ВАРНЕНСКИ МАМИ :)- Baby Rock Asparuhovo

  • 6 714
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile
Отдавна чета темите ви, касаещи заведенията, които предлагат занимание за децата.Онзи ден обаче сама открихедна нова възможност и бързам да споделя с вас Simple Smile. Една приятелка каза, че най- после някои се сети да направи мечтаното за много от нас заведение Simple Smile и ние веднага се озовахме там - на плажа на Аспарухово вече е отворено детското заведение Baby Rock Simple Smile  Ние вече го посетихме и прекарахме много приятно! 2 детски къта ( един за по- малки и един за по- големи деца), каки аниматорки, които се занимават с малчуганите, приятна сянка за мами и татковци ( с кафенце, биричка и нещо разхладително ).Масите са разположени около детския кът и можеш да следиш дечко, където и да седнеш.  Абе кажи речи, липсваше ни до сега такова заведение за лятото във Варна. Пред заведението има плаж Hug. Мисля, че предлагат и организиране на рождени дни. Цените са много приемливи - 2лв. на дете, независимо от времето. Потърквам доволно ръчички и мисля, че знам къде ще прекараме голяма част от лятото Simple Smile

 Хайде, това е от мен, пробвайте и коментирайте Simple Smile

P.S Казаха ми, че имали и тема във Facebook.

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
а има ли и ROCК музика Wink

# 2
  • Мнения: 2 478
levkocit само да запитам, детският кът на пясъка ли е? Сещам се кое е заведението, но до миналото лято имаше само една люлка. Ще го посетим задължително!

# 3
  • Мнения: 3
всъщност това е първото заведение, като влизаш с кола Simple Smile
до колкото разбрах май е за първа година.
детските кътове не са на пясъка, а в рамките на заведението, което гледа към алеята ! Sunglasses

# 4
  • Мнения: 11 908
А аз не мога да се сетя къде е това заведение?Има ли нещо общо с Ред Рок?

# 5
  • Мнения: 1 437
Ще го посетим Peace
Да попитам как е плажът в Аспарухово?

# 6
  • Мнения: 2 478
А аз не мога да се сетя къде е това заведение?Има ли нещо общо с Ред Рок?

Да, същото е!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Да попитам как е плажът в Аспарухово?

Преди 2 години и пясъка и водата бяха по-чисти. Confused
levkocit, тези 2лв. за гледачка ли са? Задължително ли трябва да се наеме такава?

# 8
  • Мнения: 3
до колкото на мен ми стана ясно, тези два лева се плащат за посещение ( независимо колко време стоиш) за децата, които си играят в детските кътове. А иначе когато ние ходихме имаше 2 момичета, които си играеха с дечицата Simple Smile Аз лично харесвам плажа, защото е подходящ за деца, много е плитко и не е пренаселено, има чадъри и шезлонги!

# 9
  • Мнения: 11 908
Мерси на всички за информацията и уточняването, ние, макар и да не живеем в Аспарухово много обичаме да ходим точно там на плаж, а и заведението ни харесваше.Но тази година не сме открили още сезона, затова не знаехме за новостите.Ех, голяма игра ще падне!

# 10
  • Мнения: 2 960
само съм минвала покрай това заведение.Сега със сигурност ще отидем на по биричка Peace

# 11
  • Мнения: 47
Трябва да посетим това заведение.Разбрах,че са го открили на 1.06 и са детските кътове от мола/където вече няма /,преместили са се там Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8
аз водя мойта мома в аспарухово но в парка и незнаех за това заведение,обезателно ще го посетим.
Не особено във връзка със заведението,но сега и цирк май има в аспарухово видях го и това май е решение,само незнам какви са цените. Flutter

# 13
  • Мнения: 2 478
 euphoriaa къде е разположен циркът? Ако някой има повече инфо, нека сподели в кои часове има представления.

# 14
  • Мнения: 8
мерси много за заведението,днеска го посетихме,чудно си изкарахме.Ами циркът се казва "Арена" доколкото видях обаче нямам идея в колко часа има представления нямах възможност да проверя и ще го направя утре по всяка вероятност,защото искам малката да заведа.Разположен е точно преди спортната площадка със тенис кортовете и преди самия аспаруховски парк,една голяма шатра са опънали вижда се отдалече.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Интересно звучи. Ще го изпробваме утре. Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля, ако някой вече е празнувал РД там да сподели.   Hug
А как са цените в менюто? Като споменахте мола, цените да не са "молски"?  Thinking

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цените са си нормални, като за кафене. И детският кът не е нещо особено, нищо общо няма с "молския". Става за по кафе, децата се забавляваха, близостта до плажа е предимство. Аз не бих направила рожден ден там, но най-добре идете на място и го вижте. Peace

# 18
  • Мнения: 2 149
Звучи добре,и аз ще го посетя при първа възможност Wink

# 19
  • Мнения: 830
ААА супер си е заведението, на малката и направих рожд.ден там   Peace Много съм доволна!

# 20
  • Мнения: 93
Как са цените там, че на приятелка и предстои РД, менюто, тортата!!!...
Ако имате телефона да се свържем Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 241
0878 611 748 - Евгения /управител май/  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 124
ААА супер си е заведението, на малката и направих рожд.ден там   Peace Много съм доволна!

Кое точно му е супер - че е кажи-речи на улицата, добре обгазено от минаващите във въровлица коли на плажуващите.
Не мисля, че едно конче и една пързалка заслужават такива хвалебствия.

# 23
  • Мнения: 1 432
На мен не ми хареса....... Атракциона за по големи деца не на сянка, пече го адско слънце....
Да не говорим, 4е единственото нещо за хапване на децата са някакви боклуци от рода на чипса........Не ми се коментира тоалетната ,която е общата за заведението и вси4ки на плажа  Naughty

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А пък за тоалетната - трябваше да ходим в съседното заведение - Ред Рок. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 830
ААА супер си е заведението, на малката и направих рожд.ден там   Peace Много съм доволна!

Кое точно му е супер - че е кажи-речи на улицата, добре обгазено от минаващите във въровлица коли на плажуващите.
Не мисля, че едно конче и една пързалка заслужават такива хвалебствия.
Ами ние го правихме понеделник вечер и коли почти нямаше. На мен ми хареса в пъти повече отколкото бар Мишел пред Хоризонт!!!/пълна отврат е там  Twisted Evil/ Хареса ми, че имаше аниматор който се грижеше за децата и ние си приказвахме без да викаме като луди по децата. Менюто беше 9лв и включваше ползване на дет.кът, коктейл/безалкохолен естествено/сандвич, сладки, коленки, пуканки и шапки за децата. Единственият недостатък беше наистина тоалетната ама скоро и това сигурно ще оправят. Заведението отвори това лято. И наистина ми хареса, отидете вечер да видите колко е спокойно и приятно!  Peace
пп. можеш да си внесеш каквото поискаш без никакви ограничения, достатъчно е кувертите на децата.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Някой с пресни впечатления?   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт