Piz Buin

  • 22 517
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
откъде си вземате серия на Piz Buin на мен ми трябва за тен на морето на какво мирише доволни ли сте.

# 1
  • Мнения: 31 170
Купувам ги от аптеката, много съм доволна и от аромата им и от ефекта. Само цената им не е много добра, но за това качество ще го преглътна. Grinning

# 2
  • Мнения: 1
Аз си ги взимах от една аптека в Дианабад и бях супер доволна, но от както спряха да зареждат техни продукти не съм ги виждала никъде честно казано Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 631
Авторката, от къде си, бе, джанъм??  Laughing

За София мога да кажа откъде си го купих аз, макар да съм от Пловдив....  Rolling Eyes

А иначе за самите продукти няма какво да кажа. Не правя компромиси дори заради цената и вече 3-ти сезон съм само с Piz Buin.  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 3 641
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 74
Купувам ги от аптеката, много съм доволна и от аромата им и от ефекта. Само цената им не е много добра, но за това качество ще го преглътна. Grinning

 Peace

# 6
Аз си ги поръчвам от чужбина....

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 67
Хора кажете, моля, някой виждал ли е продуктите на Piz Buin в Стара Загора. Аптеките в които питах ме гледаха като полезно изкопаемо, а аз много съм се навила да си купя Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 631
Хора кажете, моля, някой виждал ли е продуктите на Piz Buin в Стара Загора. Аптеките в които питах ме гледаха като полезно изкопаемо, а аз много съм се навила да си купя Rolling Eyes

Нямаш ли приятели в София, да ти ги пратят по автобуса  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 31 170
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug
Мисля че имат, а балсама за устни им е върха. Крема за тяло също. въбоще високо качество на всички продукти. А аромата им... ммм. Чудесен. Най-добрите продукти за мен и семейството ми.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 214
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?

# 11
  • Мнения: 0
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?
Мисля,че тези аптеки ги има само в София.
Колкото до продуктите.........нямам думи! Това е марката! #2gunfire

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 840
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?
Мисля,че тези аптеки ги има само в София.
Колкото до продуктите.........нямам думи! Това е марката! #2gunfire
Кого стреляш?

# 13
  • Мнения: 38
Откакто ги открих през далечната 2006 г. - това е козметиката за възрастни за плажа в нашето семейство. Невероятни ефект и аромат.  Peace Тази година дори има серия за предразположена към слънчева алергия кожа и активатор за тен /ух, как се изразих, дано да ме разберете!/  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 120
Не са лоши но и трудно се намират ?
Ако някоя мама скоро си е купила да каже партидата до кога е годна ,че има много застояли слънцепредпазните на всякъде.


Откакто ги открих през далечната 2006 г. - това е козметиката за възрастни за плажа в нашето семейство. Невероятни ефект и аромат.  Peace Тази година дори има серия за предразположена към слънчева алергия кожа и активатор за тен /ух, как се изразих, дано да ме разберете!/  Simple Smile

# 15
  • Варна
  • Мнения: 57

И за мен са най - добри! Мисля, че точно Piz Buin няма как да са с изтекъл срок защото миналата година нямаше внос и всички налични количества бяха изчерпани.

# 16
  • Мнения: 2 631
Не са лоши но и трудно се намират ?
Ако някоя мама скоро си е купила да каже партидата до кога е годна ,че има много застояли слънцепредпазните на всякъде.


Не знам Пиз Буин как ще се застои в България  Mr. Green, но щом казваш.....  Rolling Eyes

А иначе моя по спомени май е годен до 10.2011 г.  Thinking Ама не съм сигурна...

# 17
  • Мнения: 1
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug

Ахаммм Winkима .Като цена около 35 лв. беше,но информацията,която имам е доста стара, сега може да са ги увеличили .

# 18
  • Мнения: 3 641
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug

Ахаммм Winkима .Като цена около 35 лв. беше,но информацията,която имам е доста стара, сега може да са ги увеличили .
Тенкс, нали не пада като другите бронзанти от рода на Лореал, т.е .да става "петниста хиена" Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug

Ахаммм Winkима .Като цена около 35 лв. беше,но информацията,която имам е доста стара, сега може да са ги увеличили .

В аптеки "Ремедиум" цената им е 40лв

# 20
  • Мнения: 2 631
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug

Ахаммм Winkима .Като цена около 35 лв. беше,но информацията,която имам е доста стара, сега може да са ги увеличили .

В аптеки "Ремедиум" цената им е 40лв

На автобронзатите или на всичките им продукти??  Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Мдаааа,в аптека "Марешки" на бул. Владислав има продуктите. Аз си взех олиото и Тен Пролонгър  Peace

# 22
  • Мнения: 6 618
Лосионите с фактор  от 200мл. са към 24лв -това е в Русе .

# 23
  • Мнения: 6 618

Да попитам това ли е за тен?
Използвал ли го е някой?

# 24
  • Мнения: 0
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?
Мисля,че тези аптеки ги има само в София.
Колкото до продуктите.........нямам думи! Това е марката! #2gunfire
Кого стреляш?
Искам да кажа, че това е целта!

# 25
  • Мнения: 6 618
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?
Мисля,че тези аптеки ги има само в София.
Колкото до продуктите.........нямам думи! Това е марката! #2gunfire
Кого стреляш?
Искам да кажа, че това е целта!
Какво имаш предвид?Не харесваш продуктите?

# 26
  • Мнения: 1 368
Лосионите с фактор  от 200мл. са към 24лв -това е в Русе .


Iliana_ в коя аптека ги има?(преди 2г. ги гледах в Оптима, но не съм ходила отдавна там)

# 27
  • Мнения: 6 618
Лосионите с фактор  от 200мл. са към 24лв -това е в Русе .


Iliana_ в коя аптека ги има?(преди 2г. ги гледах в Оптима, но не съм ходила отдавна там)
В аптеката в Роял център как се казва не знам.

# 28
  • Мнения: 1 368
Цитат
В аптеката в Роял център как се казва не знам.

Да, тя също е Оптима.
10х, Iliana_   Hug

# 29
  • Мнения: 431
Чудех се дали да ги пробвам, гледaм че тук много се предлагат. От сайта им може да определиш кой продукт е за твоята кожа Peace http://www.pizbuin.com/

# 30
  • Мнения: 20
http://www.apteki-optima.com/?cid=86&productID=3742
това някой поръчвал ли го е ?ползвали ли сте го.какъв е резултата

# 31
  • Мнения: 29
Аз си поръчах от ebay uk - 200 мл 15 фактор и 200 мл 30 фактор ( от серията им предпазваща и от слънчева алергия). Цената им + пощенските до БГ излезе 42 лв. Дойдоха за 3 работни дни. Дали съм доволна ще разбера след няколко дни  Grinning.

# 32
  • Мнения: 31 170
Аз съм най-доволна точно от 30 и от 15 фактор.

# 33
  • Мнения: 29
Аз съм най-доволна точно от 30 и от 15 фактор.


Дано и аз да остана доволна Praynig Тази година не съм си подготвила кожата за плаж - нито един солариум. Така че отивам "на голо" Laughing

# 34
днес ходих до Гърция и си взех Piz buin skin radiance face cream за 9 евро ..Някой ползвал ли го е? За пръв път ще ползвам слънцезащитни продукти на тази марка, дано не ми излязат пъпчици, защото кожата ми е много чувствителна

# 35
  • Мнения: 56
В Гърция тази марка се продава по супермаркетите-чудно ми е защо в Бг се продава в аптеките Rolling Eyes и толкова трудно се намира? newsm78

# 36
  • Мнения: 483
В Гърция тази марка се продава по супермаркетите-чудно ми е защо в Бг се продава в аптеките Rolling Eyes и толкова трудно се намира? newsm78
Защото бяха спряли вноса и всички количества се изчерпаха. Тази година има внос, но е много ограничен и се продават на много малко места.

# 37
  • Мнения: 164
http://www.apteki-optima.com/?cid=86&productID=3259
Момичета,някоя от вас да е ползвала това чудо?
Пише,че има предпазващи филтри,но няма указан фактор  newsm78.
Аптекарката ме увери,че ще е достатъчно предпазващо средство и няма да изгоря,но друга ми каза ,че не е достатъчно и,че това е само ускорител за тен.Така или инъче аз вече го купих,но Ви моля ако сте го ползвали да споделите дали е достатъчна защитата му или не?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 57
Aз съм го ползвала, но определено не е за бяла кожа, а за кожа, която вече има тен или не е предразположена към изгаряне. Според мен е добре да започнеш с по - висок фактор и после с този продукт. Peace

# 39
  • Мнения: 164
Aз съм го ползвала, но определено не е за бяла кожа, а за кожа, която вече има тен или не е предразположена към изгаряне. Според мен е добре да започнеш с по - висок фактор и после с този продукт. Peace

S-ena,аз имам  тен от солариум и 3-4 слънчеви бани,смяташ ли,че в такъв случай мога да разчитам само на PIZ BUIN BRONZE като достатъчно? Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 57
Не искам да те обърквам но щом кожата ти има основа, т.е. не е бяла, можеш да си го използваш.

# 41
  • Мнения: 164
Не искам да те обърквам но щом кожата ти има основа, т.е. не е бяла, можеш да си го използваш.

s-ena   bouquet

# 42
  • Мнения: 505
Още едно място във Варна - срещу бензиностанцията на OMV (ъгъла на д-р Железкова и МИР). Много хубав магазин за медицинска козметика, с учудващо добре подготвени консултанти. Цените са в рамките на 35 - 40 лв., в зависимост от продукта. Тази седмица обещаха, че ще доставят и сухо олио. 

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Кое е сухото олио? Това ли?

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 14:05 от mari6a

# 44
  • Мнения: 505
Да, от тази серия е

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Имам го, но чак сега забелязах, че пише "сухо олио". Ох, много е хубаво. Аз си взех от Марешки. Ползвам го вече трета година и не знам дали бих го заменила с друг продукт  Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 57

[/quote]
Имам го, но чак сега забелязах, че пише "сухо олио". Ох, много е хубаво. Аз си взех от Марешки. Ползвам го вече трета година и не знам дали бих го заменила с друг продукт  Peace
[/quote]
 
И на мен ми е любимо! Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 389
Момичета  моля ви кажете в София от къде да си купя продуктите на PIZ BUIN
От миналата година го издирвам по магазините

# 48
  • Мнения: 38
Момичета  моля ви кажете в София от къде да си купя продуктите на PIZ BUIN
От миналата година го издирвам по магазините


Като тръгнеш от Патриарха по Витошка в посока Света Неделя през няколко преки една от друга от дясната страна има 2 много добре заредени аптеки. Там има такава козметика, от там си ги купувам аз. Не помня обаче как се казваха аптеките. Дано да мога да съм ти полезна Peace

# 49
  • Мнения: 389
Благодаря сетих се къде са и отивам

# 50
  • Мнения: 557
Да питам ако някой знае PIZ BUIN - имат ли продукт за след слънце. Thinking?

# 51
# 52
  • Мнения: 3 641
А някой да си е купувал продукти на PIZ BUIN от Хондос Център в Атина? Да знам дали да пращам свеки да ми вземе Mr. Green

# 53
  • Мнения: 56
А някой да си е купувал продукти на PIZ BUIN от Хондос Център в Атина? Да знам дали да пращам свеки да ми вземе Mr. Green
Ох,любимият ми магазин smile3521-ейййй на скоро ходих ама не се спрях да огледам слънцезащитните кремове newsm12,да ти кажа съм почти 100% сигурна ,че я има тази марка,просто няма как да я няма -в Хондоса има всичкоооо Hug(PIZ BUIN щом ги има в супермаркетите-100%  ще ги има и в Хондоса) Peace

# 54
  • Мнения: 183
Много се колебая между лосион с фактор 15 и олиото. Praynig помогнете.Интересува ме олиото много ли мазнее и дали не се изгаря бързо с него   bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Ами ... аз досега само с олиото не съм изгаряла, ама аз по принцип съм си с леко матова кожа. Ако си с бяла кожа по-добре ползвай първо с фактор, после олиото  Peace

# 56
  • Мнения: 522
http://www.fragrancedirect.co.uk/P/Piz-Buin/icat/pizbuin&tem … amp;layout=search

В този сайт са на прекрасни цени продуктите

# 57
  • Мнения: 56
В Атина продуктите им са 8-10 евро -днес ги гледах,в Бг незнам колко са ,но тук цената е добра според мен Peace

# 58
  • Мнения: 557
Един въпрос  Laughing.Някой ползвал ли е това

 

