Новите бои за коса Garnier

  • 8 957
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Ако има подобна тема,моля да ме извините и да я преместите.
Искам да попитам за новите бои на Garnier дали сте доволни.Аз от 12 години съм вярна на L`Oreal обаче сега реших да пробвам тези на Garnier стига да са добри.Държа повече да има блясък отколкото наситен цвят.Привлякоха ме нещо опаковките,а и като погледнах и цветовете не са никак лоши.Дали има доволни? Praynig

# 1
  • Мнения: 65
Ако има подобна тема,моля да ме извините и да я преместите.
Искам да попитам за новите бои на Garnier дали сте доволни.Аз от 12 години съм вярна на L`Oreal обаче сега реших да пробвам тези на Garnier стига да са добри.Държа повече да има блясък отколкото наситен цвят.Привлякоха ме нещо опаковките,а и като погледнах и цветовете не са никак лоши.Дали има доволни? Praynig
Много съм доволна,резултатът е добър!

# 2
  • Мнения: 30
А някакви отзиви за новите им 10 минутни бои. Доста ги рекламират, а и имат хубави цветове.

# 3
  • Мнения: 65
А някакви отзиви за новите им 10 минутни бои. Доста ги рекламират, а и имат хубави цветове.
В каква опаковка са тези бои?

# 4
  • Мнения: 30
Това е адреса разгледайте ги www.garnier-bg.com

# 5
  • Мнения: 30
Не съм дала точния адрес ето това е http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/herbashine/index.aspx#/home/

# 6
  • Мнения: 43
Че то и двете марки са на една корпорация ... Grinning
Garnier Color Naturals мисля ,че е много сполучлива като цена и качество.




Ако има подобна тема,моля да ме извините и да я преместите.
Искам да попитам за новите бои на Garnier дали сте доволни.Аз от 12 години съм вярна на L`Oreal обаче сега реших да пробвам тези на Garnier стига да са добри.Държа повече да има блясък отколкото наситен цвят.Привлякоха ме нещо опаковките,а и като погледнах и цветовете не са никак лоши.Дали има доволни? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт