Кой е вашият сезон

  • 3 246
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 255

Всички са мои... то всичко е мое...  Crazy

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Категорично лятото! Зимата я ненавиждам, прекарвам я цялата депресирана...мразя я, много я мразя!

# 17
  • Мнения: 581
 Лятото.Обичам празниците през зимата, но като сезон страшно я мразя.

# 18
  • Мнения: 222
Пролет и малко от зимата.

# 19
  • Мнения: 1 568
Пролет...

# 20
  • Мнения: 431
Есен, пролет, зима.
Лятото е потно, мръсно, прашно, поне в България не ми понасят жегите.

Но ми се струва, че вече няма 4 сезона, а само 2 - топъл и студен. Пролетта ми се вижда много кратка, таман пекне слънце и бацне 30+ градуса... Септември и октомври още може да се потиш. Сякаш навремето не беше така, а може просто да остарявам.

# 21
  • Мнения: 353
Лятото, след него нареждам пролетта и зимата. През есента не се чувствам добре - тогава ме наляга тъга по изминалото лято. Зимата ми създава усещане за чистота (но само когато съм на планина), пролетта за свежест, лятото си мисля само и единствено за море и отпуска Wink

# 22
  • Мнения: 2 111
Категорично есен.

# 23
  • Мнения: 830
Лятотооооооооооо   Party направо си умирам за него, цяла година го чакам, а накрая минава толкова бързо. Дойде ли лято и направо се раждам.
както се пееше в една песен "плаж, море, жени по бански..."а в една друга:"Варна, морето,сините вълни, вятъра в косите, голите жени...."   Peace

# 24
  • Мнения: 740
Пролет!
Хормони и предизвикателства - жените изкарват от гардероба дългите крака, а мъжете - приятните обноски. Свежо е и почти истинско ...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Любимо ми беше лятото. Обожавам слънцето. Сега, обаче, като поостарях определено предпочитам пролетта, в редки случаи (дни) есента.

# 26
  • Мнения: 686
Зимата:топлината на камината,уюта вкъщи,липсата на досадни насекоми,като мухи,комари,много празници,настроение...

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пролет и лято. Есента ме подтиска, а зимата постоянно треперя от студ и се чудя как да се стопля. И това постоянно мрачно време навън...
И сексът на плажа си го бива. В снега няма как да стане - сигурно още при "загрявката" ще замръзна. Бррр, даже сега ме побиха тръпки, като си го представих.

# 28
  • Мнения: 241
Есен и пролет.

# 29
  • Мнения: 4 585
Есен. Увиснали по клоните дюли, шарени нивя с орязани и неорязани царевичаци, купи царевичак, мирис на царевица, на сладка, на лютеница, на печен пипер, на варено мляко, леност, прахоляк по черните пътища, летящи паяжинки, жълъди по земята, миризма на гнила шума в гората, припънки, кланници, сърнели, хъртови уши, узрели червени шипки, сини трънки, сини сливи, ябълки висят над оградата, падат круши, орехи. И по-късно, когато са обрани, но все е останало нещо невидяно - ябълка, малка чепчица хамбургски мискет с пет зрънца. Нито е топло, нито е студено. Циганското лято на което всеки ден е подарък. Създаващо илюзията, че няма да свърши.
Ако темата е за секса къде - в плевнята, на дъхавото сено. Приглушен стон откъм плевнята.

Общи условия

Активация на акаунт