Абе варненци ще се оставите ли да ви водят за носа?

  • 1 582
  • 28
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Сега гледам "Шоуто на Слави" и перипетиите на Валерия да се регистрира като мажоритарен кандидат. Евала на това дете, значи, че  отиде на Гагаузов да му каже колко е нищожен и после  изтипоса в ефир, простотиите в държавната администрация.

Кой е този Петър Данов(БСП) smile3511 от РИК Варна, че да ги бръщи такива, кой бил нищожен и кое било решено и как са разпределени гласовете!? Съжалявам, че не съм от Варна...много съжалявам... Вие ще се оставите ли да ви разпределят като стока, а варненци? Търсехте за кого да гласувате...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го. Мале как ме ядосаха ме тези идиоти от БСП, направо така съм им насъбрала...особено на хамстера. Twisted Evil #2gunfire

Това е единственото правителство, което се съставляваше изцяло от темерути и долни хора. Абсолютна наглост, народа им казва, че ги неще, те пак се готвят да управляват, какво е това нахалство направо незнам. smile3514

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Като се успокоиш, обясни какво точно е станало - за тези, дето не сме гледали шоуто Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 651
Народа току си избере някой последните 20 години и много скоро вече не го иска ..... И със следващите най- вероятно ще е така. Валерия ... ами Слави си прави експеримент човека. Раздвоена съм има ли смисъл изобщо и една птичка пролет прави ли.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
"Тиииии...тръгваш под дъжда...‚ пуст е с теб дома, аз не плача... Тииии болка и тъга в мене остани, в моя живот..."

Защо така си насъбрала на варненци? Че и на всички?! За мен това, което е направила Валерия не е геройство. Нейно убеждение и дълг е било като гражданин да спазва разпоредбите на учреждението, в което работи и ако не се спазват да вземе мерки. Дай да и дадем медал! То това иска и Слави всъщност. На мнение съм, че има достатъчно принципни хора в България, но не парадират с това. Че има игри с изборите и регистрациите- има. Както и с градоустройството, с детските градини, с детските кухни и с какво ли още не.
Много съжелявам, но аз лично се уморих с още стотина души от Варна да се боря. Ти беше ли на протестите? За дърветата на Севастопол, за децата и градините? Ако си била се извинявам, ако не- не можеш да ме грабнеш нещо.

опс...редактирам се- ти си от Кърджали. Тоест няма как да си съпричастна истински с избора на хората от града/ за моят вече обесних защо минах от активност към индифирентност/...

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 00:00 от Катюша

# 4
  • Мнения: 1 547
Хамстери, стока, Валерия, носове и мажоритарни истории... нищо не разбирам. Да не населявам друга Варна аз?  Thinking

# 5
  • Мнения: 4 651
Като се успокоиш, обясни какво точно е станало - за тези, дето не сме гледали шоуто Simple Smile

Ами разни недомислици относно спретнатата в последния момент процедура за регистрация на мажоритарни кандидати; факта, че само в България може да се гласува мажоритарно, тоест от чужбина не могат да гласуват за конкретен човек, а само за партия ; някакъв от БСП и казал на Валерия, че няма какво да се притеснява дали ще има проблеми с регистрацията си, тя била извън сметките, всичко във Варна вече било ясно и разпределено, така че никой не застрашавала, за да й пречат.

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Валерия разказваше как е събрала подписите, какъв е новия закон за Парламентарните избори и колко недомислици и черни дупки има в него.
Та като си подавали документите един представител от РИК-Варна от БСП , някой си Данов, отишъл при тях, ей така както си стоят и чакат и им казал - че те не й се сърдят, че Гагаузов я е забравил отдавна, че гласовете вече са разпределени и че тя не е никаква заплаха за тях.
Ето това....кой що годе с акъл ще иде да ги бръщи такива. Незнам какво си мислят, или целия им апарат на БСП е от безумци. Какви са тези простотии!????? Това ме ефектира.

# 7
  • Мнения: 589
...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го.
А, в парламента неопетненият и отворен за новото и доброто човек много бързо може прихване мурафетите на опитните...Казвам го, защото имах приятел, повтарям:ПРИЯТЕЛ, чист, неопетнен, уважавано момче- цял един град се кълнеше в него "ако не той-кой?!" Влезе в НС с убедителна преднина.Само след по-малко от година не можехме да го познаем...Не, че е задължително и с Валерия да се случи същото...Дай Боже да се окаже на място девойката!

# 8
  • Мнения: 212
Сега гледам "Шоуто на Слави" и перипетиите на Валерия да се регистрира като мажоритарен кандидат. Евала на това дете, значи, че  отиде на Гагаузов да му каже колко е нищожен и после  изтипоса в ефир, простотиите в държавната администрация.

Кой е този Петър Данов(БСП) smile3511 от РИК Варна, че да ги бръщи такива, кой бил нищожен и кое било решено и как са разпределени гласовете!? Съжалявам, че не съм от Варна...много съжалявам... Вие ще се оставите ли да ви разпределят като стока, а варненци? Търсехте за кого да гласувате...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го. Мале как ме ядосаха ме тези идиоти от БСП, направо така съм им насъбрала...особено на хамстера. Twisted Evil #2gunfire

Това е единственото правителство, което се съставляваше изцяло от темерути и долни хора. Абсолютна наглост, народа им казва, че ги неще, те пак се готвят да управляват, какво е това нахалство направо незнам. smile3514


Гледам че си от Кърджали. Вместо да се притесняваш за варналий по-добре си гледай твоя град и му мисли как скоро Сокола ще ви го натика пак изодзад ама на два ката... Недей се  притеснява толкова за БСП...

# 9
  • Мнения: 4 651
Хамстери, стока, Валерия, носове и мажоритарни истории... нищо не разбирам. Да не населявам друга Варна аз?  Thinking

Хамстера трябва да е Станишев  Mr. Green
Що обижда прасенцата, наричайки ги Станишев не знам? Как' Сийка да чуе с какво й сравняват жУвотинките .....  Mr. Green

# 10
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го.
А, в парламента неопетненият и отворен за новото и доброто човек много бързо може прихване мурафетите на опитните...Казвам го, защото имах приятел, повтарям:ПРИЯТЕЛ, чист, неопетнен, уважавано момче- цял един град се кълнеше в него "ако не той-кой?!" Влезе в НС с убедителна преднина.Само след по-малко от година не можехме да го познаем...Не, че е задължително и с Валерия да се случи същото...Дай Боже да се окаже на място девойката!

Няма да делят с нея, според мен, ще я изолират. Но и да го направят, на следващите избори може изключението да стане правило и да има повече мажоритарни и независими народни представители. Ако беше подкупна и безпринципна нямаше да я изритат от министерството на Гагаузов, а щеше да се покрие и да си запази службицата.

# 11
  • Мнения: 212
...е ето ви един неопетнен на 22-23годишен отворен за всичко ново и добро човек...ами подкрепете го.
А, в парламента неопетненият и отворен за новото и доброто човек много бързо може прихване мурафетите на опитните...Казвам го, защото имах приятел, повтарям:ПРИЯТЕЛ, чист, неопетнен, уважавано момче- цял един град се кълнеше в него "ако не той-кой?!" Влезе в НС с убедителна преднина.Само след по-малко от година не можехме да го познаем...Не, че е задължително и с Валерия да се случи същото...Дай Боже да се окаже на място девойката!

На място ще се окаже сигурен съм. Няма човек в България който да си потопи ръката в кацата с меда и после да не се оближе... Просто няма такъв. Всички са добри докато са бедни и незначителни. После обаче, после... като прогледнат ....... Пази Боже сляпо да прогледа

# 12
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Борисе, какво правите бе колега със здравните електронни картони на Василев?
Хайде стига...каци..маци....сигурно щеше да се покриеш на нейно място, ....колко простотии си видял за трудовия си стаж като държавен служител и си премълчавал . Не че аз съм идеална.

# 13
  • Мнения: 25 401
Хамстера трябва да е Станишев  Mr. Green
Що обижда прасенцата, наричайки ги Станишев не знам? Как' Сийка да чуе с какво й сравняват жУвотинките .....  Mr. Green

Аааа, да си имаме уважението, хамстер и морско свинче са много различни животни!  Naughty
Пет пари не давам, че сравняват Станишев с хамстер - безразлични са ми. Хамстерите са стръвници и канибали. Отива му.
Виж, ако някой беше го сравнил с морско свинче...  newsm29

За Варна и Валерия - не знам, ама се потресох от факта, че всеки престъпник в тази държава може да се измъкне от ръцете на закона само чрез кандидатурата си за НС. Че политиците ни, щом докопат властта стават престъпници - всички го знаем. Ама че и престъпниците могат да стават политици, това вече ми идва множко.
http://izbori.btv.bg/bg/news/view/647
http://izbori.btv.bg/bg/news/view/650

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Да, това вчерашното безумие вече ми дойде в повече Sick Дело за източване на милиони европейски пари спряно, защото подсъдимият се кандидатира за депутат! Е може ли такова чудо бе! Крал милиони и давай да му предоставим имунитет и възможност да краде още! Просто не може да го проумее плиткият ми мозък как е възможно, що за безумна, безогледна наглост е това и що за закони имаме? Няма ли начин тази държава да се осъди?
За Валерия ходих и се подписах, но така и не разбрах резултата - събрала е необходимите подписи, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт