Garnier Herbashine

  • 7 446
  • 10
  •   1
Отговори
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Това е май новата боя за коса на Garnier. Oсвен, че е безамонячна дали е по-сполучлива от Кастинг-а? Някой ползва ли я? Трайна ли е?
Ето я.

# 1
  • Мнения: 1 666
Май никой още не я ползвал, но е нормално, все пак сега излизат на пазара. Иначе и аз съм решила да я пробвам, но след няколко дни като я доставят за първи път в магазина, от който си вземам бои обикновено.
Междувременно съм на линия за отзиви!

# 2
  • Мнения: 1 666
Е, аз вече я пробвах!

Взех 610 - тъмно пепеляво рус. Незнам изобщо защо са сложили това "рус" накрая като няма нито на картинката в каталога, нито на кутията и помен от нещо напомнящо русо. Но пък се доближава до това, което аз търся - кестеняво без жълти/оранжеви/червени оттенъци.
Боядисвам се сама вкъщи по принцип. С тази боя ми дойде малко трудно. Течна е, води се крем-боя, но пък сякаш веднага попива в косъма и става трудно нанасянето и разпределянето на краищата.
Цветът се получи доста тъмен, но тук съм си виновна аз - престоях 15мин, защото макар и с малко бели коси, знам, че моите са твърде устойчиви (не на всяка амонячна боя хващат, та на безамонячна ли), а те пък взеха, че хванаха този път.
За блясъка не лъжат изобщо - наистина има невероятен блясък косата!
Сега ще видя как е с отмиването, дали не е твърде бързо.
Но като цяло впечатленията са ми добри.
Ако не се отмие твърде бързо следващият път ще съм пак с нея, само може би ще сменя нюанса.

# 3
  • Мнения: 30
Ами след като тъмно русото е станало толкова тъмно то тъмно кестенявато черно ли ще стане? Питам защото аз съм с тъмно кестенява коса.

# 4
  • Мнения: 1 666
Ами аз не знам защо изобщо фигурира думичката "русо" в наименованието на този цвят. Виж в сайта или в каталог на живо и ще видиш, че няма и намек за нещо русо в цвета. То си е кестеняво по моите разбирания.

# 5
  • Мнения: 56
Ами някъде може ли да се намерят съставките на тази боя ,да се сравни с тази на Лореал и да видим коя е по щадяща за косата?

# 6
  • Мнения: 1 650
Повече от година залагама на безамонячната кастинг и не бих я сменила.
Цената на Гарниер е същата, а е доста по- нисък клас марка. newsm78

# 7
  • Мнения: 431
Аз съм пробвала Кастинг преди време, наистина беше много хубава, но цветовете сякаш не отговаряха.
Сега естествено много се зарибих да пробвам и тази, но, уви, ярко-червенокоса съм и просто няма подходящ нюанс, за жалост  Cry

# 8
  • Мнения: 56
Аз съм пробвала Кастинг преди време, наистина беше много хубава, но цветовете сякаш не отговаряха.
Сега естествено много се зарибих да пробвам и тази, но, уви, ярко-червенокоса съм и просто няма подходящ нюанс, за жалост  Cry
За цветовете и според мен не отговарят-стават много тъмни   Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 54
Ами аз не знам защо изобщо фигурира думичката "русо" в наименованието на този цвят. Виж в сайта или в каталог на живо и ще видиш, че няма и намек за нещо русо в цвета. То си е кестеняво по моите разбирания.
А изсушава ли много косата? Как я чувстваш? Защото аз от новия Кастинг не съм никак доволна. Имах страхотна коса, не беше нито суха, нито мазна, а сега доста се изсуши от Кастинга, направо ужас:( В темата за Кастинга видях, че и други са се оплакали от същото, затова ме интересува как влияе тази и ако не изсушава ще я пробвам и аз Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 666
bezant, откъм усещане на косата съм много доволна. Не изсушава изобщо. Косата става мека, копринена на допир, без да е прекалено перушинеста за стилизиране. И това усещане си продължава във времето, не е само след отмиването на боята и слагането на специалния балсам.

Да се допълня и за друго - изглежда, че боята няма да се отмива много лесно, в смисъл да пада цвета при следващи измивания. Ето вече две седмици минаха от боядисването ми, което означава, че съм си мила косата 5-6 пъти, цветът е съвсем леко променен, но това го отдавам на това, че прекалих с престояването на боята и така или иначе трябва да си дойде до нормалния цвят.

Общи условия

Активация на акаунт