и дали има блясък - защото пише че е червило - а пък е и за мъже? Thinking

Освен това се колебая му тези два продукта

- само че 30 SPF

- пак  30 SPF

Вече си взех After sun лосион  bowuu - мирише много приятно.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Балсама за устни няма блясък. Страхотен продукт, както всички на Пиз Буин, де  Wink

# 60
  • Мнения: 2 407
Благодаря сетих се къде са и отивам
Има ли ги още?

# 61
  • Мнения: 557
Балсама за устни няма блясък. Страхотен продукт, както всички на Пиз Буин, де  Wink

 Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз искам балсамчето, сухото олио и tan prolonger-a  Whistling

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Aз искам балсамчето, сухото олио и tan prolonger-a  Whistling
хаха, и аз точно този комплект си купих  Laughing
Обаче се замислям дали да не си взема и нещо за лице, ползвам на Авен, ама свършва вече  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 914
Koлко ти излезнаха общо?  newsm78

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Koлко ти излезнаха общо?  newsm78
Около 50-52 лв

# 66
  • София
  • Мнения: 1 914
Хм, тук са по- скъпи. Money

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Ами олиото е 22,80, тен-пролонгър е 18,20, а балсама е 11 лв  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 17 407
Още едно място във Варна - срещу бензиностанцията на OMV (ъгъла на д-р Железкова и МИР). Много хубав магазин за медицинска козметика, с учудващо добре подготвени консултанти. Цените са в рамките на 35 - 40 лв., в зависимост от продукта. Тази седмица обещаха, че ще доставят и сухо олио. 

ЪХъ- дрогерия Дермалайт. Според информация в нета, там би трябвало да се намират и продукти на Палмърс. Аз не видях, но да не излизам извън темата.

# 69
# 70
  • Мнения: 183
Tan prolonger- a нали е за запазване на тен и става и за след солариум  newsm78 А лосионите попиват ли или си остава мазничко?  Hug

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз заложих тази година на PIZ BUIN. Взех си IN SUN SPF 10 и AFTER SUN TAN INTENSIFIER  Grinning  но се чудех кодът, който е отдолу дали е срока на годност или датата на производство. Някой по-запознат ще сподели ли?
Дано е второто Praynig защото моят завършва на 8

# 72
  • Мнения: 55
И аз заложих тази година на PIZ BUIN. Взех си IN SUN SPF 10 и AFTER SUN TAN INTENSIFIER  Grinning  но се чудех кодът, който е отдолу дали е срока на годност или датата на производство. Някой по-запознат ще сподели ли?
Дано е второто Praynig защото моят завършва на 8

Откъде ги закупи в Пловдив?

# 73
  • Мнения: 79
 Simple SmileКъде мога да  намеря продуктите им  в Русе,някой знае ли?  bouquet

# 74
  • Мнения: 6 618
Simple SmileКъде мога да  намеря продуктите им  в Русе,някой знае ли?  bouquet
Аптека Оптима в Роял център ,но преди седмица имаще 4-5 продукта само.

# 75
  • Мнения: 79

Аптека Оптима в Роял център ,но преди седмица имаще 4-5 продукта само.
Simple SmileКъде мога да  намеря продуктите им  в Русе,някой знае ли?  bouquet
Аптека Оптима в Роял център ,но преди седмица имаще 4-5 продукта само.

 Heart EyesБлагодаря ти  bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз заложих тази година на PIZ BUIN. Взех си IN SUN SPF 10 и AFTER SUN TAN INTENSIFIER  Grinning  но се чудех кодът, който е отдолу дали е срока на годност или датата на производство. Някой по-запознат ще сподели ли?
Дано е второто Praynig защото моят завършва на 8

Откъде ги закупи в Пловдив?

Дидката, от ebay са  Peace

# 77
  • Мнения: 2 631
И аз заложих тази година на PIZ BUIN. Взех си IN SUN SPF 10 и AFTER SUN TAN INTENSIFIER  Grinning  но се чудех кодът, който е отдолу дали е срока на годност или датата на производство. Някой по-запознат ще сподели ли?
Дано е второто Praynig защото моят завършва на 8


Снимай ги, за да видим. Щом са ти от ибей, вероятно изглеждат мааалко по-различно от нашите  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 619
Във Варна се продаваха преди и в аптеки Санита  Peace Сега не съм обръщала внимание, но следващият път като ходя ще погледна задължително  Peace
И аз се чудя дали да си взема 15 или 30 фактор- доста съм беличка, и май за в началото 30 ще ми свърши по-добра работа  Thinking Thinking

# 79
  • Мнения: 493
Момичета в бургас някой купувал ли е?къде мога да ги намеря?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Снимай ги, за да видим. Щом са ти от ибей, вероятно изглеждат мааалко по-различно от нашите  Mr. Green

готово Grinning

 

Сега като гледам - щом има М може би е дата на производство Grinning

# 81
  • Мнения: 2 631
А отзад нямаш ли някакъв етикет на някакъв език, където да пише срок на годност??? Щото ся като се замисля, на моите мисля, че отзад на БГ пишеше докога са годни, и отделно си имаш знак на продукта с отворена кутийка и с вписани месеци вътре....  Thinking
Тези печати нищо не ми говорят, честно казано....  Embarassed

# 82
  • Мнения: 29
Тази година за пръв път ползвах Piz Buin ( по напред в темата съм написала кои фактори и от къде съм ги купила). Кожата ми е бяла и не беше подготвена - нито един солариум. Стоях 6 дни, от 9 сутринта до 7 вечерта на плажа ( под чадър през цялото време от 10 до 6). Използвах само 30 SPF на Piz Buin. Резултатът - не изгорях, дори не се зачервих, а тенът ми е страхотен - равномерен, златист , плътен и в дълбочина.

# 83
  • Мнения: 1
Здравейте,
бих искала да си купя сухото олио, но първо искам да попитам тези които са го ползвали. Има ли слънцезащитен фактор и от къде в района на Младост мога да си го купя? Доволни ли сте от лосиона prolonger? Наистина ли запазва тена?

Благодаря  ви!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Честно казано, не знам дали олиото има защитен фактор, по-скоро не, защото не виждам никъде по флакона да пише  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 631

Снимай ги, за да видим. Щом са ти от ибей, вероятно изглеждат мааалко по-различно от нашите  Mr. Green

готово Grinning

 

Сега като гледам - щом има М може би е дата на производство Grinning



Тъй, тъй....  Thinking Проверих си моята опаковка. Тези печати отдолу нямат нищо общо със срока на годност.  Peace

# 86
  • Мнения: 164
Здравейте,
бих искала да си купя сухото олио, но първо искам да попитам тези които са го ползвали. Има ли слънцезащитен фактор и от къде в района на Младост мога да си го купя? Доволни ли сте от лосиона prolonger? Наистина ли запазва тена?

Благодаря  ви!


j_di ,аз си купих лосиона от серията -  http://www.pizbuin.com/summer_suncare_bronze.jsp и на етикета пише,че има защитни филтри без да е споменато точно колко.Допитах се до експертите от темата "за добрата козметика"и се оказа,че наистина има такива.
Олиото от същата серия би трябвало също да има слънцезащитен фактор(около 10)

П.П. само да добавя,че го изпробвах в продължение на 3 дни от 7 до 7,ни най-малко не изгорях,не ме е боляло,още по-малко да се обеля.Стана хубав тен,но да си призная,че това не са първите ми слънчеви бани,а преди това имах и солариум.

# 87
  • Мнения: 2 631
Здравейте,
бих искала да си купя сухото олио, но първо искам да попитам тези които са го ползвали. Има ли слънцезащитен фактор и от къде в района на Младост мога да си го купя? Доволни ли сте от лосиона prolonger? Наистина ли запазва тена?

Благодаря  ви!


j_di ,аз си купих лосиона от серията -  http://www.pizbuin.com/summer_suncare_bronze.jsp и на етикета пише,че има защитни филтри без да е споменато точно колко.Допитах се до експертите от темата "за добрата козметика"и се оказа,че наистина има такива.
Олиото от същата серия би трябвало също да има слънцезащитен фактор(около 10)


Ако знаете английски, защо не проверите тази информация в главния сайт на марката???  newsm78

# 88
  • Мнения: 493
Момичета,никой ли незнае от къде мога да си намеря продуктите в Бургас?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Тъй, тъй....  Thinking Проверих си моята опаковка. Тези печати отдолу нямат нищо общо със срока на годност.  Peace

На мен ми прилича на дата с час, а и други надписи няма. Както и да е, вече не го мисля Grinning
Благодаря ти, че се отзова  bouquet

# 90
В подлеза на Плиска ги има продуктите - от новия внос!

# 91
  • Мнения: 522
В подлеза на Плиска ги има продуктите - от новия внос!

За кой град става въпрос? В твойто магазин ли са?

# 92
  • Мнения: 54
Аз имам двойната опаковка, 100 ml 15 фактор и 200 ml 6 фактор, ползвам продуктите им за първа година и въпреки че съм доста бяла 15 фактор ми е достатъчен, с 30 нищо няма да хвана или процеса ще е много бавен, поне така съдя по моята кожа. Момичета някой намери ли все пак срока на годност, че и аз взех да се притенявам вече?

# 93
В подлеза на Плиска ги има продуктите - от новия внос!

За кой град става въпрос? В твойто магазин ли са?

От този град от който си ти да не би да имате "подлез на Плиска"? Който е от този град дето има такъв - той разбра! А и негов да е магазина - к'во - нали си говорим къде можем да намерим тези продукти. Или е кофти само ако гости във форума дават такава информация? Извинявай, нищо лично нямам, само че се дразня когато някой не пише по темата, а си търси с кого да се заяде.
П.П. Аз съм регистриран потребител, просто в момента съм в офиса и не ми е ок да вляза в профила си. /не, че ти дължа това обяснение!/

# 94
  • Мнения: 2 631
Момичета някой намери ли все пак срока на годност, че и аз взех да се притенявам вече?

Моят Пиз Буин си го купих от БГ и съответно срока на годност е обозначен на етикета с инструкциите на БГ!  Peace

# 95
Мили мами, ето малко информация и от един татко Simple Smile.
Днес открих продукти на PIZ BUIN и в аптека Ремедиум в кв. Изток (София): ул. "Тарас Шевченко" 11-13 http://www.remedium-bg.com//images//upload//ap5.jpg.
В подлеза на Плиска са с една идея по-скъпи.
Надявам се да съм ви бил полезен.

# 96
  • Бг
  • Мнения: 846
Привет, някой може ли да ми каже къде в Пловдив мога да намеря продуктите. Благодаря предварително на отзовалите се bouquet .

# 97
имам piz buin  от преди 3 год. купих го  от Бургас 4 фактор, бях бяла като мляко и хоп без да изгарям придобих завиден тен, който забележете без да ходя по солариуми се запази и зимата и чак пролетта на следващата година започна да намалява.
продуктите са уникални !!!
Тази година не ги намирам нито в Пловдив нито в Бургас моля помогнете иначе трябва да ги поръчвам от e-bay=

# 98
  • Мнения: 0
имам piz buin  от преди 3 год. купих го  от Бургас 4 фактор, бях бяла като мляко и хоп без да изгарям придобих завиден тен, който забележете без да ходя по солариуми се запази и зимата и чак пролетта на следващата година започна да намалява.
продуктите са уникални !!!
Тази година не ги намирам нито в Пловдив нито в Бургас моля помогнете иначе трябва да ги поръчвам от e-bay=
Ето, пробвай тук:
http://biolifecosmetics.com/index.php?pg=1
Наистина, това са уникални продукти!!! Аз съм им голям фен!

# 99
  • Мнения: 10 686
И аз да дам своя глас на одобрение за Piz Buin  Peace
В момента ползвам крема за лице Radiant Face SPF 30 и съм изключително доволна  Grinning
Много лек е като текстура като същевременно добре овлажнява.

# 100
  • Мнения: 35

[/quote]Ето, пробвай тук:
http://biolifecosmetics.com/index.php?pg=1
Наистина, това са уникални продукти!!! Аз съм им голям фен!
[/quote]

Благодаря ти адски много, вчера си поръчах от сайта и днес продукта е вече при мен, но излиза по - скъпичко, вярно, че не платих пощенски разходи , но все едно бях, само за 1 продукт ми излезе 40 лв , ноооооо поне си намерих това, което исках   bouquet   bouquet   bouquet

# 101
  • Мнения: 89
И аз съм чувала мн добри отзиви за Piz Buin  и за това си поръчах от ebay бронзанта(спрей) и останах разочарована-ужасна миризма и на всичкото отгоре жълтее  Sad

# 102
  • Мнения: 0
честито на печелившите Grinning

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 17:53 от vas_bat

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 110
на какво ухае серията?!  newsm78

# 104
  • Мнения: 35
Този, който аз си поръчах ухае много хубаво и свежо, точно като за лятото, по принцип се води "Акапулко"

# 105
  • Мнения: 0
Аз пък си поръчах Piz Buin онлайн ето от тук http://biolifecosmetics.com/ . Най-хубавото е че не ходих никъде да го търся. Просто го намерих в нет-а и се оказа, че мога да го поръчам направо от сайта с безплатна доставка. Всичко е ново - взех си един Пиз Буин In Sun и един Bronze Dry Oil...
 

# 106
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 449
А знаете ли къде ги има в Бургас. Намерих само в една аптека на Богориди, но серията е изключително ограничена!!!

# 107
  • София
  • Мнения: 1 914
A серията Tan Intensifier с автобронзант ли е?

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Не, стимулира образуването на меланин. Всъщност, не знам дали е по-добър вариант Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 0
A серията Tan Intensifier с автобронзант ли е?

Ами аз съм с бяла кожа и съм виждам голям зор лятото. Ползвам Пиз Буин отдавна и на практика от тогава не съм изгарял, даже в колата си имам едно тестерче и ме спасява при "шофьорския тен".
Та на въпроса: не - не е с автобронзант, но за сметка на това ме пази -не изгарям, а пък тена го придобивам по-бързо и безболезнено (нямаме възможност за повече от 10 дни лятна почивка - много работа  Grinning ).
Жена ми го ползва също, но тя е с по-тъмна кожа и няма моя проблем. Аз го ползвам по-интензивно...

# 110
  • София
  • Мнения: 1 270
Ползвате ли лосиона на PIZ BUIN и за лице или си купувате специално слънцезащитен крем за лице?

# 111
  • Мнения: 35
На опаковката, с превода на бг пише: "Подходящ за лице и тяло", но аз все пак мисля да се подсигуря с продукт специално за лице, защото кожата му е по - чувствителна, а и признаци на стареене там се забелязват много по - рано, затова има нужда от много по - силна защита, поне при мен  Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 1 914
Благодаря за отговорите.   bouquet

Май ще предпочета Tan Intensifier пред In Sun. A за следобедните часове- олиото.

# 113
  • Мнения: 0
Жената гледам че е приготвила Пиз Буин After Sun Tan Prolonger. От миналата година е и само тя си го ползваше (мен ме мързеше да се мажа след плаж и с това). Ако някой го интересува - мога да я питам.

# 114
  • Мнения: X
След като ви изчетох си купих Piz Buin - allergy lotion spf 30  и  radiant face - същия фактор продукт за лице.

Ще докладвам как са се държали на морето.  Ама те скъпи бееее. ooooh! Но няма как, трябва да си пазя бялата кожа, че ще стана като варен омар.

# 115
  • София
  • Мнения: 5 193
Мацки, в Ремедиум Пиз Бън са с 10% намаление. Peace

# 116
  • Мнения: 44
И аз да се включа в темата.
Ползвам изключително и само PIZ BUIN  и съм много доволна. Но си ги купувам от Гърция, където са доста по- евтини- от 6 до 10 евро максимум. В Солун се намират много лесно- във всеки голям супермаркет.

# 117
  • Мнения: 44
Здравейте,момичета!  А някой от вас да е ползвал новия продукт на Piz Buin IN SUN DUO ?
http://www.pizbuin.com/summer_suncare_in_sun_duo.jsp
Много се двоумя между това IN SUN DUO и Пиз Буин In Sun SPF 15 !!!!!
А дали мога да хвана тен само със сухото олио,при положение,че не съм се излагала все още на слънце?

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 19:14 от djulin

# 118
  • Мнения: 2 375
Който не е разбрал http://www.fragrancedirect.co.uk/P/Piz-Buin/icat/pizbuin
Цените са много добри. Peace

# 119
  • Мнения: 103
Какъвто и вид да изберете от Piz Buin няма да съжалявате, страхотна козметика, може би една от най-добрите след лосионите на Хелена Рубинщайн.

Общи условия

Активация на акаунт