Робин!

  • 24 606
  • 525
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 143


От тези мили птички става ли Робин? newsm78 Схемите са хубави  и се шият лесно ThinkingИма и още .А ето и една от схемите ,като се отвори става доста добра за четене. Peace

 Това е линка, но той е кодиран и се отваря само за приятели Wink Confused
http://vasi.gallery.ru/watch?a=u7O-bO6V
А ето и коледни :
съчетани с един Дядо коледа   

Схемите са супер и са в ПМ  на малките , а дядото е обикновенна схема


Ето и на 4 котета


Има и още Peace Stop ,ако искате ще ви открия за мен е удоволствие ,но нямам възможност да участвам!За съжаление! Grinning

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 14:51 от pepen

# 61
  • Мнения: 720
Аз имам достатъчно на брой картинки и за 12 участнички и това е което предпочитам. Ако все пак се разделим на 2 групи не е проблем да си ушия останалите сама, не ще ми е по-приятно ако сме повече.

И да питам нещичко. Ще показваме ли етапи или ще оставим нещата в тайна, за да е по-голяма изненадата? Мен лично вече ме сърбят ръцете да покажа моят Робин. Почти съм готова с моята фигурка и до 2 дни ще съм абсолютно готова за старт.
И аз предпочитам да сме 12, защото това което съм си избрала е с 12 фигурки  Simple Smile Но още не съм започнала ,за да мога да сменя с нещо друго с по-малко участници , ако се реши да се разделяме на групички. И без това още не сме се събрали твърдо 12 участници , двама се колебаят ...

 п.п. ако се разделим на групи от по 6 човека , ще опитам да си намеря схема на тези чехлички ... някой ако има схемата да свирка , и да я сподели  Whistling

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 16:21 от Мимито & Светла

# 62
  • София
  • Мнения: 210
Ето я схемата на джапанките:

Ключа нещо обаче ми се губи. Ще ровя и ще гледам да го намеря.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 17:08 от wesi.i.gogo

# 63
  • sf
  • Мнения: 10 142
Момичета, май трябва да сложим един краен срок за изкусуряване и да стартираме. Инак така ще се влачим във времето с чуденки.
А после почват и летните отпуски, те са и почнали ,де.
Аз лично няма да имам достъп до нет половината юли и кой знае колко от август  Confused

# 64
  • Мнения: 7 106
Момичета, интересна ми е играта, ако позволите за сега само ще се запиша, пък като заесенее и ми остава повече време за шиене, ще се включа и аз с удоволствие.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 17:09 от 3ори

# 65
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Аз искам да се поправя. Току що свърших моят фрагмент и се оказа, че ще събера не повече от 8. Затова и аз вече предпочитам да сме на групи. Само кажете кой кога ще е готов и да стартираме. Аз съм готова да изпращам.

# 66
  • sf
  • Мнения: 10 142
И аз ще съм готова когато кажете. Утре ще си разчертая панамата и дори и да не успея със шиенето, моя ще си го ушия накрая.

# 67
  • София
  • Мнения: 316
И аз почти съм измислила какъв ще бъде Робинът ми,но искам да помоля за помощ.Ако някой има схемите на и
  Praynig.

# 68
  • София
  • Мнения: 210
Мимито & Светла, ключа не намерих, но открих пренабор на схемата (някъде долу е):
http://dimensions.at.ua/index/0-19
Дано ти свърши работа!

# 69
  • Мнения: 720
Благодаря ви за схемите на чехличките  Hug То ключ си има във варианта който е дала wesi.i.gogo - той е в РМ.   Heart Eyes
Вече съм готова и за вариант с 6 участника  Grinning
Остава само да се реши дали ще се делим или не , и .. да почваме да шием началото...  Grinning

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 647
eйй, тези чехлички са много симпатични  Heart Eyes Аз много се притеснявам напоследък нещо, отказах се и от играта с подаръците за рожден ден  Rolling Eyes Страх ме е да не прецакам нещо, че сега като завърша ще ми се случат много събития наведнъж и въобще не знам колко време и средства ще имам... Но ако се разделите на малки групички, мисля че ще се престраша, че ако сме по 6, значи до 3 месеца ще свършим, нали  Flutter Сложете един срок за записване, за да няма наистина разтакаване и да се решава от раз, така има по-малка вероятност за разколебаване... до сега и на двете да съм се хвърлила, че съм много импулсивна винаги за всяко начинание в самото начало, а после се разколебавам (и на изпитите съм така  Crazy ) Иначе имам и нова идея - да нарежа панама на парченца и да ми направите по едно разделителче за книга с вашето име на него, така докато чета, ще си мисля за вас и за гоблените  Heart Eyes Ако това се приеме за робин, ще участвам с изненада с тема разделител за книги, ако не е робин, ще си участвам с мечовците или с едни врабчовци, които наскоро видях някъде  Thinking Пак се надъхах здраво, готова съм за участие, казвайте кога и да се почваме  Mr. Green

# 71
  • sf
  • Мнения: 10 142
unchita, че защо да не е робин, важно е ,че на теб ти харесва, ти ще си го ползваш. аз лично нямам нищо против.
Да обявим срок до края на месеца и да се делкаме, а?

# 72
  • sf
  • Мнения: 10 142
айде пак съм аз.
Намерих си и модели за 12 участника, тъй че вече нямам претенции.
за жалост обаче темата май хич не върви и в по-малка група ще е по-бързо и по-добре. Инак имам чувството,че ще зациклим.

Всички ли са пратили нужната информация на мейла?

# 73
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Току що подадох моята информация на мейла. Като заспи малкия ще започна да разграфявам панами и да си шия мойто елементче. Това може да ми отнеме 2 дена, но ако се определи срок до края на месеца ще е супер. Peace

# 74
  • sf
  • Мнения: 10 142
Добре,де, ама в крайна сметка за 6 или 12 участника остава?
Защото не мога да започна преди да знам как да разграфя и кое ще ми се шие?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт