«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

ћнени€: 374
«дравейте, накратко ще ви разкажа за какво става въпрос. ѕри€тел€т ми днес сутринта си изгубил портфейла с 400 лв вътре, н€колко кредитни карти, личната му карта и шофьорската книжка + една визитка. Ќа обед получава обаждане от жената, чието име стои на споменатата визитка, за да му каже, че е намерен портфейла му (за който до този момент при€тел€ ми не подозира , че е изгубил) и да отиде до затвора, където като полицай работи човекът, който го е намерил. јз лично останах доста изумена от случката , понеже не в€рвам , че току така всеки ще върне намерен портфейл с толкова пари вътре. » сме много благодарни на човека.
“ъй като той отказа парично възнаграждение, както и почерпка (знам, че звучни нереално) , искаме да напишем благодарствено писмо, само че незнаем към кой да бъде адресирано, нито как се пише такова писмо. “а мол€ да ми помогнете. „овекът заслужава.
¬ъпросът ми е как се пише благодарствено писмо и към какви институции тр€бва да се изпрати? Ѕлагодар€ предварително.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 809
≈вала на човека! ƒобре, че има и такива! Ќе знам как се пише благодарствено писмо.
÷итирай

ћнени€: 4 119
ƒо ƒиректора на затвора, в свободен текст.
÷итирай

–усе

ћнени€: 1 168
јми вие на него сте му благодарили, предполагам, че на началниците му - или шефа на затвора, или ћ¬– /ћ¬– ли отговар€ за затворите, не знам/. јма как се пише - иде€ н€мам. „ичко √угъл нищо ли не казва по въпроса?
ј на човека може да му направите символичен подарък, след като е отказал друго, с посвещение. ѕредполагам, че не сте запознати чак толкова с биографи€та му, но ако имате по-подробна информаци€ за него, ако има дете, може едно подаръче за детето. «аради жеста от негова страна.  ато му гледам работата, едва ли е с висока заплата и нищо не му пречеше да си прибере 400-те лева. ≈вала на човека! ƒано повече такива има.

ѕ.—. ¬иж тук дали можеш да ползващ нещо за сламка: http://www.google.bg/search?as_q=&hl=bg&num=10&btnG= … h=&as_rights=
« ѕоследна редакци€: пт, 19 юни 2009, 00:12 от irina_vas »
÷итирай

NGC 4486

ћнени€: 393
 ак се пише - пише се от сърце! Smile

ƒо ƒиректора на затвора, в свободен текст.

“ова е отлична иде€! “оку виж, даже са го повишили, а той заслужава Smile

Ќе в€рвах, че все още има такива хора Smile Ѕраво!
÷итирай

ƒа, това е иде€, да го напишем в свободен текст. ƒо директора на затвора. Ќаистина заслужава човека повишение. ќще не мога да пов€рвам, че са останали такива хора.
÷итирай

ћнени€: 418
Ѕраво на човека  Peace.
ƒо повишение едва ли ще се стигне, защото действи€та му в случа€ не са обвързани със служебните му задължени€.
ћожете да се свържете с н€кой новинарски сайт/телевизи€ и да направите постъпката му обществено досто€ние. ¬инаги е при€тно, когато чуеш/прочетеш такива новини  Hug
÷итирай

ћнени€: 4 381
 Hug Ѕраво! —лед подобни случки заобичваш хората още по-силно!

√оспод да го благослови този човек! bouquet
÷итирай

ћнени€: 4 924
ћисл€, че охраната на затворите е към ћинистерство на правосъдието - пусни едно копие и до министъра, навремето т€ беше много св€стна като човек, сигурно ще му обърне внимание.
÷итирай

ѕрез девет форума в десети

ћнени€: 5 198
ƒа беше му написала името и тук - имаме нужда от имената на хора, служещи за пример.  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 2 135
ѕримирам от удоволствие,когато прочета нещо такова.» понеже сте ми в н€каква степен близки,ще сподел€ с вас,че мъжът ми наскоро върна пет хил€ди лева горе долу по подобен на този начин.
÷итирай

там... при чудесата

ћнени€: 88
Да беше му написала името и тук - имаме нужда от имената на хора, служещи за пример.  Very Happy
Наистина напиши името му нека се знае. Напоследък все по-малко чуваме за такива хубави неща, което връща на мен лично вярата ми, че все още ни има и не сме се изгубили като нация!
Мисля, че БТВ-новините имаха  рубрика - За добрите хора или Направи добро не помня точно, но можеш и към тях да се обърнеш. Такива неща трябва да им се дава гласност  Hug
÷итирай

»мето на човекът е Ћъчезар ƒимитров ƒиков. –аботи в затвора в ѕазарджик, но незнам като какъв. ”ниформен е. ƒнес ще напишем и благодарственото писмо.
÷итирай

In my tropical dream

ћнени€: 80
Ѕраво на Ћъчезар ƒиков! ƒа е жив и здрав и да му се върне стократно добрината!
» аз скоро върнах едно портмоне с документи, за съжаление н€кой го беше "намерил" преди мен и парички н€маше. ¬ъпреки това собственичката беше много благодарна и ме почерпи бонбони и сок!
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 631
»ска ми се всеки ден да има такива новини и да бъдем по - позитивно настроени към ближни€.

¬ъзхищавам се на такива хора и дано други последват примера му.

ато иде€ само - н€мате ли н€какъв местен вестник където да пуснете отворено благодарствено писмо???
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора