«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕотребителски групи
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 375 отговора

ѕловдив

ћнени€: 201
ѕлам, стискам и палци и ти пожелавам успех.
ƒнес ми беше първи ден на очните и да си призна€ малко се ушашавих. ”тре имам висша математика1, дано да не е много сложно.

Ћека вечер на всички.
÷итирай

Stara Zagora, BG Sindelfingen, DE

ћнени€: 619
¬исша 1 е лесна ... Ќа 8-ми имам ликвидаци€ на ¬исша 2 и нз какво да прав€ ...
÷итирай

√аброво

ћнени€: 6 615
”спех на всички, на които им предсто€т очни и ликвидации Peace

«а кой университет имаш впредвид?

¬ид€х, че питаш за —ј в —вищов, не€ имам предвид.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 44
¬ид€х, че сте зачепкали темата за ¬исшата матемакита, по отвратително нещо от това н€ма, скъсаха ме на изпита и на поправката онзи ден на 01.09 си взех ликвидаци€та. ћного съм горда и щастлива от себе си  Very Happy Very Happy б€хме към 60 човека в една мъничка зала който е от ¬инс-а знае 62 зала в онова мазе колко е гол€ма и поголовно ги накъса мен ме пусна. —ега чакам 15.09 че да се почва новата учебна година, а иначе корема и бебчо си растат:))) на 14.09 съм на консултаци€ и ще го вид€ как рита и шава дано ми кажат и пола че н€мам търпение да разбера Smile)) ”спешна нова учебна година на всички, на ти€ с ликвидации и изпита само успех  Hug Hug bouquet
÷итирай

насам натам

ћнени€: 158
—покойно, maminnkata, ще се справиш. ўе сме колежки, но аз съм стопанско управление - четвърти курс. ј като си възстанових миналата година правата и аз така като тебе се чувствах. Ќќ - мо€ извод е, че на "дърти години" се учи по-лесно. –езултата от изминалата година ми е само 6-ци, въпреки бебето и възрастта ми.

ј сега н€мам търпение да започват очните  Flutter
шушоната благодар€ ти много.... значи ще помагаш, а и ще се радвам да се запознаем, че никой познат н€мам.... Rolling Eyes

ј на всички мамчета да пожела€ успешна студентска година Smile)))
÷итирай

ћнени€: 1 381
—къпи дружки аз започвам от понеделник до 30ти са очните. —треснах се само, че в н€кои дни сме до 21ч от 8 сутринта с един час почивка само Shocked јз мислех, че колкото по-горен курс ставам, толкова по-лесно ще ми бъде ама нейсе Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 67
јз влизам да се похвал€ - вчера си взех половината държавен  Laughing демек писмени€ с 5. ћного съм щастлива. —ега тр€бва да почета за устни€, че да се отървавам поне от всичко...
÷итирай

¬арна

ћнени€: 44
plam_ честито и други€ ще го вземеш утре Smile  Hug bouquet
Dai4eto кой курс си сега??? ние дето сме редовно само да минава то€ семестър други€ ще ход€ само за изпити и после задочно Smile
÷итирай

ћнени€: 672
» аз от утре почвам очни.“ова ми е първи€т семестър и много се вълнувам.»нтересно ми е всичко,но и малко ми е спечено,защото съм новобранец все пак.ћоже би ще ми е трудно докато свикна,защото ще има да мисл€ за децата,но пък ще пътувам и вечер ще съм си при т€х.
÷итирай

насам натам

ћнени€: 158
ћама яни ще чакаме за отзиви, моите очни започват на 19.09. и на мен ми е едно напрегнато и свито. Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

ћнени€: 103
«дравейте,

—лучайно открих темата и искам да помол€ за съвет или мнение.”чих 2 години,но миналата година се наложи да прекъсна-»кономика.«а частен университет става дума.»скам да се прехвърл€ да уча в друг ¬”« и съм се спр€ла на ћ¬Ѕ” в Ѕотевград ,но се чуд€ дистанционно или задочно е по-удачно и какви са предимствата и недостатъците ?  Thinking Ќай-вече,защото дистанционно има само за 1 специалност,а аз клон€ към друга.Ќо най-вече ме интересува дали мога за запиша магистратура в друг ¬”«  след това?
јко има н€кой да каже и как стои въпроса със —ј —вищов?—амо редовни студенти ли приемат ? ¬ сайта не можах да откри€ инфо.

»звин€вам се ,ако са ми много питани€та,но съм много объркана,а н€ма и време за много мислене!  bouquet
÷итирай

Miss_Butterfly мисл€,че тази тема ще ти бъде от полза  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373800.0
÷итирай

—офи€

ћнени€: 103
Мама Яни ,благодаря. bouquet
÷итирай

ƒнес мина първи€т ми ден от очните.ƒълго време се лутах докато откри€ ста€та в ко€то тр€бва да сме(понеже имаше разместване).Ќамерих € накра€.
ќтдавна б€х забравила що е то междучасие Mr. Green,през първото не знаех какво да прав€,все едно никога не съм била в училище.
ѕреподавателката беше готина.
»зписах 13 листа.
ћалко объркано го написах този пост,но прощавайте,много съм уморена.ƒецата не плакали за мен и дори слушали много.
Ћека нощ от мен.
÷итирай

ћнени€: 1 381
plam_ честито и други€ ще го вземеш утре Smile  Hug bouquet
Dai4eto кой курс си сега??? ние дето сме редовно само да минава то€ семестър други€ ще ход€ само за изпити и после задочно Smile
3ти курс. јз първи б€х редовно, ама бременна, а после на другата година се прехвърлих задочно и не прекъснах поне. ј като отидох на първите очни гледах така Shocked никой не познаваш, други преподаватели, ама за един семестър се опознахме. Ќе е страшно милички Mr. Green
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 375 отговора