ленено или рибно масло

  • 5 516
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
може би е дискутирана тази тема , но не мога да я намеря... кое масло е по-добро за кожата и косата ?

# 1
  • Мнения: 1 280
И двете. Аз ги пия сутрин,първо лененото семе с кис,мляко,после докато си направя кафето,и глътвам 2 капсули рибено масло,големи по 1 200 мг. Много съм доволна във всяко отношение,казва ти го човек,койото ги пие около 2 години ,може и повече да е.. Капсулите ми стоят до опаковката с кафето,няма как да ги пропусна...аз само това пия ,по витамини не си падам,защото ми възбуждат апетита. Пий ги и двете неща !

# 2
  • Мнения: 35
А би ли казала какво рибено масло пиеш?Благодаря!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
И двете. Аз ги пия сутрин,първо лененото семе с кис,мляко,после докато си направя кафето,и глътвам 2 капсули рибено масло,големи по 1 200 мг. Много съм доволна във всяко отношение,казва ти го човек,койото ги пие около 2 години ,може и повече да е.. Капсулите ми стоят до опаковката с кафето,няма как да ги пропусна...аз само това пия ,по витамини не си падам,защото ми възбуждат апетита. Пий ги и двете неща !
Аз също ,но вместо рибено масло пия зелен чай и съм много доволна и препоръчвам горещо даже и на тези които са "Тома Неверни".

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не ти ли се отваря апетит от рибеното? детето вземаше 2 г и си оправи килограмите,преди нямаше апетит! дадоха го за укрепване на организма! сега е добре с килцата!аз съм доволна за него, но за 4овек ,искаш да слабее не смея,макар,4е имам нужда! пак ще купя в бг да имам запас, като го пиеше ,по-малко боледуваще, не знам има ли връзка!

# 5
  • Мнения: 97
Еднакво добри са и двете, но може би предпочитанията ми клонят повече към лененото. И двете съдържат незаменимите мастни киселини Омега 3, които са съставна част от клетъчните мембрани, но не се произвеждат в организма и се набавят само с храна или хранителни добавки. Аз лично ги ползвам от година, в началото ползвах само рибено, но от 6 месеца ги редувам. Напълно ми спря косопада, а освен това преди косата ми беше много суха, можех да не я мия и по 10 дни, а сега си е нормална, само изтощените от къдренето краища не са се оправили.

# 6
  • Мнения: 66
значи и аз ще пия и двете , вече си купих рибено от сьомга и ленено на GNC .  и понеже проверих цените в щатите се оказа , че лененото на барлийнс е 300% по-съпо в България. много са нагли от аптечната мрежа...

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
значи и аз ще пия и двете , вече си купих рибено от сьомга и ленено на GNC .  и понеже проверих цените в щатите се оказа , че лененото на барлийнс е 300% по-съпо в България. много са нагли от аптечната мрежа...
Ленено семе 0.250 кг.  в диетичен магазин струва 1.25 лв

# 8
  • Мнения: 1 280
Аз пия ленено семе на Napolina, много е добро, вакумирано, направо си е смляно и готово за  в киселото ми мляко,а рибеното масло го редувам,различни си взимам...

# 9
  • Мнения: 2 068
За втори път пия омега 3 /рибено с витамин Е/и такъв апетит ме гони  ooooh! че реших да го спра за известно време. Първият път нямам спомен да ми се е отразило така.
Вие как сте с апетита? Има ли решение на проблема? Ако го пия вечер дали пак ще ми се яде толкова много?  Rolling Eyes Много въпроси задавам

# 10
  • Мнения: 4 806
Пия и двете, като ги редувам. Всъщност, трябва да се знае каква е необходимата дневна доза Омега 3 и не бива да се надвишава. Всичко е добре с мярка. Никога не съм имала увеличен апетит от което и да е от тях.

# 11
  • Мнения: 97
Кalaka, по принцип омега-3 се пие по два или три пъти на ден/в зависимост от това колко мг е таблетката/ по време на хранене или непосредствено след него. Учудваме че не го пиеш вечер. Аз пия омега-3 почти година и не ми се отразява на апетита, какъвто по принцип нямам.

# 12
  • Мнения: 2 068
Пия го само сутрин със закуската и пия само 1000мг защото някъде бях чела че тези мг са достатъчни за организма.

# 13
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте!

Аз си бях купила Омега 3, но започнаха да ми излизат много херпеси и пъпки по лицето...Направо кошмар!Реших, че е от него и го спрях.При някой има ли такава реакция?

# 14
  • Мнения: 37
в Рибеното масло омега 3 е разградено до DHA и   EPA , което всъщност организма използва и така му го даваме на готово в подходящо съотношение.  Лененото масло е омега3 и организма си я разгражда до тези две съставки. Това го намерих и в доста по подробен вариант естествено в гугъл. Вкъщи съпругът ми употребява Триомега. Гарантирано не отваря апетита, както и няма неприятен вкус след като го изпие.  Напротив казва , че се чувства по- тонизиран, когато го сравнява с витамините обикновено разтворими.

Общи условия

Активация на акаунт