Студени супи

  • 8 246
  • 40
  •   1
Отговори
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Летните горещини малко ми убиват апетита за горещи манджички. Дайте идеи и рецепти за студени супи, че само таратор ни втръсна.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 505
Хаха и на мен таратор ми омръзва само,затова пък обожавам крем супа от грах особенно студена и всякакви крем супи предолагам стават.Ето в моите лиубими я има рецептата по която я правя аз крем супата от грах.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289780.0

# 2
  • Мнения: 10 982
Доматена супа Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Препоръчвам супа от тиквички, с малко ориз, подправена с копър и застроена само с кисело мляко. Много приятна и разхлаждаща за горещите дни.

# 4
  • Мнения: 6 711
Препоръчвам супа от тиквички, с малко ориз, подправена с копър и застроена само с кисело мляко. Много приятна и разхлаждаща за горещите дни.

А може ли точната рецепта?  Hug

# 5
  • Мнения: 44
Ние много обичаме през лятото студените супи.Правя супа тиквички,зелен боб и крем супа от картофи с заквасена сметана.

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Зеленчукова супа.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 576
По принцип почти всички без месни, зеленчукови супи могат да се ядат студени, съответно за лятото са подходящи. Заместител на нашият таратор е гаспачото. Преди няколко години в "Бон Апети" Иван Звездев направи Гаспачо Андалусия. Изключително вкусно е и винаги, когато имам време го правя.

# 8
  • Мнения: 5 173
По принцип почти всички без месни, зеленчукови супи могат да се ядат студени, съответно за лятото са подходящи. Заместител на нашият таратор е гаспачото. Преди няколко години в "Бон Апети" Иван Звездев направи Гаспачо Андалусия. Изключително вкусно е и винаги, когато имам време го правя.
А рецепта ще може ли?

# 9
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Докато се ровя в нета за рецепти, откривам много студени плодови супи.  newsm78  Някой хапвал ли е такива ? Кога се ядат ?

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Докато се ровя в нета за рецепти, откривам много студени плодови супи.  newsm78  Някой хапвал ли е такива ? Кога се ядат ?
Плодова супа ми звучи някак си... Crazy

# 11
  • Мнения: 21
Кисел таратор .Студена вода със ситно нарязана краставица ,сол оцет олио на вкус.Може  би този таратор ще се впише по-добре при летните салати,защото не замества  основното ястие.

# 12
  • Мнения: 5 173
На мен плодова супа ми звучи като десерт, не като супа за наяждане.

# 13
  • Мнения: 743
По принцип почти всички без месни, зеленчукови супи могат да се ядат студени, съответно за лятото са подходящи. Заместител на нашият таратор е гаспачото. Преди няколко години в "Бон Апети" Иван Звездев направи Гаспачо Андалусия. Изключително вкусно е и винаги, когато имам време го правя.
Това Гаспачо ни стана любимо само ние добавяме и малко сиренце Peace
Ето я рецептата http://www.bonapeti.tv/recipe_view.php?t=meal&id=1502 - не знам дали съм успяла да я сложа, че нещо не успявам с рецептите от този сайт  newsm78

# 14
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ето и останалите студени супи:  Crazy
http://www.bonapeti.tv/recipes.php?t=meal&pid=3&id=32

Общи условия

Активация на акаунт