност какво ще е. На мен на обикновен видеозон и на 4Д ми казаха момиче,купувам всичко в розово,но пак не съм 100% сигурна. Peace
Цитирай

под голямата лоза

На мене ми сипваха бабите сол отзад на главата Crazy
Цитирай

Габрово

На мене ми сипваха бабите сол отзад на главата Crazy

На някои им въртят халка над корема и гадаят какво ще е.  Mr. Green
Залагам на показанието на видеозона, че ще е момиче.
Цитирай

И на мен всички лекари при които бях ходила казаха,че ще е момиче ама бабите до последно си знаеха тяхното - корема ми бил остър,момче ще е.Даже едната каза,че аз съм била първата на която не познала бебето по корема. Laughing
Цитирай

България

При мен видеозона показваше момченце и такова и родих,но и при мен бабите си знаеха-момиче та момиче.Корема ти какъв,дупето онакова ooooh!
Цитирай

На видеозон някой път не уцелват пола, тъкмо да повярвам на някоя баба, дето по формата му познава  Laughing До няколко седмици ще разбереш  със сигурност Wink
Цитирай

До две съкровища

Докато не се роди няма 100% сигурност какво ще е.
Така е . Peace
Успех, леко раждане и здраво бебче на финала.
Цитирай

Ами,със сигурност ще разбереш след като родиш! Mr. Green
Живо и здраво бебче и леко раждане ти желая
Цитирай

Ти не разчитай толкова на "гледане на корем"! Ехографът  е по-точния метод от двата
Цитирай

заложи на видеозон.На корем ми гледаха,на лице,на сол,жлъчка пукали на петел и кой знае какво още без да са ми казали.Всичките глупости казваха момче,видеозона момиче,в крайна сметка техниката позна.
Цитирай

под стряхата

до 27 има 10 дни тогава или по рано ще разбереш.Стискам палци,не то остава да се чудиш много
Цитирай

след Околовръстното

Аз пък залагам на опита на бабите.  Mr. GreenКак може толкова глупави теми да се пускат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора