Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Пазаруване от чуждестранни сайтове
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Варна

Предполагам, че много от вас ще се заинтересуват - открих, че този онлайн магазин доставя козметика и продукти на Керастазе, TIGI и др. до България. Доставката е 3,50 GBP за първия артикул и по 0,70 GBP за всеки следващ.  Smile
Аз съм доволна - специално на ТIGI в Ягодката има доста неща, но не всичко. Peace
Цитирай

Warrenton,VA

Ееееееееее,браво!Радвам се,когато някоя добра марка се сети да прати и до тук Smile
Цитирай

А вече има ли поръчали?  Smile Аз ще поразгледам и може да поръчам за проба!  Mr. Green
Цитирай

уау страхотен сайт!!! благодаря!
Цитирай

София

А вече има ли поръчали?  Smile Аз ще поразгледам и може да поръчам за проба!  Mr. Green
Правила съм няколко поръчки от hqhair, изключително доволна съм, много са коретни, приемат плащания с Пейпал, нещата пристигат за около 2-3 дни.  Peace
Цитирай

Пловдив на майн

Правила съм няколко поръчки от hqhair, изключително доволна съм, много са коретни, приемат плащания с Пейпал, нещата пристигат за около 2-3 дни.  Peace
Че за 2-3 дни е нищо душко  Hug Да взема и аз да поразгледам, а  Very Happy
Цитирай

супер сайтче.Отивам да разглеждам
Цитирай

С доставка до БГ също и http://www.musthave.co.uk/ цената на доставката-според броя продукти.Цените на Decleor например са с една идейка по-ниски..
С код MVC246 -10%  при поръчка над £30 до 31 юли Peace
Цитирай

Интересни сайтове, ще разглеждам подробно Peace.
Цитирай

Пловдив на майн

Момичета, ще ми се да направя подарък за зълва ми  Hug Разглеждам и двата сайта ама като не разбирам  Very Happy Знаете ли нещо подходящо за тънка коса естествено руса(ако има значение това  Laughing). Ще ми се да и взема шампоан, балсам и още нещо  Whistling
Мерсаж предварително   bouquet Hug
Цитирай

Велико Търново

Този код също дава 10 % без условия -HQLIPSY,имаше и за по 15-20%,ама изтекоха.Кода е за HQ hair,че гледам отгоре код за дръг сайт е публикуван,да не омешаме понятията.
Цитирай

Пловдив

Записвам се и благодаря на chockolina, че сподели с нас този чудесен сайт.   bouquet
Цитирай

София

Аз също съм поръчвала от сайта, маска на Керастаз, цените са повече от добри, тук маската е 76лв., на мен с доставката ми излезна 24 и нещо лири, препоръчвам също, много са бързи, за 3-4 дни ми дойде поръчаното, нямам никакви забележки Hug
Цитирай

София

Цените наистина са много добри - ще се поръчва Mr. Green

А дали кодът за отстъпка важи и за намалени продукти? newsm78
Цитирай

Някой получи ли нещо?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора