Отговори
# 30
  • Мнения: 46 510
Не е проблема в килограмите значи, не знам, на 16 г. цикълът още не е нормализиран, така че е възможно и да няма проблем, новсе пак иди на още един лекар  Hug

# 31
  • Мнения: 2 926
И аз мисля като Не се сърди, човече още си малка и цикълът ти не е нормализиран.
Иначе кажи на майка си по какви лекари ходиш и какви проблеми имаш.
Сигурно те е страх, че ще разбере за половият ти живот, но това рано или късно ще стане.
По-добре рано, за да не си довлечеш проблеми.

# 32
  • София
  • Мнения: 16 024
1. Кажи на майка си.
2. Тя утре да поиска направление. Ако докторката откаже само я информирайте, че до края на юни може да я смените.
3. Отиди и на друг гинеколог и на ендокринолог.
Докато чакаш - 3-4 месеца може да се спука киста и да си отидеш от  перитонит.
Какво толкова криеш от майка си, ако е за секса - няма смисъл. На 16 е нормално и няма да се отчиташ на  никого кога, защо, с кого.
Но ако дъщеря ми пусне тема във форум, а не ми каже за здравни проблеми много ще се замисля за всичко. Нали майката е най-близка.
Не бих я упреквала за секс, майка съм от кръста нагоре.

# 33
  • Мнения: 155
ОК, щом така си си решила, но човек прочитайки заглавието на темата ти изпада в шок, с тия големи букви и този голям проблем, явно нещата са доста пресилени. Не знам, чудя се дали другия път ще те взема насериозно. Дано всичко е наред и няма проблеми!
Мерси все пак за пожелянието всичко да е наред и да нямам проблем.И все пак  е вярно, че заглавието е малкоо пресилено, защото тогава се бях стресирала, защото ми омръзна.... Но сега се успокоих  Wink  Mr. Green

Е, със сигурност стреса не помага, спокойствието е много важно, понякога организма реагира на стреса по неочакван за нас начин. Мен разговора с майка ми, сестра ми, винаги ме е успокоявал  Wink

# 34
  • Мнения: 131
Благодаря на всички за отговорите и то много благодара   bouquet   Hug .И все пак ще си изчакам да вида как ще е другите месеци и ако е зле ще кажа на майка си.Знам, че ще ми кажете да не чакам, но аз съм си решила така и съм си инатче  Mr. Green  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 258
 Аз нещо не мога да разбера!Хем искаш ПОМОЩ,хем си твърдоглава и вече си решила какво да правиш!Аиша е много права.Ти можеш да си чакаш да видиш какво ще стане не месец-два а докато не навършиш 20.Това е здравето ти,не се бъзикай !

# 36
  • София
  • Мнения: 3 610
Мило момиче,аз бях с твоя проблем от 14г възраст.Дори малко по-сложен защото като ми дойдеше кафяво и можеше да не ми спре 2 дори 3 мес.Оказаха се поликистозни яйчници и хормонални проблеми.Почнах най-различни хапове без особен резултат.Накрая минах на противозачатъчни (специално изписани от лекар) и горе-долу се нормализирах.Като ги спрях ,проблемите пак се появяваха и така докато не родих(на 27г).Сега проблемите вече са в миналото(завинаги надявам се) Praynig
Така,че потърси по-сериозно мнение на специалист,детски акушер-ендокринолог  и не чакай нещата да минат сами. Hug

Общи условия

Активация на акаунт