Да си разтълкуваме съня

  • 86 069
  • 922
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 537
Рядко сънувам, но повечето ми сънища са се сбъдвали. Спомням си, че преди да се запозная с мъжа си ходех с един друг. Една вечер сънувах, че тогавашното ми гадже ми идва на гости с още едно момче, светлокосо, къдраво. Та другото момче ми подари една бежава роза с многооо дълга дръжка. А и не бях у дома, а в някаква друга къща, която обаче знаех че е моя. Четох, че като ти подарят цвете с дълга дръжка означавало дългогодишна връзка. Вече 9 години сме с този светлокосия.  Mr. Green
Последния ми сън, за който си спомням е че отивам на работа и виждам голямо, дърво, цялото отрупано с цветове /слива мисля, че беше, през пролетта го сънувах/, откъснах си едно клонче. Четох, че означавало успехи, ама... newsm78
Кажете, ако знаете още някое значение.

# 76
  • Мнения: 49
Рядко сънувам, но повечето ми сънища са се сбъдвали. Спомням си, че преди да се запозная с мъжа си ходех с един друг. Една вечер сънувах, че тогавашното ми гадже ми идва на гости с още едно момче, светлокосо, къдраво. Та другото момче ми подари една бежава роза с многооо дълга дръжка. А и не бях у дома, а в някаква друга къща, която обаче знаех че е моя. Четох, че като ти подарят цвете с дълга дръжка означавало дългогодишна връзка. Вече 9 години сме с този светлокосия.  Mr. Green
Последния ми сън, за който си спомням е че отивам на работа и виждам голямо, дърво, цялото отрупано с цветове /слива мисля, че беше, през пролетта го сънувах/, откъснах си едно клонче. Четох, че означавало успехи, ама... newsm78
Кажете, ако знаете още някое значение.
дърво да сънуваш значи дом,мисля че съня ти означава някакъв личен бизнес или нещо такова което ще правиш с желание и любов,ще си осигуриш място там

# 77
  • Мнения: 806
Писах и в друга тема за този сън който не притесни.
Сънувах, че изгубих синът си.  Търсих го през градове, гори.... на всякъде.  После се озовах в една стая, седя и се вайкам, на къде да тръгвам да го търся.  Вратата се отвори и влезе покойната жена на баща ми с детето ми на ръце.  Донесе ми го.

Много се притесних от този сън.  Това беше преди около 1-2 седмици.  Нищо не се е случило до сега.  Какво може да означава това?

Сънувах онзи ден, че ровя в една тоалетна  Sick и вадя л**на.  Гадост.

# 78
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
Ох, момичета, снощи сънувах, че нямам нито един истински
зъб в устата си. На горната челюст имах протеза - много
красиви и бели зъби, а на долната все още нямах нищо.
Отворих уста и някаква ръка се протегна и ми сложи долната
протеза - грозна, с жълти зъби, а резците наклонени навътре.
Оглеждам се в огледало и се ядосвам защо са ми направили
така нескопосано протезата, къде са гледали ooooh! И взех,
че я махнах.

Вени 2202 - сънят ти е хубав, не се плаши. Змията наистина е,
коварство и интрига, но в  твоя случай без опасност. Майка ти
ще те закриля и спаси. (Според Фройд змията е фалос.)

Блубел - просто усетих страха ти. Най-доброто, което може да
направиш за собственото си успокоение, е да отидеш при
специалист - психоаналитик. Те са учили тълкуване на сънищата.
Каквато и да е таксата за един сеанс поне ще знаеш, че си
взела и мнението на учен. Ако караш така всеки ден ще си
преобърнеш живота, а и наистина може да създадеш реална
ситуация с непрекъснатото повтаряне на един и същи мисловен
модел.

Албена 13 - според мен покойната жена ще направи нещо много
добро за сина ти. Ще го предпази от някаква беда. Л.....а са наистина
мръсотия, но в някакви взаимоотношения. Неприятно е, но не е
болка за умирачка.

# 79
  • Мнения: 49
Писах и в друга тема за този сън който не притесни.
Сънувах, че изгубих синът си.  Търсих го през градове, гори.... на всякъде.  После се озовах в една стая, седя и се вайкам, на къде да тръгвам да го търся.  Вратата се отвори и влезе покойната жена на баща ми с детето ми на ръце.  Донесе ми го.

Много се притесних от този сън.  Това беше преди около 1-2 седмици.  Нищо не се е случило до сега.  Какво може да означава това?

Сънувах онзи ден, че ровя в една тоалетна  Sick и вадя л**на.  Гадост.
мисля си че тази жена закриля сина ти и съня ти е показателен ,не чакай нещо да се случи,казва ти се  за да си по-спокойна.Втория ти сън значи пари,ще спечелиш,ще вземеш....

# 80
  • Мнения: 49
Ох, момичета, снощи сънувах, че нямам нито един истински
зъб в устата си. На горната челюст имах протеза - много
красиви и бели зъби, а на долната все още нямах нищо.
Отворих уста и някаква ръка се протегна и ми сложи долната
протеза - грозна, с жълти зъби, а резците наклонени навътре.
Оглеждам се в огледало и се ядосвам защо са ми направили
така нескопосано протезата, къде са гледали ooooh! И взех,
че я махнах.

Вени 2202 - сънят ти е хубав, не се плаши. Змията наистина е,
коварство и интрига, но в  твоя случай без опасност. Майка ти
ще те закриля и спаси. (Според Фройд змията е фалос.)

Блубел - просто усетих страха ти. Най-доброто, което може да
направиш за собственото си успокоение, е да отидеш при
специалист - психоаналитик. Те са учили тълкуване на сънищата.
Каквато и да е таксата за един сеанс поне ще знаеш, че си
взела и мнението на учен. Ако караш така всеки ден ще си
преобърнеш живота, а и наистина може да създадеш реална
ситуация с непрекъснатото повтаряне на един и същи мисловен
модел.

Албена 13 - според мен покойната жена ще направи нещо много
добро за сина ти. Ще го предпази от някаква беда. Л.....а са наистина
мръсотия, но в някакви взаимоотношения. Неприятно е, но не е
болка за умирачка.
вчера писа за зъби и сънища твоят сън наистина ли го сънува или си правиш майтап,ако си го сънувала означава безмислени проблеми които можеш да махнеш от главата си-но аз мисля че всичко е от това което писахме в темата

# 81
  • Мнения: 125
 Съня ми от тази сутрин. Минавам покрай мой много близък, на който временно не говоря, а той с някакъв непознат мъж. Доближих се до непознатият и го близнах по ръката, еротично- закачливо , а той после дойде при мен може би за флирт.После едвам се откопчих от него, търсих си колата да си тръгна по най-бързия начин, намерих я със отворени врати и не можех да запаля, но някак си изчезнах. После имаше някакво продължение на съня, в което ми казват ,че този моя познатия вече го няма сред нас, срещам жена му и тя го потвърди, че въпросната вечер се  е прибрала с нейната кола, а мъжът й изобщо не се е прибрал , а е останал с този от който аз избягах и с който флиртувах. Плакахме и двете че е умрял, но никой не го е видял мъртъв а по- скоро като безследно изчезнал. Почти не можех да повярвам, че е мъртъв, яд ме хвана на този непознатия, че той му е направил нещо. Абе като се събудих ми олекна.

# 82
  • Мнения: 1 047
Съннувах, че съм със супер мими минижуп, който не скрива нищо.
А отдолу съм без бельо.

Идеи?

# 83
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
а аз снощи сънувах,че топам топка все едно играя баскетбол ,но около мен нямаше други нито кош,сама си топам топката и подскачам.какво ли значи...... Thinking

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Преди години много често сънувах, че  се оказвам на улицата боса, без обувки, от което ми ставаше адски неприятно.
Напоследък неприятната ситуация в съня ми е следната: аз съм ученичка/студентка, отивам в съответното учебно заведение, и не си знам нито програмата, нито къде ми е класът/групата.
Друго, което често сънувах, е че дъщеря ми пада от високо. Ужасен кошмар.
Общо взето, мога сама да си разяснявам сънищата, като важи правилото, че ако сънувам нещо приятно, то ще ми се случи нещо хубаво, както и обратното - ако сънят е гаден, ще имам проблеми.
А от общите тълкования едно съм признала, че се сбъдва абсолютно винаги - ако сънувам сняг, се разболявам, а напоследък ако не аз, то малката.

Пп: напоследък пък сънувам ситуации от работата с клиенти, които на другия ден идват действително с поръчки  Crazy

# 85
  • Мнения: 593
Съннувах, че съм със супер мими минижуп, който не скрива нищо.
А отдолу съм без бельо.

Идеи?

Ще преоткриеш сексуалната си ориентация.  Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 49
Съня ми от тази сутрин. Минавам покрай мой много близък, на който временно не говоря, а той с някакъв непознат мъж. Доближих се до непознатият и го близнах по ръката, еротично- закачливо , а той после дойде при мен може би за флирт.После едвам се откопчих от него, търсих си колата да си тръгна по най-бързия начин, намерих я със отворени врати и не можех да запаля, но някак си изчезнах. После имаше някакво продължение на съня, в което ми казват ,че този моя познатия вече го няма сред нас, срещам жена му и тя го потвърди, че въпросната вечер се  е прибрала с нейната кола, а мъжът й изобщо не се е прибрал , а е останал с този от който аз избягах и с който флиртувах. Плакахме и двете че е умрял, но никой не го е видял мъртъв а по- скоро като безследно изчезнал. Почти не можех да повярвам, че е мъртъв, яд ме хвана на този непознатия, че той му е направил нещо. Абе като се събудих ми олекна.
за мен съня ти е провокиран изцяло от ежедневни емоции,оправяй си бързо отношенията с хората да не твариш подсъзнанието си

# 87
  • Мнения: 3 641
Сънувам често змии, от малка.Ужас! Понякога баща ми идва и ги убива друг път пълзят по мен или около мен. Незнам какво да мисля вече Confused

# 88
  • Мнения: 806
divayla92 Благодаря ти.  Да знаеш, че ще ти пиша всеки ден с сънищата си от предишната нощ, за да ми ги обясниш.  От къде знаеш за сънища?

# 89
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
divayla92,  Laughingне се шегувам, сънувах този сън и ми е
неприятно цял ден, защото знам, че да сънуваш
зъби не е хубаво, но не можах да го разтълкувам,
затова го написах тук. Не бяха нито здрави зъби,
нито гнили, нито падаха, та се видях в чудо.
Дори мислех да потърся в нета, но ти си ми обяснила
вече. Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт