За изпотяването?!?!?!

  • 8 999
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Мила Пикасо бих ти споделила една изпитана и ефикасна рецепта срещу изпотяване.За целта ти трябва сока на един лимон.С тампонче нанасяш под мишниците 1-2 пъти дневно.Това е.При мен действаше безотказно.Дано и при теб е така.

# 46
  • Мнения: 2 229
tezi produukti, koito uj spirat izpotqvaneto ne sa mn polezni....ako se porazrovite , ne e polezno da polzvate takiva, poneje moje da vi se zapushat porite i ottam stava oste po-nepriqtno....az lichno polzvam rolka za izpotqvane s aloe...kogato se izpotish prosto mirishe na priqtno i ne ostavq nikakvi sledi po drehite.....firmata ima i oste edin vid sas srebro, koqto se bori s bakteriite i premahva prichinata za tova......samo che e malko po skapa....taka,che tova stipane i t.n. sled vreme moje da si sase otrazjenieto....mislete mlako predi da polzvate nesto ...
Я да помисля Thinking талка,алкохола или каквато и да било химия, който съдържат другите продукти против изпотяване е много полезен, нали?  ooooh!
ami ako se pointeresuvash ima i takiva roll-oni ,koito ne sadarjat spirt, talk  i sa naturalni, kato neznaesh za kakvo tochno stava vapros, ne e mnogo umestno da komentirash  Thinking
Благодаря за съвета, много ще внимавам, кога и какво да коментирам Mr. Green Joy Mr. Green
Ако искаш и с мащерка се мажи, ходи си с мокри петна, все едно.

То че може да иска да рекламира някакви продукти, е така, но наистина не е добре това блокиране на потенето - поне аз бих не бих използвала такъв продукт продължително, без паузи...

# 47
  • Мнения: 25
tezi produukti, koito uj spirat izpotqvaneto ne sa mn polezni....ako se porazrovite , ne e polezno da polzvate takiva, poneje moje da vi se zapushat porite i ottam stava oste po-nepriqtno....az lichno polzvam rolka za izpotqvane s aloe...kogato se izpotish prosto mirishe na priqtno i ne ostavq nikakvi sledi po drehite.....firmata ima i oste edin vid sas srebro, koqto se bori s bakteriite i premahva prichinata za tova......samo che e malko po skapa....taka,che tova stipane i t.n. sled vreme moje da si sase otrazjenieto....mislete mlako predi da polzvate nesto ...
Я да помисля Thinking талка,алкохола или каквато и да било химия, който съдържат другите продукти против изпотяване е много полезен, нали?  ooooh!
ami ako se pointeresuvash ima i takiva roll-oni ,koito ne sadarjat spirt, talk  i sa naturalni, kato neznaesh za kakvo tochno stava vapros, ne e mnogo umestno da komentirash  Thinking
Благодаря за съвета, много ще внимавам, кога и какво да коментирам Mr. Green Joy Mr. Green
Ако искаш и с мащерка се мажи, ходи си с мокри петна, все едно.

То че може да иска да рекламира някакви продукти, е така, но наистина не е добре това блокиране на потенето - поне аз бих не бих използвала такъв продукт продължително, без паузи...

Аз също,бих искала да ви предупредя за това нещо,даже писах в форума за продуктите на Avon,има опасност от запушване на мастни и потни жлези,което неминуемо ще доведе до дерматолог и хирургична намеса,която се изразява в цепене и почистване.Мисля че никой не го желае.

# 48
  • Мнения: 9
pepi maika много си права.Аз съм минала през това да ми се запушат порите под мишниците от тези ролони.Бяха ми излезли по 4-5 огромни буци .Само като се сетя за това изтръпвам.Процедурата по изчистване е доста гадна и болезнена.Със празна спринцовка ми изсмукаха по-големите буци пълни с гной,а другите ми ги цепнаха и сложиха дренаж.Най-гадното беше,че не трябваше да се спира кървенето,защото е замърсена кръв и трябвало да си изтече сама.Спомням си,че напоих един пакет памук.
Мили момичета никак не е безобидно ежедневното ползване на рол-он.Не исках да прозвучи като антиреклама,но все пак не само рол-он е решение.

# 49
  • Мнения: 25
pepi maika много си права.Аз съм минала през това да ми се запушат порите под мишниците от тези ролони.Бяха ми излезли по 4-5 огромни буци .Само като се сетя за това изтръпвам.Процедурата по изчистване е доста гадна и болезнена.Със празна спринцовка ми изсмукаха по-големите буци пълни с гной,а другите ми ги цепнаха и сложиха дренаж.Най-гадното беше,че не трябваше да се спира кървенето,защото е замърсена кръв и трябвало да си изтече сама.Спомням си,че напоих един пакет памук.
Мили момичета никак не е безобидно ежедневното ползване на рол-он.Не исках да прозвучи като антиреклама,но все пак не само рол-он е решение.

Аз,също не исках да плаша девойките,но и аз преживях подобно нещо с цепенето  не исках да го описвам така детайлно,виждала съм на много хора такива,които директно съм ги пращала при дерматолог....на тях им се струва шега работа.Интересувала съм се повече и са ми казвали,че когато е под мишници,тези зони са най-богато кръвоснабдени има опасност тази гной да образува абцес и да тръгне по организма.По някой път такива елементарни неща правят големите проблеми..

# 50
  • Мнения: 54
Искам да попитам ползвалите одорекс, като се напръскате 3 вечера подред както пише и това траело, т.е. било достатъчно за следващите 10-14 дни, през това време може ли да се слагат всякакви други продукти под мишниците, като рол-они, дезодоранти или парфюм?

# 51
  • Мнения: 82
Лично аз, изобщо не останах доволна от одорекса.
Само след час пак си "ухаех" и затова слагах от горе и ролон.
Може би има значение и хормоналния баланс в организма,
защото,както казах и по-напред в темата,на мен ми действат
добре само мъжките ролони Peace

# 52
  • Мнения: 328
bezant, може да, само не забравяй да не го ползваш на прясно епилирана подмишница, че щипе ужасно и се зачервява много. Аз го ползвах известно време и нямах проблеми, но последните 3-4 пъти ми прави ужасен обрив и вече го спрях Confused

# 53
  • Мнения: 54
Damaris, благодаря ти  Hug Ще видим какво ще опитам. Моето е на нервна основа, защото само като излизам навън се потя така и то само под мишниците, имало е случаи в които на плажа при 40 градуса съм абсолютно суха. Затова си и мисля, че може и да не ми помогне, но сигурно ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт