Нов детски клуб във Варна

  • 9 745
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
  chef Преди два дни бяхме на рожден ден в един нов детски парти клуб в цветния казва се Мушмороци , родителите  са отделно от децата, има си аниматор, който не се отделя от децата,  обстановката е страхотна. Препоръчвам го горещо!!! Peace Peace Peace

# 1
  • Мнения: 56
Къде се намира по точно

# 2
  • Мнения: 93
Къде се намира по точно


Намира се на ул.Детелина 11 в Цветниа квартал за ориентир пазарчето на Роза. Стахотно място с много хубав детски кът. Има и момичета, които се занимават с децата. Дано ти хареса.  Peace Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 6
http://bgmaps.com/map.aspx?sid=4db910675d79b33aebe805c45d8eaad3& … &initsearch=1
ето точно тук се намира заведението Simple Smile където се пресичат синчец и детелина, има масички изкарани отвън. За съжаление не съм влизала в кафето, но отвън изглежда доста приятно Simple Smile днес или утре ще водя малкия там Simple Smile и ще дам отзиви. Ако някоя мама вече е ходила да сподели дали е подходящо за деца на 11 месеца.

# 4
  • Мнения: 6
Здравейте  Party
Днес посетихме заведението, много е приятно, а детският кът е супер  Joy
Даже за 1-ви път оставихме малкия сам при аниматорката, и издържа близо половин час, което си е рекорд Simple Smile Собствениците са много учтиви хора.
Вече ме имат като редовен клиент. Ако някоя майка реши да ходи, да пише и може да ходим заедно  Hug
http://picasaweb.google.bg/georgieva.elena.di/VelimirJune2009#5352074661920624050
ето малко снимки от днес, имаше куклен театър по повод откриването на заведението   Grinning

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 21:34 от eli_ge

# 5
  • Мнения: 109
дай пове4е информация- цени,играчки???

# 6
                    Вчера минах покрай този клуб.Много е красиво,  имаше много деца, които гледаха куклен театър и се забавляваха от сърце. Не влязох, защото помислих, че има частно парти. Ще заведа малкия и ще пиша, че тук ми е на близо.Разбрах, че мога да оставя детето за малко да играе, докато си напазаря.

# 7
  • Мнения: 6
Цената за детския кът е 2лв, има си аниматор за децата, т.е. не стоят самички в стаята. Има пързалка, има басейн с топки, има къщичка, има маса с конструктори, има от тези люлки, където едното дете сяда от едната страна другото от другата, и още играчки има. Щом на моя син, който е на 11 месеца му беше интересно, аз съм доволна. Обезопасено е, температурата е много подходяща за децата, и на пода не им замръзват краката, понеже пуснах Вили бос, краката си му бяха топли. Предполагам, че нещо съм пропуснала, а да, да направя снимки на детската стая, но ще поправя грешката Simple Smile  Hug

# 8
  • Мнения: 4 578
много добре звучи

# 9
  • Мнения: 93
Цената за детския кът е 2лв, има си аниматор за децата, т.е. не стоят самички в стаята. Има пързалка, има басейн с топки, има къщичка, има маса с конструктори, има от тези люлки, където едното дете сяда от едната страна другото от другата, и още играчки има. Щом на моя син, който е на 11 месеца му беше интересно, аз съм доволна. Обезопасено е, температурата е много подходяща за децата, и на пода не им замръзват краката, понеже пуснах Вили бос, краката си му бяха топли. Предполагам, че нещо съм пропуснала, а да, да направя снимки на детската стая, но ще поправя грешката Simple Smile  Hug

Случайно да имаш телефона, че ми трябва за приятелка, а ми е малко далече да отида... Ако не те затруднявам естествено. Благодаря!  bouquet 

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 787
За каква възраст е горе-долу този детски кът?  Thinking Видях от по-горните снимки масички и бар - означава ли, че докато детето си играе, може да се седне на кафенце? 2 лв за колко време?

А някой да е празнувал или да е присъствал на РД там? Какви ли са условията?  Thinking


Много въпроси, много нещо!  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 149
Много приятно изглежда Peace

# 12
  • Мнения: 4 187
Ммм чудесно, следващият път когато ходим на гости на баба, ще го посетим  Grinning!

# 13
  • Мнения: 93
За каква възраст е горе-долу този детски кът?  Thinking Видях от по-горните снимки масички и бар - означава ли, че докато детето си играе, може да се седне на кафенце? 2 лв за колко време?

А някой да е празнувал или да е присъствал на РД там? Какви ли са условията?  Thinking


Много въпроси, много нещо!  Laughing


Детския кът е за деца до около 10г . и е отделно от основната зала, момичето е младо и се занимава с удоволствие. Доколкото знам 2лв. е за 1час, а за два 3лв. Приятелка си е оставиала детето за 2-3 ч. докато си свърши работа.
Хубаво местенце! Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Много евтино на фона на другите детски заведения!  Rolling Eyes

А едно 6-годишно момиченце ще има ли с какво да се занимава там и дали аниматорката сварва да обърне внимание на всички деца, ако се паднат от различни възрасти?  newsm78

# 15
  • Мнения: 93
Много евтино на фона на другите детски заведения!  Rolling Eyes

А едно 6-годишно момиченце ще има ли с какво да се занимава там и дали аниматорката сварва да обърне внимание на всички деца, ако се паднат от различни възрасти?  newsm78

да ти кажа има пързалка и басейн с топки, масичка за рисуване, къща и т.н, ако това ще те ориентира Peace

# 16
  • Мнения: 3 970
И това ще посетим  Hug

# 17
  • Мнения: 398
Ние не сме ходили още,но само минах от там,тази кола на витрината изобщо не ми се понрави.Сложена точно на вратата нали ви е ясно,че детето като нищо ще изкочи и недай боже да мине кола,ти нека да си пиеш кафенцето.

# 18
  • Мнения: 93
Ние не сме ходили още,но само минах от там,тази кола на витрината изобщо не ми се понрави.Сложена точно на вратата нали ви е ясно,че детето като нищо ще изкочи и недай боже да мине кола,ти нека да си пиеш кафенцето.

Детския кът е вътре и ако те притеснява колата може да оставиш детенце с аниматорката Peace

# 19
  • Мнения: 398
Да бе посред лято да го пъхна вътре,това никога няма да стане.Кафенце мога да пия и на крак докато играем на въздух,такива перспективи дет. кът не ми се нравят посред лято.

# 20
  • Мнения: 9
 Simple Smile Посетих този клуб, детето се вози на количката поне 5 пъти, а аз стоях до него. Като исках спокойствие  си платих 2 лв и за него се грижеше аниматорката. Това е положението - докато порасне му трепериш. Браво, много хубаво заведение и в квартала няма такова изискано и културно място за децата .

# 21
  • Мнения: 398
стига ,моля.Като искаш спокойствие,прати го при баба му.Мен тези кътове хич не ми се нравят,само болести може да лепнем,на мен не ми хареса,който иска да си го посещава ,никой не съм спряла,то голямо спокойствие да пиеш едно кафе,ти на това спокойствие ако му казваш,като не знаеш какво става в къта.Яла съм попарата на тези кътове,мерси.

# 22
  • Мнения: 398
Какво разбирате от културно,едно заведение каква култура дава не разбрах.

# 23
  • Мнения: 5 178
елними, едва ли има друг детски кът, който организира куклен театър за децата..
Ако на теб тези кътове не ти се нравят просто не си води детето, ама такива радикални изказвания, че точно този не става ми изглеждат доста тенденциозни
А и кажи къде да заведа детето в събота и неделя от 11-13ч, когато навън е 35 градусова жега, а то иска само малко да поиграе с други деца

Цената от 2 лв е много добра и достъпна, заведението е с добра вентилация и дори детенце да се заиграе в самата зала не се притеснявам.
За колата на витрината - просто ставаш и докато то се вози там ти си го наблюдаваш ..Пълно щастие няма

# 24
  • Мнения: 398
Събота и неделя на плаж Sunglasses.Какво по-хубаво от това и деца и разхлада.

# 25
  • Мнения: 5 178
Kaжи, че не издевателстваш над детето да го водиш на плаж от 11-13ч..

# 26
  • Мнения: 398
Ние ходим от 9и30 до към11 и 30,невиждам какво издевателство е това.Играе във водата със шапка е,и като се приберем ела да видиш колко е изморена,не те разбирам.Тези кътове сама знаеш до какво водят.Ти като искаш си го води,аз не те спирам ,а ние ще ходим с приятелите на плаж.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Ти като искаш си го води,аз не те спирам ,а ние ще ходим с приятелите на плаж.

А ако времето е облачно и дъждовно?  Wink

То е ясно, че угодия няма - каквото е добре за една майка на 2-3 годишно дете, е смърт за майка на 5-6 год.   Laughing

# 28
Ние не сме ходили още,но само минах от там,тази кола на витрината изобщо не ми се понрави.Сложена точно на вратата нали ви е ясно,че детето като нищо ще изкочи и недай боже да мине кола,ти нека да си пиеш кафенцето.

За магистрала Хемус ли става дума! hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 398
ами да,то ти стига една кола да мине,а Кики Рики е като стрела.Как мирно ли трябва да стоя до колата,да козирувам.

# 30
  • Мнения: 3 970
Честно не ви разбирам как стоите спокойно и си пиете кафето.Ами ще стоиш щом детето иска да се качи на колата.А дали ще козируваш това си е твои избор  Wink

# 31
  • Мнения: 4 578
ама то май пак мислено недомислено с тази кола отвън(доколкото разбрах не е на безопасно място)
винаги така става с нещо хубаво  - чудя се тези които правят детските площадки защо не вземат една майка за консултант - всяка ще им каже къде най- добре да наредят съоръженията
също като в нашият квартал - най накрая направиха нова площадка и тупнали люлките в средата

# 32
  • Мнения: 93
Въпросната кола е вътре и невиждам какъв е толкова проблема newsm78, така или иначе, когато е малко детето ще се стои до него. Naughty
А хора, кото елними, които доколкото разбирам дори не е влизала в заведението направи от мухата слон newsm78, а заведения колкото щеш.
Пуснах темата, защото мястото си струва ама нали сме си такива , колкото и да е хубаво все му намираме кусури. Thinking

# 33
  • Мнения: 398
Чесно бе хора не ви разбирам,къде е проблема,аз не бих си завела детето там посред лято,това си е мое мнение,вашето като е различно изразете го.Не мога ли да коментирам,на тази кола просто мястото не е подходящо до витрината.Водете ги пийте кафе,ваша воля,ние ще играем на воля навън и на плажа.УСМИВКИ от мен.

# 34
  • Мнения: 518
Бях в заведението, и на мен мястото на колата не ми се стори най-подходящо - не само,защото е до вратата,а и защото е точно до стълбището. Като застана до количката да пазя детето,направо затварям входа и е супер неприятно за разминаване ooooh!
Това,което мога да кажа като плюс за къта е,че момичето се занимава с дечицата- те бяха 2 с моето,когато отидох. Тъй като,за да се стигне до къта има 2 стъпала,в момента,в който дъщеря ми хукнала да излиза- защото като не ме вижда,не стои почти никъде - момичето я доведе и и помогна по стъпалата да не падне.С 1 дума - децата не са оставени на самотек Simple Smile Само не знам,когато са повече деца как става номера Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 5 178
Kапацитета е долу-горе за 12-15 деца, обаче рядко има повече от 4-5... Момичето много добре ги овладява, последно синковеца го учеше да рисува с флумастри.. той си беше описал блузата, но сега показва топка как се рисува  Crazy

# 36
  • Мнения: 510
Това заведение ни е под носа..не знам колко е ново, но ако знаех за него 1 мес. по-рано щях да си спестя доста главоболия с рожденния ден на малкия.Хубаво е да има такива места,а кой кога и дали ще го ползва си е негова работа. Хубаво е да имаме избор  Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ние ходим от 9и30 до към11 и 30,невиждам какво издевателство е това.Играе във водата със шапка е,и като се приберем ела да видиш колко е изморена,не те разбирам.Тези кътове сама знаеш до какво водят.Ти като искаш си го води,аз не те спирам ,а ние ще ходим с приятелите на плаж.

Всеки организира сам времето си, като не ти харесват тези места, не влизай в темата. Разбрахме, че не ти се нравят.  Rolling Eyes

bubo-le4ka, хубаво направи като сподели за клуба. Ние не сме ходили, че ми е малко далечко , но ще го имам предвид.  Wink

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 17:49 от sea woman

# 38
  • Мнения: 6
Не мога да разбера защо винаги търсим кусури на другите. Хората направиха едно спретнато заведение за младите като нас, които нямат баби под ръка, а искат поне 20 мин почивка. А и като знам някои баби какви са, предпочитам детето ми да е с аниматор. Simple Smile И вентилацията си му е добре и обстановката е хубава. А в тази жега да си държа детет на плажа до 11 е абсурд. Според мен децата имат нужда от игра в детски кътове с аниматори и игра на вън. Посетили сме почти всички детски кътове, и този ми се струва най-удачен за възрастта на моя син/почти 1 год./.
Нека се радваме, че хората имат желание да правят нещо за децата, а не само да сме недоволни.
Преди да се коментира заведението е хубаво да се посети и види лично. Това е от мен.
Успешен ден на всички.  Hug

# 39
  • Мнения: 4 578
абсолютно точно казано
напълно съм съгласна с горното мнение

# 40
  • Мнения: 398
Ама никой не ви е спрял на го посещавате.Относно плажа ходим ,не до 11 ,понякога отсаваме и до 12,ама такъв и е кеф на Ники,че за нищо на света не бих и го спестила.УСМИВКИ от нас.

# 41
  • Мнения: 3
А някой от Вас посетил ли е новия клуб "Невеляшка"
струва ми се че това място е направено точно по съветите на опитни майки. Поне засега за мен няма забележки /дано само не се изложат впоследствие/ Praynig
Снощи бях там на рожден ден, монтирали са и голямо съоръжение на два етажа, плаща се по 4лв/за два часа, и повярвайте два часа им идват малко на децата - толкова им харесва....
За мен това е най-доброто място в града, ама аиде да спра до тук, че ще ме обвинят в реклама......

# 42
  • Мнения: 4 578
плажа си е плаж - детският център си е детски център
едното няма нищо общо с другото
и посещението на плаж не изключва ходенето на център

# 43
  • Мнения: 5 178
hiho, за "Нивеляшка" има отделна тема..
А защо ми се струва, че някои потребители се опитват да налагат модел на живот на всички останали ooooh!

# 44
  • Мнения: 398
Нека да уточня.Първо в темата казах,че мястото на колата не е подходящо.После казах,че през лятото не бихме посещавали дет. кът от там се почна къде да водим децата и аз просто обясних на плаж.От там насетне как на плаж в тези жеги,не налагам на никого модел на поведение,като ви мързи да си заведете децата на плаж проблема си е ваш,спирам да пиша по темата ,приятно посещение ви желая.Някой просто очевидно не търпи друго мнение освен своето.Приятен ден на всички.

# 45
  • Мнения: 217
Много хубаво изглежда Peace

# 46
Имате ли актуално инфо  Laughing

# 47
  • Мнения: 9
  bouquet Щяло да има Театрална школа или арт школа за деца, ако някой знае нещо да напише Никъде няма обява

# 48
  • Мнения: 1 817
Чакай и тук да се запиша, че там не сме ходили.
Връщам се да чета.

# 49
  • Мнения: 93
  bouquet Щяло да има Театрална школа или арт школа за деца, ако някой знае нещо да напише Никъде няма обява

Разбрах, че стартира на 4 октомври и ще е за деца от 3 до 12г. Peace Ако това ще ти помогне ако искаш имам телефона на заведението newsm78

# 50
  • варна
  • Мнения: 564
Нашият квартал имаше нужда от такова детско заведение.Омръзна ми като се захлади от работа в къщи и от вкъщи на работа-друго си е след детска градина да изпиеш по нещо с приятелка а децата да си поиграят 1-2 часа.В детската градина не им дават да беснеят,вкъщи все мрънкаме,поне някъде да изразходват енергията си.Говоря за зимния период/наближава дъждовния сеон/ PeaceНе съм ходила ,но тия дни сме там! Grinning

# 51
  • Мнения: 677
Здравейте.Записвам се да следя темата с интерес.
Знае ли някой телефона на Мушмороци?

# 52
  • Мнения: 93
Здравейте.Записвам се да следя темата с интерес.
Знае ли някой телефона на Мушмороци?

0878 956860  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 178
не мога да не споделя как в "Мушмороци" наистина са мушмороци и "играят" на дребно   Money.. и понеже аз много обичам такива тарикатски номера ги благослових щедро, въпреки че се изправих пред изпитанието да организирам РД на детето отначало

Та така историята е следната. Решаваме с другото родителско тяло, че ще сбираме деца, рода и тн .. наведнъж и къде-къде що да не е в най-близкото заведение- новичко, спретнато. Слизам долу (щото буквално ми е под терасата) и разпитвам за условия, цени и всичко. Работят с две фирми за торти - Дилайт и L'amore (Галя от Галата).
Дилайт по каталог и L'amore  по снимки и цената, която цяла Варна знае 2,50 на парче

10 дни преди тържеството отивам да запазвам и да уговарям меню. Девойката не можела да вземе поръчката  и трябва да отида на следващия ден, когато могат да ми вземат поръчката. Все пак съм с детето и то си избира модел на торта с The Cars, все още не е ясно мога ли да поръчам чрез тях друг модел, все пак тортите са бутикови Mr. Green

Та отивам на следващия ден да поръчвам меню и всичко да се уточни. И о небеса от него ден вече не работели с L'amore и на всичко отгоре цените се били променили "отдавна са 3,20 лв/ парче".  Основно прегледах "каталога" и менюто - цена на торта от L'amore  не видях ( което като се замисля си е направо за КЗП)
Това което окончателно ме вбеси е обяснението на съдържателката, че фирмата L'amore са си покачили цените,  което след 10 мин знаех, че е най-нагла  лъжа.

Финално празнувахме у нас с торта от L'amore. Детето беше във възторг от мечтаната торта.

Жалко само, че такива "бизнесдами" се опитват да петнят името на утвърдени фирми

# 54
  • Мнения: 4 187
Аз ходих да проверявам условията за РД  около 20 Септември, тогава ми казаха 3.20 или 3.50 на парче за тортите на Галя !

# 55
  • Мнения: 5 178
А тази цена написана някъде видя ли я, Стар ? Thinking

Знам, че не са благотворително дружество и би следвало да имат своята печалба от това,  все пак ангажимента за доставката е техен.
Но смятам, че не е коректно да не е обявена цената, а още по-зле говори за тях, че се измъкват с оправданието едва ли не, че това е доставна цена ooooh!

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 23:31 от KOTE

# 56
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
A някой може ли да ми каже условията за РД?
За тортите - разбрах Wink

# 57
  • Мнения: 5 178
Toва което знам аз :
1) Детско меню -  сандвич, сок (от кутия, не Капи), гризки/пуканки - 4 лв, от там нагоре има до 6 лв с надграждане + сладки + соленки
2) за родителите свободна консумация
3) за тортите - задължително от фирмАТА, с която работят Дилайт (тази е сигурната, може да има и други, нооо  Mr. Green)
4) за родителите бях избрала малки сандвичи от франзели - 20 бр са 18 лв
5) има още ядки и хапки
6) соленки и сладки на кг - 12 лв/кг, като не те задължават да вземеш по един кг, може и по-малко
7) детския кът се заплаща отделно - 5 лв за два часа, като това включва едно рисуване на децата като мишоци и украсата на залата(/??? това не разбрах какво точно включва, защото попитах правили ли са парти с колите - ДА, искам тогава покривка и салфетки с колите и започнаха да ми показват спайдър мен, че това имали, така и не разбрах мога ли да си донеса мои или задължително трябва да купя нещо от тях или тези екстри влизат в 5-те лева на дете или не.

Няма изискване за минимална бройка, по-скоро над 10 деца в къта става гъчканица

# 58
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
KOTE, благодаря ти   bouquet
ще отида да разгледам на място. Чудя се дали да е там или в Невеляшка  Thinking
За 4 год. май и двете са подходящи.

# 59
  • Мнения: 924
KOTE, благодаря ти   bouquet
ще отида да разгледам на място. Чудя се дали да е там или в Невеляшка  Thinking
За 4 год. май и двете са подходящи.

За 4 годишни деца според мен ще е много тесничко. Детският кът е една стаичка, тясна и дълга като коридор.
Лъжата с цените на тортите на Галя е супер нагла!

# 60
  • Мнения: 4 187
А тази цена написана някъде видя ли я, Стар ? Thinking

Не, не я видях, устно ми я съобщиха! Относно надценката, би трябвало да договорят отстъпка от ЛаМор, вместо да товарят клиентите с цената !

# 61
каде мога да намеря сита на ламорето

# 62
  • Мнения: 4 187
Ако горното означава сайт, не знам дали имат!

# 63
  • Мнения: 5 178
За сайт и аз не знам, ето тук има събрани снимки на торти, които е правила Галя
http://sisee2008.multiply.com/photos/album/22/22

Нейните торти са бутикови, така че може да си измислите модел, да и дадете снимка от интернет и да говорите с нея дали може да я направи. В цеха имат огромен каталог с торти, които е правила, тези на страницата на Сиска са само малка част

# 64
  • Мнения: 4 187
 Peace От това поне може да се добие представа за какво става въпрос! Голяма красота  Heart Eyes!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Запис да следя. Peace

# 66
  • Мнения: 2 957
...тук има събрани снимки на торти, които е правила Галя
http://sisee2008.multiply.com/photos/album/22/22

Много красиви!

# 67
  • Мнения: 398
Тази седмица и ние имахме лошият късмет приятелки от квартала да ни поканят в това заведение,дето хич не го харесвам и съм много против да си завирам детето в такива бъцилници.О ооо ужас,толкова задимено дрехите и косите ни след това миришеха толкова силно на цигари,а пантофките и след играта направо нямам думи,черни.Не бих го посетила втори път.Аз и по горе съм писала,че съм против такива мизерни и миризливи дупки за децата ни.Аз съм пушач,но като отида на детско заведение никога не си позволявам да пуша.Според мен в заведението просто е грехота да играе детето ти ,а ти почти до главата му да пафкаш.Шок и ужас,хайде пак се нахвърлете отгоре ми,но аз никога повече не бих го посетила това заведение.

# 68
  • Мнения: 217
Тази седмица и ние имахме лошият късмет приятелки от квартала да ни поканят в това заведение,дето хич не го харесвам и съм много против да си завирам детето в такива бъцилници.О ооо ужас,толкова задимено дрехите и косите ни след това миришеха толкова силно на цигари,а пантофките и след играта направо нямам думи,черни.Не бих го посетила втори път.Аз и по горе съм писала,че съм против такива мизерни и миризливи дупки за децата ни.Аз съм пушач,но като отида на детско заведение никога не си позволявам да пуша.Според мен в заведението просто е грехота да играе детето ти ,а ти почти до главата му да пафкаш.Шок и ужас,хайде пак се нахвърлете отгоре ми,но аз никога повече не бих го посетила това заведение.


Защо си мислиш че ще се "нахвърлят" върху теб  newsm78 ?
Аз съм на същото мнение че там където играят децата не бива да се пуши.Аз също пуша тези пусти цигари но никога не си позволявам да го правя в затворено помещение където играят децата;винаги излизам от вън ако толкова не мога да издържа без цигара  Mr. Green.За мен едно детско заведение което по предназначение е такова не бива да се пуши и задължително трябва да е чисто.Все им се чудя на тези собственици на такива заведения какво искат : бърза печалба или наистина заведение за деца . Rolling Eyes.
Това е действителността във Варна няма едно детско заведение което наистина да е добро за децата.
Хайде "изядете" ме мене сега. Sick

# 69
  • Мнения: 398
Мисля си така,защото лятото имах късмета да изкажа мнение,че лятото не виждам каква е работата на родителите с деца да ги водят по такива клубове и ги посъветвах да ходят на плаж,ама уви не бях разбрана правилно и толкова упреци прочетох,то по горе се вижда,как съм изтезавала детето си в горещината на плаж,а видиш ли там колко прохладно и хубаво било.Ама аз продължавам да не виждам нищо хубаво в такива клубове.

# 70
  • Мнения: 2 957
Ама аз продължавам да не виждам нищо хубаво в такива клубове.

Не си само ти.

# 71
zdraveitЕ! ТЪрсих този детски кът но за жалост неможах да го намеря Sad  понеже кварталат не ми е познат Sad, моля ВИ даите ми някаква  по обширна информация и ако някой има снимки на дизайна на клуба ще съм му много благодарна.ВЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО newsm20

# 72
  • Мнения: 5 178
http://bgmaps.com/map.aspx?city=varna&tip=1&lang=bg
За дизайна на клуба ще потърся линкове допълнително..

Искам да споделя само, че потвърждавам думите на елними .. наистина беше ужасно запушено, не знам защо съдържателя не пусна аспирацията, а трябваше като се прибера да "ухая" на цигари Thinking

# 73
  • Мнения: 1
Аз също искам да споделя някои впечатления. Бях преди някой друг ден на рожден ден в това заведение. На нас ни обясниха, че не можем да пушим вътре, не знам при вас защо е било опушено. Като цяло всичко добре, играха децата забавляваха се. Имаше едно момиче зад бара вързано на опашка, явно някаква управителка беше, защото бая им се сопваше на другите момичета. То хубу шеф ма бива ли така пред хората. Ама тя явно си е такава щото и с клиентите кофти се държи.Както и да е. Иначе като заведение е супер. Успех им желая.

# 74
  • Мнения: 5 178
Когато ние бяхме там имаше РД - майките си пушеха, на другите маси също се пушеше..
Явно това е нововъведение с НЕпушенето, вероятно след като са получили отзиви, а вероятно и от форума  Mr. Green

# 75
  • Мнения: 1
Тази вързаната на опашка не е никаква шефка, а новата им барманка. Ужасно е досадна и се държи нагло с хората. Аз моя вече не го водя като е тя на смяна, а до колкото разбрах не съм единствена. Минавам и гледам дали е тя или питам предварително момичетата. Ей това същество ще им провали бизнеса не цигарите.

# 76
  • Мнения: 22
Тази вързаната на опашка не е никаква шефка, а новата им барманка. Ужасно е досадна и се държи нагло с хората. Аз моя вече не го водя като е тя на смяна, а до колкото разбрах не съм единствена. Минавам и гледам дали е тя или питам предварително момичетата. Ей това същество ще им провали бизнеса не цигарите.

Аз нямам такъв проблем. newsm78 Никога новото момиче не се е държало по описания начин, дори ако няма работа и синът ми е около мен тя се занимава с него.  Laughing Няма как на всички да ни харесват едни и същи хора. Naughty
Мястото е страхотно и ние често го посещаваме независимо коя барманка е на работа, в крайна сметка не тя гледа децата в детския кът.

Общи условия

Активация на акаунт