Кой е вашият сезон

  • 3 240
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
Лято, жега, море - евентуално. Гледам коледни филми и ми става по-хладно. Кога се чуствате най-добре? И за да стане по-петъчно - секс на плажа или в снега?

# 1
  • Мнения: 165
Обичам лятото и зимата  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 448
Лято, категорично.
Секс в снега само ако го гледам през стъклото как вали отвън, а аз съм на топло.  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 013
Лятотооо   grinning039

# 4
  • Мнения: 15 619
Всички сезони са мои. Зимата - сняг, студ навън, пък аз на топло, огън, пламъци, меко одеяло, слушам пронизващия вятър, а ми е уютно... Пролетта - разтърсващи сетивата ухания и цветове, събуждам се като че ли, за всичко... Лятото - жега, пот, студена вода и вълнички от плясъка ми във водата, сянка и прохладни нощи... Есента - много топли цветове навън, спокойно и протяжно, като безвремие кратко.... Навсякъде се чувствам в свои води. И за да е петъчно - сексът върви. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 370
Моят сезон е от края на април до началото на октомври, най-много. В другата част на годината ми е   депресивно. Аз съм от типа хора, които се зареждат от слънцето в буквалния смисъл на думата.

# 6
  • Мнения: 4 892
Есента и зимата. И през пролетта и лятото намирам хубави моменти, но не са "моите" сезони като цяло.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 102
Лято.  Wink

# 8
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 057
Есен и зима. Лятото ми е прекалено шумно, агресивно. Остарявам Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 491
Любимият ми сезон е есен. Страхотни миризми ми поднася винаги този сезон-миризма на печени чушки, пушеци от изгоряла шума, хората прибират всичко, правят трушии, шума на рязането на дърва, подготвят се за зимата...и едно красиво, цветно, шарено.
Харесвам и зимата, снегът, Коледата, елхови миризми, светещи украси...Не обичам да ми е студено, ама като премръзна някъде, така ми е хубаво да се прибера на топличко, а вън виелици да се вихрят, вук да вие, а на масата печено месце с луче и червено винце....мммм, пък и като цяло, красиво, бяло, чисто(е не винаги Sad )
Пролетта също е хубав сезон, цъфнало, ухаещо, събуждащ се живот, ако не бяха и пролетните депресии ooooh! Laughing
Не обичам особено лятото, много ми е жега и на нищо хубаво не мирише, изключая липите Crazy , само прахоляци. И най неприятното е, когато от климатик излезеш на жегата е тъй честа смяна на температуртата и тази духаща изкуствена студенина на климатика...и за морето като си помисля  не ми става чак толкова гот, жеги, блъсканица, лудници, понякога се връщам по изморена отколкото съм отишла, предпочитам Балкана, оттам се връщам свежа, отпочинала и наспата.

Като цяло сезоните ги свързвам повече със специфичните им миризми, сетне с красотата на природата, и празниците също Grinning
Иначе е хубаво, че имаме 4 сезона, ей така малко промяна, представям си ако беше само студено или само горещо ooooh! а така разнообразие, дори и в сезонните дрехи и аксесоари.

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 15:14 от Гигова

# 10
  • Мнения: 800
Есента - тогава се чувствам най-добре. Лятото ми е горещо,зимата -студено .Пролетта ми е кофти сезон-имам си разни алергии.

# 11
  • Мнения: 593
Нека да е лятоооооооооо, само да е лятоооооооооо   Nature Sunny

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пролетта. Чак ми става тъжно като стане жега, но ... не много.
Харесвам всички сезони и не ми влияят на психическото здраве. Имам проблеми с месец Ноември, но вече ги преодолявам.

# 13
  • Мнения: 22 343
Предпочитам пролетта и есента. )) С температури около 20-25градуса. )) И само да не вали. )))
А за секса....нито на плажа, нито в снега. ))))

# 14

Общи условия

Активация на акаунт